BudKocka.cz logo

Stahovací dámské plavky jednodílné

Móda Plavky Léto Veronika 26. dubna 2015
plavky stahovací a tvarující

Letní sezóna se velmi rychle blíží a právě teď si můžete pořídit hezké plavky, které k létu prostě patří. Mezi ty oblíbené patří jednodílné plavky, mezi jejichž vlastnosti patří tvarující a stahovací efekt. Ty si oblíbí převážně dámy, které mají nějaká ta kila navíc a chtěly by je u vody skrýt.

Výhodou nákupu plavek na internetu je ten, že si vyberete přesně podle svých přání střih a velikost, kterou chcete. Nemusíte se prodavaček doprošovat, aby vám donesly to a to, ale rovnou to uvidíte. Na internetu jsou plavky také levnější a v případě špatné velikosti je možné je vrátit do 14 dnů. Dále e-shopy nabízejí bohatší nabídku než klasické obchody, můžete kombinovat a vybírat kdykoliv a kdekoliv.

Jednodílné plavky se stahovacím efektem

Podívejte se na nabídku plavek, které jsou stahovací a tvarující postavu zde do eshopu.

jednodílné plavky stahovací tvarující

jednodílné plavky stahovací a tvarující efekt

V obchodech teď najdete bohatou nabídku, která se ale bude postupem času zmenšovat a ty nejlepší stahovací plavky budou vykoupeny. Dámské plavky jednodílné se nehodí pouze pro starší ženy, jak se mylně někteří domnívají, ale úplně pro všechny bez ohledu na věk. V dnešní době se vyrábějí módní střihy, které na postavě vypadají vždy opravdu skvěle.

Pro plnoštíhlé ženy jsou jednodílné tvarující plavky ideální, neboť skryjí nedostatky, kilogramy navíc a třeba i jizvy na břiše. Mezi jednodílné plavky se řadí i netradiční monokiny, které jsou poněkud odvážnější, protože se u nich nacházejí různé průstřihy a ozdoby. Poslední dobou se jedná o oblíbený hit na pláži.

Plavky vcelku skvěle skryjí tloušťku

Zeštíhlující plavky uvítají nejen plnoštíhlé ženy, ale i štíhlé ženy, které ale nejsou štíhlé přesně dle svých přání. Pomůžou skrýt tloušťku a ženu udělají díky speciálním střihům a barvám štíhlejší. Která žena by toto právě u vody neuvítala, když bude vypadat štíhleji? Asi žádná.

Často se bere, že barvou, která zeštíhluje, je pouze černá. To tak ale vůbec neplatí, významný vliv má střih a obecně tmavé barvy. Navíc je nutné pro nejlepší efekt mít plavky vcelku, které mají stahovací efekt. S takovou totiž budete vypadat velmi dobře a každý si o vás bude myslet, že jste zhubla.

Podle čeho si je koupit?

Nejdůležitější při nákupu plavek je určení správné velikosti, protože jakmile budete mít plavky příliš volné, tak tvarující a stahovací efekt není vůbec využit. Z těchto důvodů je nutné, abyste měla vhodnou velikost. Tu určíte poměrně jednoduše, změříte si své míry (pas, boky, obvod pod prsy, košíčky) a podle toho si vyberete velikost.

Dále berte v potaz barvu, i když je většinou toto letní prádlo vyrobeno spíše z tmavých barev, občas u nich najdete též zajímavý vzor nebo různé aplikace. To všechno vytvoří fakt, že jsou tvarující a na postavu se akorát hodící.

Kde je můžete pořídit?

Stahovací jednodílné plavky bohužel nejsou na trhu moc dostupné. Většinou se prodávají jen klasické plavky, kterým tento efekt chybí. Naštěstí na internetu se dá celkem hodně takových kousků sehnat. Jeden takový e-shop najdete například zde. Mají tam dámské plavky jednodílné tvarující od italských návrhářů. Výhodou je, že jejich cena není vůbec vysoká a jedná se k tomu kousky podle poslední módy.Foto: astratex.cz, bikiniworld.itNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte