BudKocka.cz logo

Kabelka na mobil s peněženkou přes rameno

Doplňky Kabelky Soňa 4. září 2022
Kabelka na mobil s peněženkou přes rameno

Bez mobilu si určitě nedokážete představit svou existenci, ale když vám chybí kapsa na schování mobilu, tak kam ho umístit? Schovejte ho do stylové kabelky na mobil, která je někdy doplněná peněženkou. Podívejte se, kde ji levně koupíte.Velká kabelka v sobě ukryje plno důležitých věcí, ale pokud chcete schovat do ní jen mobil, peněženku, klíče a nějaké malé drobnosti, je zbytečné tahat s sebou tu velkou. Stačí zvolit mini kabelku, kterou pohodlně nosíte přes rameno.

Podívejte se na tipy

Našli jsme zajímavé kousky, které se vám budou líbit. Jedná se o kvalitní kožené kabelky na mobil většinou s peněženkou, tedy s přihrádkami a kapsičkami, v krásných barvách. Celou nabídku najdete v tomto obchodě.

❤️ Růžové dámské pouzdro na telefon Guess

Růžové dámské pouzdro na mobil Guess


❤️ Černá kabelka na mobil HJP

Černá kabelka na mobil HJP


❤️ Červená kožená taška Dahlia HJP

červená dahlia kabelka na mobil HJP


❤️ Černé dámské pouzdro Guess

černé dámské pouzdro na telefon Guess


❤️ Kabelka s peněženkou na mobil Tendrils

Kabelka s peněženkou na mobil Tendrils


❤️ Kabelka z kůže na telefon

Kabelka s peněženkou na mobil Tendrils


Kožená kabelka na mobil je vlastně taková chytrá taštička, ve které se nachází přihrádka na mobil s pevným zavíráním a peněženka se spoustou přihrádek na karty, mince, doklady nebo jiné drobnosti.

Nechybí ji ani ramenní popruh, který je délkově nastavitelný. Kabelku nosíte přes rameno (crossbody), nebo můžete ji nosit i na rameni. Popruh je odnímatelný pomoci karabiny.

Praktické nošení přes rameno vám uvolní ruce, které pak můžete využívat jinak než držením mobilu nebo šrajtofle. A nehrozí, že někdy odložíte tyto dvě cennosti, které vám záhadně zmizí, nebo je někde zapomenete.

Kam se hodí tato kabelka na mobil?

Tato mini taštička se hodí téměř všude. Oceníte ji v práci, na cestách, v přírodě, na rande, ve škole, na nákupech, na koncertě, u doktora, v kině, prostě kdekoliv, kde potřebujete mít jen mobil a nějaké drobnosti.

Ale na ples nebo operu se tato taška opravdu nehodí, tak ji nechejte doma a zvolte raději psaníčko.

Dámská kabelka na mobil s peněženkou je stylový módní doplněk, který oceníte v mnoha situacích. Už žádné soukání mobilu do menší kapsy nebo převlékání kalhot na poslední chvíli nebo prostě popadnutí velké kabelky, do které schováte jak mobilní telefon, tak i peněženku. Nyní vám bude stačit tato minikabelka s kapsou.

❤️ Červená taška z kůže Bench

Červená taška z kůže Bench


❤️ Hnědá brašna na mobil

Hnědá brašna na mobil


❤️ Kožená mini taška

Kožená mini taška


❤️ Kabelka z kůže Bench

Kožená mini taška bench


Malá kožená brašna s pouzdrem na mobil je opravdu fantastický vynález. Stačí si vzít tuto malou kabelečku, ať máte všechno u sebe.

Pouzdro na mobil je dostatečně velké, vejdou se do něj různé mobily (např. iPhone). Vždy si ale raději ověřte, zda rozměry vašeho miláčka nejsou příliš velké.

Taška z kůže je vyrobena v mnoha různých barvách. Některé mají na sobě vyražené různé ornamenty, logo nebo jinou ozdobu. Záleží vždy na daném modelu, protože každý se liší nejen rozměry, ale i počtem přihrádek či kapsiček.

Trendy barvy vás dostanou

Jak už jsme zmiňovali, vybrat si můžete z moře barev. Kromě klasických barevných odstínů jako je černá, červená, modrá, hnědá, růžová, šedá, žlutá či zelená, je na výběr i hořčicová, purpurová, petrolejová, tyrkysová, olivová, rezavá a mnoho dalších.

❤️ Petrolejová kabelka na mobil

kabelka s peněženkou na mobil


❤️ Purpurová taštička na mobil

Purpurová taštička na mobil


Další výhodou je, že mobil nemáte v zadní kapse džín nebo jiných kalhot, kde by vám ho mohl někdo snadněji ukrást. Takto si můžete kabelku lépe hlídat a uchránit ji před rukama chmatáka.

Kde je můžete koupit?

Tyto krásné kožené kabelky na telefon s peněženkou koupíte levně v tomto obchodě. E-shop má nyní v nabídce spoustu barev a značek za velice dobré ceny. Nyní jsou mnohé kousky v akci, takže je pořídíte velmi levně.Foto: velkykosik.cz, zoot.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte