BudKocka.cz logo

Dámské plavky pro plnoštíhlé ženy

Móda Plavky Prádlo Léto Veronika 16. března 2017
dámské plavky

Blíží se léto a určitě přemýšlíte, jaké si pořídíte plavky. Ne každá žena se může pyšnit super štíhlou postavou, proto ani plnoštíhlá žena se nemusí bát chodit k moři. Důležité je umět si vybrat správný střih plavek a naučit se v nich chodit. Plavky pro plnoštíhlé seženete v mnoha obchodech a my si představíme několik zajímavých módních tipů, které by se vám mohly líbit. Plavky 2024 jsou velmi zajímavé.

Klasické jednodílné plavky

Boubelky nejčastěji sahají po jednodílných plavkách, protože je u nich velký výběr a skryjí nežádoucí břicho. S dobrým střihem a barvami také pěkně vytvarují postavu a nebudou upoutávat na nedostatky. Výborně vypadají černé nebo jiné tmavé barvy, může sáhnout po plavkách se vzory, květinami nebo po plavkách, které jsou převážně z jedné barvy a jsou ozdobené výraznou barvou. Některé jednodílné plavky mají i zeštíhlující efekt.

Jednodílné plavky můžete koupit v tomto e-shopu.

jednodílné plavky

Nebojte se ani bikin

Bikiny (dvoudílné plavky) rozhodně nejsou pro plnoštíhlé ženy tabu. Právě naopak, některým baculkám tyto plavky sluší mnohem více než jednodílné. Skvěle vypadají na ženách typu hruška (žena á la Věstonická Venuše), široké boky, malé břicho a větší prsa. Horní díly se prodávají pro plnější tvary, tak se nemusíte bát, že vám nebude. Při nákupu plavek zvažte také tento typ plavek, které na vás můžou vypadat dobře. Ovšem je nutné brát v potaz, že pokud máte moc velkou obezitu, tak na tyto plavky raději zapomeňte.

Dvojdílné plavky koupíte v tomto e-shopu.

dvoudílné plavky - bikiny

Tankiny jsou skvělé plavky pro baculky

Pokud nechcete mít jednodílné a klasické dvoudílné plavky, vyberte si luxusní tankiny (tankini). Tyto plavky mají klasický spodní díl (se sukýnkou, nohavičkami,...) a horní díl vypadá jako top či nátělník. Horní díl tak skvěle skryje větší břicho, jizvy nebo jsou vhodné i pro těhotné. Bohužel, v obchodech se prodávají tankiny velmi málo, i když se jedná opravdu o velmi pěkné plavky, které vypadají velmi dobře. Další info k tankinám - https://xplavky.cz/tankiny/.

Krásné tankiny jsou k dostání tady v obchodě.

tankiny plavky

Ať už si vyberete jakékoliv plavky, tak se v nich musíte cítit dobře. Nemějte u moře sklopený zrak, ale naopak věřte si a nebojte se, i když vás trápí kila navíc.

Víte, jaké plavky si pořídíte?Foto: astratex.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte