BudKocka.cz logo

Objevte krásné plavky značky Calzedonia

Móda Plavky Trendy Značky Markéta 6. června 2014
plavky Calzedonia

Sezóna vodních hrátek je konečně skoro za dveřmi a pokud jste si ještě nepořídila nové plavky a další letní doplňky, je nejvyšší čas! Připadá vám výběr složitý? Zkuste se podívat na oblečení módní italské značky Calzedonia – nabízejí pestrý a široký sortiment, kladou důraz na nejnovější trendy a zároveň udržují dokonalý poměr mezi kvalitou a cenou.

Historie značky a kde ji v ČR najdete?

Společnost Calzedonia vznikla v polovině 80. let 20. stol. ve známém italském městě Verona za účelem založit úplně nový způsob prodeje punčochového zboží a plážového oblečení pro celou rodinu, a to prostřednictvím frenčízové prodejní sítě. O více než 20 let později již firma měla přes 1 750 obchodů po celém světě a okolo 26 000 zaměstnanců.
V průběhu let Calzedonia založila další vlastní značky, mezi které patří Intimissimi, Falconeri, Cash & Carry a Tezenis.
U nás obchody Calzedonia v současnosti najdete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Pardubicích, Ústí nad Labem a ve Zlíně.

Proč je tato značka tak oblíbená?

Společnost je založena na efektivní hierarchické struktuře – návrh, výroba a distribuce každého jednotlivého produktu jsou řešeny buď přímo nebo některou z dceřiných společností. Také samotný prodej je buď přímý nebo prostřednictvím frenčízových obchodů, ve kterých je vždy prezentována jedna značka.

trendy plavky

Prodejny jsou umístěny ve větších městech a na strategických místech a zboží určeno pro celou rodinu, nezávisle na pohlaví, věku a postavě a s různými finančními prostředky.
Mottem výkonného ředitele Calzedonie, Sandra Veronesiho, je: „V životě, stejně jako v práci, musíme být herci, ne diváky.“

Nejnovější kolekce plavek

Názvy kolekcí pro léto 2014 jsou Dream Feel Love, Feel Bronze a Golden Sunset. Všechny plavky evokují slunce, pláž a moře. Z plavek si vybere každá dívka a žena přesně podle svého vkusu i postavy. Nechybí jak klasické bikiny, tak i elegantní jednodílné plavky zakrývající celý trup či s atraktivními výkroji, plavky s tzv. bandeau podprsenkami (bez ramínek) nebo kombinace se zajímavými topy.

dvoudílné plavky

Řada z nich je v různých odstínech nejmódnější barvy letošní sezóny – modré, ale najdete zde i další vyloženě letní barvy jako zelená, žlutá, červená, pastelové tóny (růžová, lila) i černou a bílou klasiku. Vaše oko potěší také exotické, květinové nebo tradiční geometrické vzory.

Mrkněte na trendy jednodílné plavky, dvoudílné plavky, plavkypro silnější postavy nebo na plavky s push up košíčky. Co říkáte třeba na monokiny nebo tankiny?

Co dále Calzedonia nabízí?

Kromě různých stylů plavek a podprsenek najdete v obchodech či na webových stránkách romantické letní šaty a tuniky, sexy topy a šortky, zajímavé „push-up“ legíny, džínové zboží a doplňky jako plážové tašky. Vyberou si rovněž pánové a děti.

Výhody nákupu u Calzedonie

Na rozdíl od některých svých dalších značek, je Calzedonia zastoupena ve více městech naší republiky, v Čechách i na Moravě, je tedy dostupnější.
Všechno zboží odpovídá nejnovějším módním trendům, i pečlivý výzkum je zaměřen na nejmodernější styl, design, látky a materiály, aby oblečení mohlo okamžitě reagovat na očekávané trendy a vkus.
Samozřejmostí je široká škála střihů, barev a hlavně ideální poměr mezi kvalitou a cenou.

Znáte tuto značku? Líbí se vám? Máte od ní doma nějaké oblečení?

Foto: calzedonia.itNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte