BudKocka.cz logo

Dámské peněženky, z nichž si vyberete

Doplňky Móda Eliška 6. února 2016
dámské peněženky

Přemýšlíte o tom, že si konečně pořídíte novou peněženku a chcete, aby splňovala všechny vaše požadavky? Aby se tam vešly bankovky, mince, platební karty, občanka, plno věrnostních kartiček a aby hezky vypadala? Podívejte se na nejlepší dámské peněženky, které nyní najdete na trhu.

Dámské peněženky oproti těm pánským mají tu výhodu, že se z nich dá opravdu vybírat a to nejen z velikostí, ale i barev, vzorů nebo stylu. Každá žena je jedinečná a proto by měla být originální také její peněženka, stačí si pouze vybrat z bohaté nabídky.

Největší výběr peněženek


penezenka


velka penezenka


penezenka


znackova penezenka


kozena penezenka


peněženka dámská


penezenka


doplnek


damska penezenka


portmonka

Jak by měl správná peněženka vypadat?

Správná peněženka neexistuje, protože každému vyhovuje něco jiného. Někdo tam chce mít plno přihrádek na karty, někdo zase nepotřebuje kapsičku na mince a někde preferuje pouze peněženku na drobné. K tomu si můžete vybrat i různou velikost; může být malá, střední nebo velká penálová či klopnová. Záleží vždy na potřebách a preferencích a podle toho byste měla vybírat.

Co v ní můžete najít?


penezenka

Mezi další požadavky často patří i způsob zapínání. Mezi oblíbené typy patří zapínání na zip, patent, suchý zip, zámeček nebo klopnu. Důležitá je i volba materiálu, mohou být kožené, vyrobeny z umělé kůže, látky nebo jakékoliv syntetiky. Některé se dají dokonce zavěsit na krk.

Dejte i na vzhled

Už jsou dávno za námi doby, kdy všechny ženy měly téměř stejnou peněženku a mohly si vybrat ze dvou tří barev. Nyní si můžete vybrat peněženku v jakékoli barvě a s jakýmkoli vzorem. Nápaditosti se meze nekladou a vy si můžete vybrat opravdu cokoliv, co vám bude vyhovovat. Může být nenápadná, luxusní i extravagantní.

Chcete, aby vaše peněženka byla černá, hnědá nebo béžová? Zajisté si vyberete, je jich na výběr velmi mnoho. Pokud ale nechcete tyto klasické decentní barvy, sáhněte po jiných barvách. Nabízí se červená, modrá, šedá, fialová, oranžová, zlatá, stříbrná, lesklá nebo sáhněte po barevných kombinacích. Výborně též vypadají dámské peněženky se vzory nebo obrázky.


penezenka s kockou

Peněženka nemusí ladit k outfitu

Zajímavostí je, že peněženka vůbec nemusí ladit k celkové outfitu, jak je tomu například u kabelek. Můžete proto zvolit jakoukoli, protože se jedná o doplněk, který nenosíte u sebe viditelně, ale vytahujete ho a ukazujete pouze občas. Přesně z tohoto důvodu může mít jakoukoli barvu, vzor nebo velikost. Vždy záleží na tom, ať se majitelce její portmonka líbí.

Značková peněženka je dobrou volbou

Můžete si pořídit peněženku z tržnice, můžete si koupit i značkové peněženky různých značek. Mezi oblíbené značky patří Desigual, Pieces, Gionni, Roxy, LYDC, Graffiti, Disaster, Golunski, Only, Tommy Hilfiger, Tamaris, Catseye, Yoshi, US Polo, Lagen atd. Dají se také sehnat dámské kožené peněženky české výroby, jejichž cena je ale trošku vyšší. Všechno je jen o hledání a splnění přání.

Kde je pořídíte?

Peněženky koupíte v obchodech s obuví, doplňky nebo nabízejí je také kožené galanterie nebo obchody s koženými výrobky. V kamenných prodejnách ale počítejte s mnohem menší nabídkou, na internetu jich najdete určitě více, největší výběr najdete tady, kde jich nabízejí opravdu hodně.

Dámské peněženky seženete jak levné, tak i drahé. Vždy záleží na tom, jak vypadá, co nabízí a jestli jsou značkové, které zpravidla bývají dražší. Pokud chcete ušetřit, tak je nejjednodušší počkat na akce, slevy nebo výprodej, ve které můžete i značkové kousky pořídit s významnou slevou. Pokud ji potřebujete nutně a nechcete za ni moct dát, nezbývá než se kouknout po těch, které se prodávají levně.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte