BudKocka.cz logo

Účesy 2024 - víte, jaké střihy jsou in?

Krása Účesy Vlasy Veronika 22. ledna 2020
trendy účes

S novým rokem se můžeme opět těšit na nové trendy a to nejen u oblečení, ale také u vlasů. I letos se můžete inspirovat nejnovějšími trendy, které se řídí nápady světových kadeřníků. Účesy na rok 2024 budou vskutku velmi originální a variabilní, každá žena si z nich vybere. Účesy 2024 jsou charakteristické několika znaky, díky kterým budete mít nádherný účes.

Ať už máte krátké nebo delší vlasy, jedno je letos jisté, opět se hraje na to, aby vlasy vypadaly přirozeně. Tím se ale nemyslí, že byste se měla vykašlat na jakoukoli vlasovou péči, to ne, jen by neměly působit uměle. Účesy na denní nošení by měly být jednoduché a svěží.

trendy krátké účesy 2024

Účesy pro krátké vlasy

Krátké vlasy jsou poslední dobou velmi oblíbené, zažívají doslova svůj boom. Nejedná se ale o žádného krátkého ježka, ale pořád je in mikádo, rozcuch a účesy, kde jsou delší vlasy vpředu.

na vlasy přípravek

Tak to vypadá, že se moc v účesech nezměnilo, důležité je použít správné barvy. Oblíbené je ombré, melír nebo metoda světlo a stín. Vlasy by měly působit vzdušně a přesto upraveně.

Top účesy pro polodlouhé vlasy

Pokud hledáte vhodný účes pro polodlouhé vlasy, tak vězte, že letos se budou nosit jak prostřihávané účesy, tak i rovně zastřižené. In budou zastřižené rovně k ramenům s přesností pravítka. Nebudou chybět ani střihy, při kterých budete mít vlasy na jedné straně delší nebo v přední části. Oblíbené budou též účesy, které budou vyfoukané a upravené difuzérem.

trendy polodlouhé účesy 2024

Trendy účesy pro dlouhé vlasy

Ženy s dlouhými vlasy si mohou taktéž vybírat, co udělat s vlasy. Budou in rozpuštěné velké vlny, rovné vlasy nebo zatočené na konečcích. Nemáte-li ráda rozpuštěné vlasy, nevychází z módy culík, drdol nebo zapletené vlasy. S barvou si taktéž můžete vyhrát. Moderní budou odstíny červené, černé a ombré. Oblíbená bude i ofina na patku, stejně jako rovně zastřihané.

dlouhý účes

A co ofina?

Ofina je oblíbenou součástí mnoho střihů. Ženy často volí ofinu, která je další a nosí ji na patku - tedy do boku, nebo ji zastřihávají rovně nad obočím, na obočí nebo uprostřed čela. Nevýhodou ofinky je fakt, že se musí o ní pečlivě starat, pravidelně ji zastřihovat v případě rovné a také si ji naučit správně vyfoukat, pokud je to potřeba u daného střihu.

na vlasy přípravek

Víte, jaké další trendy účesy budou in v roce 2024? Napište a nebo se pochlubte, co plánujete se svými vlasy letos udělat.Názory k článku


to se mi nelíbí
Anet, 7. dubna 2014

no to nejsou tak perfektní učesy!!!
Renesme, 26. dubna 2014

Chtela by sem neco co jeste nebylo...neco jako moc IN ...ale jak vidim tak asi neco takoveho neni...ale treba se jeste neco najde ....nechame se prekvapit..
lulu, 12. května 2014

Ahoj potřebovala bych poradit mám už hodně prošedivělé vlasy proto si je nechávám promelírovat ale uz po dvou měsících to vypadá příšerně jakou barvu bych měla zvolit abych byla šmrcovní a né jak stařenka nebo naopak umělá Barbii. Děkuji
Stanislava, 8. dubna 2015

chci poradit ,mám krátke vlasy a když si je umyju tak mi to nijak nedrži,takove splihle,nejde to upravit.Děkuji
janča, 22. listopadu 2015

Napište, co si o tom myslíte