BudKocka.cz logo

Super dámské plavky s většími košíčky

Plavky Móda Eliška 24. března 2017
plavky

Blíží se léto a určitě si i Vy budete chtít pořídit nové plavky, které jsou hezké a mají velké košíčky. Podívejte se na nabídku těch nejlepších kousků za rozumnou cenu, které by mohly právě Vám vyhovovat.

Dámské plavky v obchodech seženete dvoudílné nebo jednodílné, záleží jen na Vás, co vám přesně vyhovuje. Zajímavě rovněž vypadají i tankiny nebo monokiny, kterými svou originalitou můžete u vody každého okouzlit. Všechny typy plavek se prodávají v odlišných velikostech i s různě velkými košíčky.

Vyberte si z nabídky


dvojdílné plavky

plavky plné tvary

plavky bikiny

plavky dvoudílné velké košíčky

plavky monokiny

Bez plavek se u moře, přehrady nebo na koupališti neobjede žádná žena, jsou potřebné na koupání, opalování nebo i na chození po okolí. A to vše by samozřejmě bez dobře padnoucích plavek nešlo. Pokud zrovna plavky nemáte, tak je nejvyšší čas si nové pořídit.

Barvy a vzory, které vás zaujmou

Letošní nabídka je plná barev a vzorů. K barevným odstínům, které jsou letos in, určitě patří červené, modré, černé, růžové, žluté, zelené a trendem jsou i neonové barvy, které na opáleném těle doslova září. Mezi oblíbené vzory patří kostky, puntíky, proužky, květinové vzory, orientální motivy, etno styl a další luxusní kousky.

S kosticemi i push-up výztuží

Horní díl plavek může být zcela bez kostic, stejně jako s kosticemi nebo s push-up výztuží. Kostice pomáhají prsa držet na svém místě a dodávají jim tvar, push-up je zvětšují a bez kostic se vyrábějí třeba trojúhelníčkové plavky, které jsou vhodné pro menší nebo pevná prsa. Tady opět záleží na tom, jak velké košíčky potřebujete.

Vsaďte na správnou velikost

Velikost plavek je rovněž velmi důležitá, protože nepadnoucí plavky udělají víc neplechy než užitku. Mohou odhalit intimní partie, když se to zrovna nehodí, mohou být až příliš upnuté, malé nebo velké.

Při výběru se vždy orientujte velikostní tabulkou a také tím, jak vám sedí. Košíčky by měly adekvátně zakrýt prsa, košíčky i s kosticemi by měly přesně kopírovat linii prsou až k podpaží. Při zkoušení vyzkoušejte zvednout ruce nad hlavu, předklonit se, dřepnout atd. Pokud zůstanou plavky stále na stejném místě, máte dobrou velikost.

Dvoudílné plavky jsou nejoblíbenější

Dvoudílné plavky patří mezi nejoblíbenější typ plavek, které se hodí pro každý typ postavy. Díky tomu, že se dá často zvolit horní a dolní díl zvlášť, můžete nejen kombinovat velikosti, jak chcete, ale i barvy. Není nutné mít oba dva díly ze stejných barev nebo vzorů. Můžete tak být velice originální a elegantní. Volbu přesných velikostí horního díly ocení ženy, které chtějí menší nebo větší košíčky, než se běžně vyrábějí v případě značení S, M, L, XL.

Dvojdílné plavky nemusí být jen bikiny, ale také tankiny (horní díl vypadá jako top) či bandiny (horní díl je na zavazování na zádech a nemá zapínání na ramenou). Spodní díl může mít sukýnku, delší nohavice, může být na zavazování, může být jako klasické kalhotky, kalhotky francouzského střihu nebo tanga. Opravdu se dá z nich skvěle vybírat.

tankiny plavky

Jednodílné plavky patří mezi klasiku

Možná si mnohé ženy myslí, že jednodílné plavky nejsou moderní a jsou určeny jen pro starší ženy. Opak je však pravdou. Jednodílné plavky v dnešní době se vyrábějí v mnoha různých střizích, některé jsou stahovací, barevné, jednobarevné, se sukýnkou či nohavicemi. Ve všech případech vypadají skvěle a nemusíte se za ně stydět.

Zvláštním typem jednodílných plavek jsou monokiny. Mívají na sobě několik průstřihů a díky kterým na sobě můžete mít velmi nápaditý a sexy kousek. Jednodílné plavky mohou mít i velice hluboký dekolt nebo volná záda. Opět záleží na daném střihu.

Ať už si pro letošní rok vyberete jakékoliv plavky, pamatujte, že ani velké košíčky, sukýnka nebo svítivá barva není problém. Stačí se jen podívat do různých obchodů na nabídku a vybrat ty nejlepší plavky pro vás.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte