BudKocka.cz logo

Plavky na letošní sezónu

Móda Plavky Trendy Prádlo Šárka 17. srpna 2012
plavky

Plavky - pravděpodobně jedna z nejdůležitějších částí vašeho letního šatníku. Pokud je tedy ještě nemáte, je nejvyšší čas vyrazit do obchodů a nějaké si koupit.

Nemusíte mít strach, že žádné plavky neseženete. Některé obchody jimi doslova přetékají. V dnešní době totiž fantazie módních návrhářů nezná mezí. Můžete si tedy vyzkoušet plavky všech možných barev a střihů. Záleží jenom na vás, co si vyberete.

Hlavní je, abyste se v plavkách cítily pohodlně. Nemá cenu si kupovat podprsenku s push-up efektem, pokud si v ní nemůžete pořádně zaplavat, protože občas prsa nejsou tam, kde by měla být. Pro plavání nejsou také moc dobré plavky s ohrnovacím pásem. Ten vám sice opticky zúží boky, ale při plavání neskutečně překáží, a když vylezete z vody, jsou plavky 2x tak těžší než normální.

Vyberte si krásné monokiny, ve kterých se budete každému líbit.

Kvůli opalování je lepší pořídit si více než jeden druh plavek, nejlépe aby měly každé jiný střih ramínek. Nebo si koupit takové, které jdou zavázat dvěma způsoby. Plavky jsou ale o trochu dražší než normální a tak záleží na vašem úsudku, jestli si koupíte dvoje rozdílné, nebo jedny za stejnou cenu.

Plavky Lindex

Lindex tento rok vsadil na klasiku, která frčí již několik let. Návrháři připravili barevnou kolekci těch nejrůznějších vzorů a střihů, ale nesnažili se je ničím zpestřit. Jednodušší plavky jsou pouze přizdobeny korálky a kovovými ozdobami. Nic více, nic méně. Ale v jednoduchosti je krása. Z řady vzorovaných si můžeme vyzkoušet všechno. Od plavek se zvířecími vzory po ty s kytičkami.

V tankinách snadno skryjete nedokonalosti.

Plavky H&M

Stejně jako Lindex, se H&M zaměřilo na jednoduchost. Na rozdíl od Lindexu se ale návrháři snažili plavky vylepšit elegantními prvky, které se jen tak nevidí. Snažili se vyšperkovat hlavně zavazování kolem krku. Experimentovali také s různými střihy plavek. Podařilo se jim vytvořit jednoduchý ale přitom mimořádný celek, který zase jen tak v obchodech neuvidíme.

Podívejte se na stylové jednodílné plavky, dvoudílné plavky, plavky s velkými košíčky nebo na plavky s push up košíčky. Zajímavě vypadají i neonové plavky nebo plavky pro plnoštíhlé ženy a plavky pro silnější postavy.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte