BudKocka.cz logo

Intimissimi má vždy čím překvapit

Móda Prádlo Značky Módní tipy Eliška 26. května 2014
Intimissimi móda

Značka Intimissimi byla založena teprve nedávno - vznikla v roce 1996 ve Veroně, v Itálii. Mateřskou společností je o deset let starší Calzedonia, která také byla založena v italské Veroně. Prodává podprsenky, spodní prádlo a další různé doplňky a oblečení.

V obchodech Intimissimi najdete opravdu krásné skvosty - podprsenky, kalhotky, pyžama, košilky, trička, legíny, sukně, svatební prádlo, pro muže boxerky, slipy, trenky, šortky, trička a oblečení na spaní. Oblečení je vždy navrhováno podle aktuálních módních trendů, proto se nikdy nemůže stát, že byste si koupila něco, co je out. Právě naopak koupíte si skvělou módu, kterou si oblíbíte.

Krásné podprsenky s omezenými velikostmi

U Intimissimi najdete širokou nabídku podprsenek. Čekají tam na vás různé barvy, střihy a luxusní provedení. Můžete si vybrat push-up podprsenky, bez kostic, s kosticemi, balconette, bez ramínek, a mnoho dalších.
Horší je to ale s velikostmi. U většiny prádla najdete jen základní velikosti košíčků a obvod v italském číslování - 1, 2, 3, 4. Tyto velikosti obvodu odpovídají - 1 = 70, 2 = 75, 3 = 80, 4 = 85, 5 = 90 a k tomu je nutné ještě zvolit košíček. Většina podprsenek má košíček pouze velikosti B, některé i A, C, D a možná i další velikosti.

prádlo a oblečení

Takže, pokud zrovna nemáte velikost 70B, 75B, 80B nebo 85B, moc padnoucích podprsenek tam nepořídíte. Chcete-li větší košíček, určitě není tou správnou cestou sáhnout i po větším obvodu, protože logicky B na větším obvodu je větší. Akorát budete mít nepadnoucí podprsenku.

Dámské prádlo si zamilujete

Ženy, které začnou v Intimissimi nakupovat, si okamžitě tuto značku zamilují. Nabízí krásné kousky, které ani nejsou moc drahé. Navíc se jedná o kvalitní prádlo, které svým provedením a vzhledem překvapí každého. Občas se sice objevují nespokojené zákaznice s tím, že kostice z podprsenek vypadávají nebo jsou jinak problémové. V tu chvíli je pak nutná reklamace.

Kde najdete obchody?

Tato značka má přes 1 000 obchodů nejen v evropských státech, USA, Turecko, ale i v dalších. Několik z tohoto počtu zabírají i obchody v Česku. Prodejny Intimissimi najdeme například ve městech:
Brno - Galerie Vaňkovka
Liberec - OC Forum
Ostrava - Nová Karolina
Pardubice - AFI Palace
Praha - Palladium, Palác Flóra, Metropole Zličín, Arkády Pankrác, Galerie Harfa, OC Nový Smíchov, OC Chodov
Ústí nad Labem - OC Forum

Eshop s bohatou nabídkou

Pokud nemáte v okolí jejich prodejnu, nakupte si něco pěkného jednoduše online. Shop naštěstí funguje i v Česku, takže si můžete objednat, co se vám zlíbí. E-shop najdete na adrese cz.intimissimi.com. O aktuálních nabídkách, slevách a akcích vás informuje pravidelný newsletter, stejně tak se posílá i katalog s novými trendy. Nad 2 700 Kč je poštovné zdarma.

Líbí se vám prádlo od Intimissimi?

Foto: intimissimi.itNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte