BudKocka.cz logo

Neonové plavky: Buďte hvězdou na pláži!

Plavky Móda Eliška 4. dubna 2017
neonové plavky

Neonové plavky jsou hitem letošního léta! Ještě je nemáte? Tak to máte nejvyšší čas si je pořídit! Neonové plavky nebo také neonky jsou krásné trendy plavky, díky kterým na pláži nebo u vody doslova zazáříte.

Vyberte si z nabídky

neonové plavky
neonové bikiny
neonové dvojdílné plavky
neonové bikiny

Krásné a zářivé neonové barvy pomohou vašemu tělu vyniknout. Na opálené pokožce vypadají naprosto úžasně, protože opravdu svítí, rovněž zvýrazní vaši postavu a vy se tak stanete hvězdou na pláži.

Neonové plavky patří mezi trendy posledních let, letos se jedná rovněž o hit. Neonově růžové, zelené, žluté, oranžové nebo modré plavky jsou určeny pro ženy, které se nebojí, že se za nimi budou otáčet muži i ženy. Tyto svítící barvy každého hned zaujmou, vytvářejí skvělý kontrast opálené pokožky a plavek. Pokud nejste šedá myš, rozhodně jejich nákupu nebudete litovat.

Dvoudílné plavky jsou na pláži ideální

Již roky jsou nejoblíbenějším typem plavek dvoudílné plavky, které sluší každé postavě. Pokud si vyberete neonové plavky, tak s těmi určitě neuděláte chybu. V zářivých barvách ve spojení se slunečním svitem budou vypadat vskutku skvěle. Plavky se prodávají jak push-up, tak i triangl a k tomu klasické kalhotky, brazilky nebo tanga. Mohou být ozdobeny i sukýnkou, volánky nebo další ozdoby. Záleží vždy na nabídce obchodu.

plavky neonky

Pokud nemáte ráda klasické dvoudílné plavky, můžete si skoupit tankiny nebo monokiny, u nich je ale nabídka s neonovými odstíny mnohem menší. Na druhou stranu vypadají i tyto plavky velice kouzelně.

Základem jsou dobře padnoucí plavky, které vám budou dokonale sedět. Neměly by být ani malé, ani velké, samozřejmostí by měly být i sedící košíčky, pokud se jedná o plavky s kosticemi. V neposlední řadě je důležitá rovněž barva, což je v tomto případě i s neon odstínem.

Krásné neonové bikiny se vám zajisté budou líbit, zdůrazní linie těla a budou vypadat úžasně. Pořídíte je výhodně v internetových obchodech online. Někde se prodávají levně, někde dráž, záleží vždy na nabídce. Někdy se můžete natrefit i na slevy, ale to bývá až na konci sezóny.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte