BudKocka.cz logo

Vyberte si plavky pro silnější postavy

Plavky Móda Dovolená Léto Lucie 21. května 2015
plavky pro silnější postavy

Sháníte plavky, které se hodí pro ženy, které mají silnější postavu? Podívejte se na následující odkaz, kde najdete jak dvoudílné, tak i jednodílné plavky, které se hodí právě pro vás. Plavky pro silnější postavy vám budou slušet a také vás zeštíhlí.

Každá žena může být i s pár kilogramy navíc krásná. Nemusí si oblékat pouze jednodílné plavky, i když ty v poslední době se vyrábějí opravdu v zajímavých kombinacích, střizích a barvách, proto se za ně nikdo nemusí stydět. Pro plnoštíhlé ženy se hodí také dvoudílné plavky a pokud si některá netroufne ukazovat větší bříško, může si koupit tankiny, které jej zakrývají.

Podívejte se pro inspiraci na fotky plavek, které sluší i silnějším postavám.

dvoudílné plavky pro silnější postavu

dvoudílné plavky pro plnoštíhlé

Dvoudílné plavky se hodí pro každou ženu

Plavky pro silné postavy mohou být klidně jakékoli dvoudílné, důležité jenom je to, že si musíte vybrat správnou velikost. Takže, i když jste silnější, nemusíte si vybírat přímo plavky, které jsou takto určené, ale jakékoliv, u kterých je možné koupit větší velikost. Nedostatky opticky skryjí zajímavé vzory, které upoutají pozornost.

dvoudílné plavky pro plnoštíhlé

Tankiny perfektně skryjí bříško

Dalším oblíbeným typem plavek jsou tankiny, což jsou ve skutečnosti dvoudílné plavky, i když na první pohled tak vůbec nevypadají. Spodní částí jsou klasické kalhotky a vrchní je takový top. Plavky vypadají jako jednodílné s odlišným vrškem, ale jsou dvoudílné. Perfektně se hodí pro ty ženy, které chtějí zakrýt bříško, ale zároveň si nechtějí pořídit jednodílné plavky.

Pokud neustále váháte, které plavky byste si měla koupit. Vybírejte tmavší barvy nebo různé vzory, které odpoutávají pozornost. Můžete si také vybrat takové, které mají zeštíhlující stahovací efekt. Ty díky speciálnímu materiálu a střihu opticky zeštíhlí břicho, boky a případně i zadeček.

Nezapomeňte, že čas na výběr plavek na letošní léto se krátí. Prázdniny tady máme již coby dup a plavky je nutné mít včas vybrané a hlavně dodané. Naštěstí i teď je dostatečný výběr plavek pro silnější postavy a plnoštíhlé ženy.

Plavky můžete koupit jak levné, tak i drahé luxusní. Záleží na tom, z jak pevného materiálu jsou vyrobeny, které další aplikace a výhody nabízí. U větších velikostí jsou obvyklá pevnější ramínka, širší zapínání nebo košíčky z dvojitého materiálu. Každá žena si může tak vybrat to, co jí vyhovuje.Foto: astratex.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte