BudKocka.cz logo

Dámské jednodílné plavky pro plnoštíhlé

Móda Plavky Monika 17. dubna 2016
plavky pro plnoštíhlé

Sháníte krásné jednodílné plavky, které se hodí i pro plnoštíhlé ženy? Podívejte se na nabídku těch nejlepších kousků, které jsou nyní dostupné na trhu. Zalíbí se určitě i Vám.

V současné době pořídíte jednodílné plavky, které se pyšní hezkými barvami a vzory, luxusním vzhledem a dokonalým střihem. Nemusíte kupovat pouze nudné černé, ale jsou dostupné také červené, modré, se vzory nebo ozdobami. Budou Vám slušet a některé mají i stahovací efekt.

Vyberte si z nabídky


jednodílné plavky

stahovací plavky

jednodílné

monokiny

plavky pro plnoštíhlé

plavky se sukýnkou

plavky

Dámské jednodílné plavky se vyrábějí v různých odměnách; některé mají push-up výztuž, jiné jsou určeny pro větší poprsí, občas jsou s kosticemi, s vyztuženými košíčky, ale také najdete plavky bez kostic. Záleží pak na Vašich preferencích, jaké chcete mít a co Vám bude slušet.

Dlouhou dobu se tvrdilo o jednodílných plavkách, že se hodí pouze na sportování nebo že se hodí pro starší ženy. Ovšem to není vůbec, když se podíváte na nabídku těch nádherných kousků, musí si je oblíbit naprosto každý. Doba se ale změnila a Vy si můžete vybrat z mnoha kousků, které vypadají naprosto úchvatně.

Plavky dokáží skrýt nedokonalosti

Výhodou, které plavky vcelku nabízejí, je ta, že skryjí větší břicho a případné špíčky. To Vám tak může pomoci zbavit se této menší nedokonalosti. Pokud byste ale chtěla skrýt i větší boky, tak to je již nutné mít na sobě sukni, šaty či tuniku. Můžete takhle vypadat štíhleji, což potěší zajisté každou ženu. Dále mohou pomoct i stahovací plavky.

Plavky se stahovacím efektem

Zajímavé jsou též jednodílné plavky pro ženy, které mají stahovací efekt. Díky speciálnímu střihu a stahovacímu materiálu zmenší rizikové partie (břicho, zadek) a budete vypadat štíhleji. Navíc je vždy dobře zvolena barva, vzor nebo řasení, které má na zmenšení vliv.

Plavky se stahovacím afektem se neprodávají pouze v černé, která obecně zeštíhluje, ale koupíte i v dalších barevných odstínech. V tomto e-shopu mají celkem velký výběr.

Jak vybrat plavky?

Výběr plavek není nikdy jednoduchý, protože určit správnou velikost může být dosti těžké. Nebudete se cítit dobře ani v těsných a ani ve volných plavkách, proto je nutné být při výběru pečlivá. Jen tak si vyberete dobře padnoucí plavky.

Vždy se přeměřte krejčovským metrem, stačí změřit obvod přes prsa, obvod pod prsy, pas a boky. Následně tyto míry porovnáte s těmi, které jsou napsány ve velikostní tabulce a podle toho si vyberete, co by Vám mělo sedět.

Nezapomeňte rovněž na výběr střihu a barvy. Vyberte si takovou barvu, kterou máte ráda a která Vám sluší. Také vybírejte vhodný střih; některé kousky mají málo odhalená záda, jiné hodně, některé mají větší výstřih atd. I toto posuzujte při nákupu plavek.

Monokiny nebo tankiny?

Pokud se Vám nelíbí klasické jednodílné plavky, můžete sáhnout i po jiných typech plavek. Monokiny jsou dámské jednodílné plavky, které mají různé průstřihy. Ve výsledky tyto plavky vypadají netradičně a luxusně. Tankiny jsou ve skutečnosti dvoudílné plavky, které se skládají z plavkových kalhotek a horní části, která připomíná tílko. Když obě části spojíte, vypadají jako jedna. Výhodou tankin je, že zakryjí nevzhledné špíčky a jsou ideální pro plnoštíhlé ženy.

Tyto dva zajímavé typy se stávají v poslední době velmi oblíbené a jejich nositelky mohou být čelem pozornosti. Vypadají totiž velmi hezky.

Vybírejte vždy včas

Nezapomeňte, že je důležité si vybrat plavky včas. A to z několika důvodů: je větší nabídka, plavky můžete déle vybírat, v případě špatné velikosti je snadno vrátíte a koupíte si nové atd. Rozhodně se nevyplácí spoléhat na nákup dva týdny před dovolenou, ať pak nekoupíte takové, které se Vám ve výsledku nebudou moc líbit.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte