BudKocka.cz logo

Kenvelo nabízí levnou volnočasovou módu

Značky Móda Trendy Markéta 11. února 2015
moda

Kenvelo je oděvní značka, která pochází z České republiky, ale v současnosti má síť prodejen i jinde ve střední a jihovýchodní Evropě. Nabízí trendy módu pro dámy, pány i děti za přijatelné ceny. Zaměřena je především na mládež, volnočasové a městské oblečení a džínovinu.

Historie a současnost značky

Společnost založili na konci roku 1991 tehdy ještě v Československu Izraelci Dany Himi a Michael Saul tehdy pod názvem Himi’s Jeans - Dany Himi se později stal jediným vlastníkem. Roku 1996 se rozhodl firmu přejmenovat, ale ostatní manažeři se nemohli shodnout - po každém návrhu jich část řekla ano, zatímco ostatní ne. Himi tak nakonec vybral jméno, které v hebrejštině spojuje slova pro ano a ne - dohromady Kenvelo.

V roce 2001 byly tržby přes miliardu korun, což se stalo v její historii poprvé. Nyní je značka majetkem čínské společnosti a ředitelem se na pár let stal Ital Piofrancesco Borghetti, který už několik let předtím vlastnil polovinu a nakonec Hamiho odvolal, protože pár let bylo Kenvelo ztrátové.

Kde Kenvelo v ČR najdete?

Zastoupení má klasicky v Praze, Brně a Ostravě, ale prodejny najdete i v řadě dalších větších a menších měst jako například: České Budějovice, Havířov, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Plzeň, Zlín a Znojmo.
Je tedy snadno dostupná po celých Čechách i na Moravě, i když méně než dříve.

Co značka nabízí?

Dámská kolekce zahrnuje džíny, bundy, kabáty, sukně, šaty, vesty, trička, košile, halenky, blůzy, mikiny, svetry, pulovry, spodní prádlo a různé doplňky - kabelky, tašky, čepice, opasky, šátky, peněženky nebo bižuterii.
Pokud nakupujete přes internet, v e-shopu momentálně naleznete černá nebo bílá trička s krátkým či dlouhým rukávem za pár korun, která jsou ideální na volnočasové aktivity.

Kenvelo má také vlastní značku zaměřenou na děti od dvou do dvanácti let Kids. Nabízí všechno základní oblečení pro chlapce a dívky - zatímco chlapecké je spíše sportovní, dívčí je především v pastelových barvách.

Nezapomeňte na jednodílné plavky pro plnoštíhlé, plavky s velkými košíčky, plavky pro silnější postavy nebo na neonové plavky.

Kenvelo club

Pokud si chcete užít výhodné nakupování, objednejte si členskou kartu tzv. Kenvelo nebo K-clubu. Stačí navštívit jakoukoli prodejnu a vyplnit registrační formulář, členský poplatek za kartu je 200 Kč. Poté můžete uplatnit slevy 10 % z běžné maloobchodní ceny nebo 5 % na zboží, které už ve slevě je, 20 % slevu v den vašich narozenin a o všech nových akcích, slevách a podobně budete informována dříve než zákazníci, kteří nejsou členy Kenvelo clubu.

Další výhody nákupu

Jelikož jde o původně českou značku, i ceny jsou české, nemusíte se tedy obávat žádné přemrštěnosti. Oblečení je z kvalitních materiálů, trendy a atraktivní, ale zároveň pohodlné a vhodné pro různé volnočasové aktivity. Jak už bylo zmíněno výše, prodejny jsou snadno dostupné i pro obyvatele středně velkých a menších měst.

V posledních letech má Kenvelo finanční problémy, ruší některé prodejny a zmenšuje sortiment.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte