BudKocka.cz logo

Stínované oblečení - zajímavý módní trend

Móda Trendy Módní tipy Šárka 4. prosince 2012
moda

Pokud se kouknete na fotografie z letošních módních přehlídek nebo se rozhlédnete kolem sebe, zjistíte, že se v poslední době rozmohla móda stínovaného oblečení - ombré oblečení. Nejedná se jen o klasické „vyšisované džíny“, které všechny moc dobře známe, ale i o stínované nehty, tetování a oblečení. V obchodech se objevují kalhoty, sukně, legíny, trička a silonky, jejichž částí postupně přecházejí z odstínu jedné barvy do druhé. Chtěly byste něco takového a nevíte, kde to sehnat?

Proč takové oblečení sehnat?

Jestliže vás už nudí monotónnost a chcete zkusit něco nového, je pro vás stínované oblečení přesně to pravé. Vypadá to sice poněkud zvláštně a bláznivě, ale toto oblečení je neokoukané a musíte ho mít v šatníku. Rozjasní váš outfit a každý si vás na 100 % všimne. Když si na tento styl oblečení zvyknete, už ho nebudete chtít přestat nosit.

Stínované punčocháče

S barevnými punčocháči se v posledních letech roztrhl pytel a nosí je snad skoro každý. Proč se tedy trochu neodlišit a nevzít si na sebe ty stínované. Tuto novinku má na svědomí Tiffany Ju. Šlo jí především o originalitu a prodloužení nohou. Obě tyto kritéria punčocháče bez problému splňují. Navíc díky nim zvýrazní i vaše boty, které například v případě černých punčoch velmi část nevynikaly.

Kde sehnat stínovanou módu?

V normálních obchodech se bohužel tyto kousky ještě neprodávají. Dají se sehnat jen v internetových obchodech, ale musíte počítat s tím, že za ně zaplatíte několikanásobně více než za klasické oblečení.

Co říkáte na jednodílné dámské plavky a jednodílné plavky pro plnoštíhlé? Vypadají opravdu skvěle.

Vyrobte si je doma

Jednodušší je doma si toto ombré oblečení vyrobit. Zajímá vás jak? Na internetu existuje mnoho návodů, jak si takovéto kousky vyrobit. Potřebujete jen jednobarevné kalhoty nebo levné džíny, u kterých vám nebude líto, že je v případě neúspěchů zničíte, a textilní barvy. Zabere vám sotva hodinu a stínované oblečení je na světě.

Líbí se vám stínované oblečení nebo vás nenadchlo?

Foto: etsy.comNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte