BudKocka.cz logo

Zmenšovací podprsenka Ladyform Soft W

Móda Podprsenky Eliška 12. února 2016
podprsenka Ladyform Soft W - Triumph

Hledáte podprsenku, která vám zmenší prsa až o jednu velikost? Vyzkoušejte zmenšovací podprsenku Ladyform Soft W od značky Triumph, která to dokáže. Tato podprsenka patří již několik let mezi nejprodávanější, proto se kvůli oblíbenosti stále vyrábí. Můžete si vybrat z různých velikostí od 75C až do 95D v různých barvách za bezkonkurenční cenu například zde.

Podprsenka Ladyform Soft W Triumph se řadí mezi nejkvalitnější podprsenky, které jsou dostupné u nás na trhu. Je ceněna kvůli svému specifickému střihu, díky němuž prsa hezky vytvaruje a opticky zmenší. Dokonce její zmenšovací efekt dokáže prsa zmenšit až o jednu velikost, proto se označuje jako minimizer. Materiál je velice příjemný na nošení, střed podprsenky je ozdoben krajkou a mašličkou.

Proč si ji koupit? Výhody a nevýhody

Barvy, které si zamilujete

Když byla zmenšovací podprsenka Ladyform Soft W uvedena na trh, prodávala se pouze v bílé a černé barvě, poté se přidala i tělová barva. Naštěstí teď se tato zmenšovací podprsenka prodává v různých barvách a můžete si vybrat následující barvy: bílá, černá, tělová, fialová, mahagonová, tmavě modrá, karamelová, šedá a růžová.

Nová kolekce mnohdy přináší i nový odstín, ale často to je pouze limitovaná edice a novinky. Bohužel ne všechny velikosti se prodávají ve všech barvách.

triumph ladyform

Z velikostí si každá z nás vybere

Zmenšující podprsenka Ladyform Soft W značky Triumph je dostupná v mnoha velikostech, proto si najde téměř každá žena svou velikost od obvodu 75 až do 95. K tomu se ještě doplní košíčky ve velikostech od C do F. Takže hledání správné podprsenky již nemusí být problém.

triumph ladyform

Prodávají se následující velikosti, ze kterých si můžete svůj minimizer vybrat:
75C, 75D, 75E, 75F
80C, 80D, 80E, 80F
85C, 85D, 85E, 85F
90C, 90D, 90E, 90F
95C, 95D, 95E, 95F

triumph ladyform

Nabídka potěší převážně ženy, které mají větší prsa. Kdo jiný by si je chtěl nechat podprsenkou zmenšit než právě ony? Můžete mít menší prsa i bez plastické operace. Navíc si může obléct těsnější blůzu nebo halenku, která vám v normální podprsence velikostně nepadne.

Další výhodou této tvarující podprsenky je, že je bez výztuže (je nevyztužená), ale má kostice, které jsou potřebné pro lepší držení prsou. Výztuž zbytečně prsa zvětšuje, tady naštěstí není. Když se k tomu připočítá skvělý tvar, tak rozhodně touto německou značkou nikdy neuděláte chybu.

Aktuálně se podprsenka prodává v různých barvách v tomto e-shopu. Výprodej a akce na ni moc často nebývají, občas se vyskytne menší sleva. Na druhou stranu vydrží dlouho a je pořád levnější než plastika.

Názory k článku


Tak ta nabídka velikostí je celkem smutná. Bohužel se svými 70/I se můžu jít opět klouzat.
eva, 8. května 2016

Mám 75 I a klouzat se můžu jít taky... Věčný problém. Yveta
Yveta, 12. května 2016

Moje oblíbená!!! Mám 75 E, takže to mám super!!
Tamara, 6. července 2016

Dotaz, bylo by fajn, kdyby se tato podprsenka vyrabela i ve vetsich obvodech nez 75F.Uvitala bych 75 G,H.


Eva, 11. února 2017

Mám obvod hrudníku 100 E - tak to mám smůlu !!!
Marta, 4. května 2017

Určitě ta co má velikost 80C chce něco zmenšovat !!! Až ušijete pořádnou podprsenku (nebo plavky) co opravdu podrží a zmenší bez toho aniž bych měla ramínka zařízlé centimetr hluboko v kůži, tak mi dejte vědět. Majitelka 80I
Milča, 31. října 2017

Napište, co si o tom myslíte