BudKocka.cz logo

Trendy dámské dvoudílné plavky

Móda Plavky Léto Lucie 23. června 2013
plavky

Prázdniny začínají za týden a fous, možná teď na poslední chvíli sháníte plavky. Pořád je dost času na to, abyste si vybrala z velké nabídky plavek. Důležité je rozhodnout se, zda si je objednáte z e-shopu nebo se zajdete podívat do nějakého obchodu a tam vyberete. Nejoblíbenější plavky po řadu let jsou dvoudílné plavky, tak se inspirujte v našem článku a pusťte se do nakupování.

Oblíbené dvoudílné plavky

Jak jsme si již zmínili, dvoudílné plavky jsou velmi oblíbené, protože je může nosit téměř každá žena. Tyto plavky (bikiny) vyniknou jak na štíhlé postavě, tak i na plnoštíhlé postavě. Prodávají se v různých velikostech a pro boubelky s větší velikostí košíčků. Zajímavé střihy, barvy a zdobení vás tak může dokonale ozdobit a skrýt i různé nedostatky. Prodávají se plavky s vysokýma nízkým pasem, vycpávkami, push-up, kosticemi i bez a nebo spodní díl může být doplněn nohavičkou, třásněmi, volánky nebo sukýnkou. Záleží tedy na vás, co si vyberete.

Dvojdílné plavky koupíte v tomto e-shopu.

dvoudílné plavky - bikiny

dvoudílné plavky - bikiny

Tankiny pro větší skrytí bříška

Pokud se vám zdá, že klasické dvojdílné plavky toho odhalují až moc, podívejte se na tankiny. Jedná se také o dvoudílné plavky, ale s tím rozdílem, že horní část plavek vypadá jako top. Má tak několik výhod, skryjete větší bříško, jizvu a budete být in. Tyto plavky se také hodí pro těhotné ženy (ale jen s menším bříškem). Díky zajímavým střihům budete v těchto plavkách vypadat velmi dobře.

Krásné tankiny jsou k dostání tady v obchodě.

tankiny plavky

E-shop nebo klasický obchod?

Možná váháte, zda si máte koupit plavky v klasickém obchodě nebo navštívit velký e-shop. Měla byste srovnat výhody a nevýhody, v klasických obchodech je menší výběr zboží, můžete si jej hned vyzkoušet a hned přinést domů. Na druhou stranu v e-shopu naleznete mnohem větší nabídku, plavky jsou většinou levnější a pokud vám nesedí, můžete je nenošené vrátit, ale nemůžete je před nákupem vyzkoušet a čekáte den, dva, než je doručí pošta domů. Obecně jsou ale e-shopy velmi oblíbené a spolehlivé.

Dámské dvoudílné plavky se tedy nehodí jen pro štíhlé ženy, jak jste si sama mohla na fotkách všimnout. Vypadají v nich dobře všechny ženy, stačí si je jen koupit a následně se již těšit k moři.Foto: astratex.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte