BudKocka.cz logo

Dvoudílné plavky push-up 2024

Móda Plavky Eliška 16. března 2017
plavky

Blíží se léto a teď je ten nejvyšší čas na to, abyste si pořídila nové plavky, ať se můžete opalovat, plavat či relaxovat. Dvoudílné plavky s push-up výztuží patří mezi ty nejoblíbenější. Pořídíte si je také?

Jak již bylo zmíněno, plavky s push-up efektem jsou velmi oblíbené, vytvarují krásná prsa, zvětší prsa a dá se z nich opravdu vybrat. Nabídka těchto plavek je bohatá, proto si můžete vybrat nejen dvoudílné, ale i jednodílné nebo tankiny. Stačí je se jen podívat na nabídku a vybrat si.

Vyberte si z nabídky


dvoudílné plavky


push-up


plavky push-up


dvoudílné


dvojdílné plavky


push-up plavky


plavky pushup

Velký výběr pro nákup je velmi důležitý a v tomto e-shopu jich zaručeně naleznete mnoho. Jsou tam jak levné, tak i drahé. Vždy se jedná o luxusní záležitost, kterou by chtěla mít doma každá žena.

Proč si pořídit plavky s push-up efektem?

Ženy si často myslí, že mají malá prsa a rády by si je alespoň opticky zvětšily. To právě výztuž push-up dokáže. Stačí si proto vybrat plavky ve své velikosti s push-up vycpávkou a s kosticemi nebo bez nich. Hned budete mít větší dekolt a vyšší sebevědomí.

Dvoudílné plavky neboli bikiny patří dlouhá léta mezi ty nejoblíbenější plavky, protože si můžete vybrat zvlášť jak horní díl, tak i dolní. Zvolíte tak tu nejlepší kombinaci, která vám bude dokonale sedět. To je totiž při výběru plavek velmi důležité, abyste v nich dobře vypadala, musejí vám opravdu dobře sedět.

Oblíbená push-up či push-upka dodá vašim prsům skvělý tvar a navíc zvětší i jejich velikost, což potěší nejen vás samotnou, ale také vaši drahou polovičku. Případně můžete větší prsa využít k nalezení někoho nového nebo jen tak pro lepší pocit.


dvojdílné

Výběr plavek je důležitý

Dámské plavky dvoudílné s push-up si na sezónu 2024 můžete vybrat z mnoha trendů, barev a vzorů. Letos jich letí vskutku mnoho. V módě jsou jednobarevné plavky, plavky se vzory, puntíky, proužky, květiny, kostkami, plavky s vícebarevné aj. Zavazování může být za krkem, na ramenou nebo mohou být i bez ramínek či mají odepínací ramínka. Z letošní nabídky si vybere každá žena takové dvojdílné plavky, které jí budou zaručeně slušet.

I když si pořídíte plavky s push-up vycpávkou, je nutné věnovat dost pozornosti i výběru spodního dílu. Spodní díl neboli kalhotky mohou mít různý tvar - oblíbené jsou klasické kalhotky, tanga, kalhotky na zavazování, se sukýnkou nebo s nohavičkami, s vyšším pasem nebo bokovky. Vždy si můžete vybrat takové, které máte ráda.

Nutno zmínit, že se plavky vyrábějí ze speciální látky, jež se nazývá plavkovina. Je charakteristická tím, že díky ní plavky rychle oschnou a zároveň jsou velmi pevné. Košíčky i celý zbytek plavek je velice pevný a drží svůj tvar. Ovšem může na ně mít negativní vliv nesprávná péče.


dvoudílné

Push-up plavky jsou výbornou volbou

Jak již bylo řečeno, push-up plavky jsou velice oblíbené. Kde jinde než právě u pláže se ukazujete takto spoře oděná? Z tohoto důvodu je nutné menší nedostatky napravit a push-up horní díl je na to opravdu skvělý. Vytvoří krásná a vetší prsa jen dobrým střihem a výztuží.

Pushupka zvětší poprsí většinou o půl čísla až o číslo, což je potěšující. K tomu navíc dodá prsům krásný tvar, kterému nikdo neodolá. Dále je nutné připočíst i vaše vyšší sebevědomí, které díky větším prsům naroste u někoho jen o trošku a u někoho velmi výrazně. Takové plavky s horním push-up dílem si musíte určitě pořídit.

Navíc u některých plavek je možnost dát vycpávku pryč, pokud by se vám tam zrovna nehodila. K tomu navíc vyztužené košíčky neukazují obrys bradavek, což je velice pozitivní.

Pokud stále váháte, jaké si pořídit dvoudílné plavky, vsaďte na ty s push-up vycpávkou. Zaručeně budete spokojená, protože u vody, na pláží nebo v kempu zazáříte. Máte-li strach, že takové plavky jsou velmi drahé, přesvědčte se, že se dají pořídit i velmi levně.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte