BudKocka.cz logo

Plavky a prádlo Tezenis se vám zalíbí

Móda Značky Prádlo Plavky Markéta 11. července 2014
tezenis plavky a oblečení

Léto je tady, pokud jste si na letošní sezónu ještě nekoupila nové plavky, je nejvyšší čas! Tápete ve výběru? Hledáte něco kvalitního, značkového, trendy a zároveň za dobré ceny? Pak zkuste čím dál oblíbenější Tezenis, která pochází přímo z Mekky módního průmyslu – Itálie.

Historie značky Tezenis a kde ji najdete

Roku 1987 vznikla ve známém italském městě Verona rychle se rozvíjející společnost Calzedonia, jejímž cílem bylo vytvořit zcela nový způsob prodeje punčochového zboží a plážového oblečení pro ženy, muže i děti, a to prostřednictvím sítě franšízových prodejen. Dnes již má firma více než 1 750 obchodů po celém světě, zaměstnává kolem 26 000 lidí a založila nové, vlastní značky - Intimissimi, Falconeri, Cash & Carry a právě Tezenis.

Značka Tezenis vznikla před 11 lety a zaměřuje se hlavně na plavky a spodní prádlo. Nyní má přes 200 prodejen, v ČR v současnosti najdete její obchody v Praze, Brně a Ostravě.

Proč je tato značka oblíbená?

Firma je založena na efektivní struktuře – návrh, výroba a distribuce každého jednotlivého výrobku jsou řešeny buď přímo, nebo prostřednictvím dceřiných společností. Hlavní důraz u Tezenis se klade na dokonalý poměr mezi kvalitou a cenou, což vyžaduje pečlivý výzkum, zaměřený na nejmodernější styl, design, látky a materiály, které vyjdou vstříc očekávaným trendům a vkusu.
Pohotová a rozvinutá frančízová síť prodejen pak výrobky rychle distribuuje a prodává v strategických zónách velkých měst.
Mottem výkonného ředitele Calzedonie, Sandra Veronesiho, je: V životě, stejně jako v práci, musíme být herci, ne diváky.

Plavky a spodní prádlo Tezenis

Nejnovější kolekce plavek zcela odráží trendy této sezóny – vyloženě letní barvy, pestré (květinové a exotické), ale i klasické (pruhy nebo puntíky, které jsou letos opět „in“) vzory a střihy, ze kterých si vybere každá dívka či dáma. V nabídce oblečení k vodě najdete i romantické sukně, trendy šortky a elegantní topy, spoustu z nich v nejmódnější barvě tohoto roku – modré.

prádlo od italské tezenis

Co se týče spodního prádla, můžete si vybrat jak celé komplety, tak zvlášť, kromě kalhotek a podprsenek nechybí ani body. Rozhodně se v něm budete cítit vždy žensky a sebevědomě.

Co ještě Tezenis nabízí?

Plavky a spodní prádlo však nejsou vše. V obchodech a na webových stránkách dále najdete volnočasové oblečení (sukně, trička, mikiny, kalhoty – zajímavostí jsou například speciální „push up“ legíny, teplákovky), pletené zboží (svetříky, topy, vestičky, košile), pyžama, noční košile a na léto jako dělané krajkové mini ponožky.

Podívejte se na trendy jednodílné plavky, dvoudílné plavky, plavky s velkými košíčky nebo na plavky s push up košíčky. Co říkáte na monokiny nebo tankiny?

Všechno zboží je inspirováno nejžhavějšími módními trendy, v široké škále střihů a barev, z kvalitních materiálů a zároveň za přiměřené ceny.
Z nabídky si vyberou i vaši partneři nebo děti, Tezenis je určený všem.

Obchody Tezenis

V Česku můžete navštívit několik obchodů, kde probíhají pravidelně super akce a výprodeje, a to tady:
Brno - NC Vaňkovka, Masarykova 17
Ostrava - OC Nová Karolina, Avion
Praha - OC Letňany, OC Arkády, Galerie Harfa, náměstí Republiky 1, Outlet Štěrboly

Znáte tuto značku? Líbí se vám? Máte od ní doma nějaké oblečení?

Foto: tezenis.itNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte