BudKocka.cz logo

Letní móda je letos trendy

Móda Oblečení Módní tipy Trendy Externí autorka 26. srpna 2012
letní móda

Jaro nás už opustilo a i do našich zeměpisných šířek vtrhlo léto v celé své kráse. S námi budete připravená. Dozvíte se vše, co bude hitem letošního letní sezóny.

Udělejte průvan v šatníku

Vyčleňte si čas a pusťte se do inventury vašeho šatníku. Věci, které jste více než dvě sezóny neměla na sobě, dejte raději kamarádkám.

Pořiďte si nové letní oblečení

Pro letní měsíce je přímo nutností bílá barva, která je standardní stálicí v paletě barev pro teplé měsíce a zároveň základem každého dámského šatníku. K létu samozřejmě patří divoké barevné variace, ale přítomností bíle barvy opravdu nic nezkazíte. Můžete si vybrat například legíny v bílém či smetanovém tónu. Vršek klidně zvolte zářivý a nepřehlédnutelný.

Bílá košile s džinovými kraťasy

Bílá košile s kraťasy je skvělá kombinace pro festivaly a další letní akce. Působí nejen slušivě, ale především trendy.

Kalhoty v bílé

Bílé kalhoty mohou být plátěné či riflové, záleží především na vašem stylu a vkusu. Bíle kalhoty si může dovolit každá z nás bez rozdílu věku. Budete působit svěže a ostatní budou mít dojem, že se zkrátka vyznáte.

Zapojte kouzlo krajky

Pokud si myslíte, že krajka je tabu, tak na to rychlostí blesku zapomeňte. Krajka se opět vyhřívá na špici oblíbenosti. Pokud nemáte odvahu na celokrajkové šaty, zvolte například tričko či šaty s krajkovou aplikaci nebo vsadkou. Také postačí i krajkový doplněk v podobě šátku.

Pro ty, které si nevyberou oblečení z krajky jsou vhodné krajkové baleríny, které působí něžně. Volte krajku, protože ta vás odliší od ostatních. Krajka je in!

Boty s otevřenou špičkou – skvělá volba

Máte je i vy ve svém botníku? Že ne! Tak vzhůru do toho. Právě boty s otevřenou špičkou je nejideálnější pro letní sezónu. Vybírat si můžete nejen z vysokých podpatků, ale i z pohodlných klínů či platforem. Nemějte strach být originální, o to vám přece jde!Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte