BudKocka.cz logo

Jarní bundy a kabáty pro ženy

Móda Trendy Jaro Bundy Monika 25. dubna 2016
jarní bunda

Potřebujete jarní bundy a kabáty, tak právě teď je ten nejvyšší čas si něco pořídit. Podívejte se na nejnovější módní trendy na jaro 2024. Určitě si také vy vyberete něco zajímavého.

Mezi oblíbené letošní trendy patří určitě barvy (černá, béžová, modrá, růžová, zelená, žlutá), vzory, potisky i jednoduchost. Z tohoto si určitě vyberte ty nejlepší a nejlevnější jarní bundy.

Podívejte se na módní tipyčerná bunda

džínová bundamodrá bunda


jarní černý kabát

růžová bunda


bílý kabát na jaro


černá bunda

Jarní bundy pro ženy mohou být jak elegantní, tak i určené na volný čas. Záleží na vás, k čemu máte blíž a co preferujete. Z obrovské nabídky, kterou nyní naleznete v eshopech nebo klasických obchodech si určitě vyberete bundu, jež se bude hodit akorát pro vás.

Na co si dát při výběru bundy pozor?

V první řadě je nutné uvědomit si, kdy a kde budete jarní bundu vlastně nosit a jestli ji budete střídat s jinou nebo s jinými. Z tohoto pak jasně usoudíte, zda se vyplatí koupit si originální bundu či kabát, který se hodí vždy nebo zda si jich koupíte několik do různých situací.

Pokud sázíte na jednu bundu, kterou budete nosit celé jaro, vyberte si takovou, která se bude hodit nejen ke zbytku oblečení, ale také ke každé příležitosti. Jako nejlepší barva se jeví černá a následně si vyberte styl podle toho, kdy a kam ji budete nosit.

Jestliže si chcete koupit například dvě jarní bundy, budete mít výběr snadnější. Nemusíte zvolit jednu univerzální, ale naopak si můžete koupit jednu takovou, jinou zase trošku odlišnou. Například jednu elegantní do práce (vhodné jsou kabáty) a jednu volnočasovou ven nebo setkání se známými (vhodná je lehká bunda).

Při výběru vždy věnujte pozornost při výběru barvy, střihu a délce (dlouhá, krátká, pod zadek, k zadku atd.), kapsám, doplňkům a aplikacím. Když tohle zohledníte, jistě si vyberete hezkou bundu.

V neposlední řadě je nutné dbát na výběr správné velikosti. Velká bunda vás bude dělat mohutnější a malou nemusíte pořádně zapnout, proto je vhodné bundu pořádně vyzkoušet a v případě objednávky přes internet, se pořádně přeměřte a čísla porovnejte s čísly v tabulce. Načež ji pořádně vyzkoušejte a případně vraťte.


jarní kabát zelený

Oblíbené střihy a materiály

V posledních letech je oblíbený trenčkot, parka, bomber, prošívaná bunda, džínová bunda, různé bundy, kabáty a kabátky. Materiály by na jarní sezónu měly být spíše lehčí, protože na jaře už není taková zima, ale nebývá ani takové teplo, abyste se obešla bez svršku.

Pro plnoštíhlé ženy jsou nejvhodnější bundy, které jim zbytečně nepřidají kilogramy. Vhodné je vsadit na tmavou barvu, vhodnou velikost a upřednostnit takový střih, které nebude nežádoucí kilogramy zvýrazňovat. Pak i baculky mohou v dámské bundě vypadat hezky.

Jaké barvy letos frčí?

Pokud se inspirujete tím, co velí trendy na jaro 2024, z barev si určitě vyberete. I letos je v módě klasická černá, ale i béžová či bílá. Z dalších barev bude třeba k mání modrá, zelená, červená a to jak ve světlých odstínech, tak i sytých. Nebudou chybět ani vzory a potisky.

Ať si vyberte jakýkoli kabát, kabátek nebo bundu, vězte, že na letošní jarní sezónu jsou připraveny ty nejlepší trendy, které se vám určitě zalíbí. Každá z nás si najdete tu svou.

Foto: zoot, vemzu, answear

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte