BudKocka.cz logo

Co dělat se zničenými vlasy? Co pomáhá?

Vlasy Krása Eliška 17. března 2017
vlasy

Máte vlasy zničené žehlením, barvením, melírem, fénem, kulmováním nebo nevhodnými přípravky? Začněte s nimi něco dělat, dokud je ještě čas. Co tak vlasy zregenerovat a opět je mít krásné a zdravé?

Každá žena chce mít krásné vlasy a často za honbou těch nejkrásnějších vlasů jsme schopny udělat s vlasy plno věcí. Barvíme si je, fénujeme, žehlíme a používáme mnoho různých přípravků, ale každá taková úprava vlasy ničí a oslabuje.

Dodejte naší hřívě vlasové vitamíny.

Zapomeňte na staré návyky a začněte se o vlasy královsky starat. Nezapomeňte, že nesprávnou péči můžete o vlasy přijít a budete je muset ostříhat (pokud nebudete chtít chodit jako vypelichané kuře). Vlasy jsou vaší vizitkou, je tedy nutné o ně pořádně pečovat.

Co všechno vlasy ničí?

Časté barvení, použití nevhodných barev, zesvětlování, trvalá atd. - často se chybuje v domácích podmínkách nebo u špatného kadeřníka. Používání nevhodných přípravků jim rovněž škodí.
Dále jim škodí žehlení, kulmování, fénování, necitlivé rozčesávání, spaní s mokrými vlasy, nošení gumiček atd.

Vlasy budou rády za balíček HairBurst, ve kterém se nachází vlasové vitamíny, unikátní šampon a kondicionér.

Pečujte o vlasy

Pokud máte poškozené vlasy, vězte, že se samy nezlepší, ale musíte jim pomoct. Nejenže je nebudete zatěžovat jako doposud, ale také si budete dělat různé vlasové masky a zábaly. Nejlepší je udělat si zábal nebo masku buď z různých surovin, nebo nějakou kupovanou jednou či dvakrát týdně. Blahodárně také působí kokosový a olivový olej.

Dodejte vlasům vitamíny a minerály, které potřebují. Vyzkoušejte doplněk stravy Beauty Care VIANUTRA s vysokým obsahem cenných látek.

Dopřejte vlasům vhodnou péči - posilující vlasové sérum značky Blendea.

Používejte jen kvalitní přípravky

Kupujte si pouze kvalitní přípravky, které jsou určeny pro váš typ vlasů. Klidně se poraďte se svojí kadeřnicí, co by vám doporučila. Moc vhodné nejsou nejlevnější přípravky z drogerií či obchodů, musíte o své vlasy opravdu pečovat. Vyzkoušejte také přípravky, které neobsahují tolik chemie, jak je tomu u běžných přípravků.

Dávejte pozor na vši, které se mohou kdykoliv objevit.

Vlasy si choďte barvit ke kadeřnici

Nejlepší je dát vlasům s barvením přestávku, ale ne každá žena si může dovolit ukázat své šediny nebo mít nenabarvené vlasy. V první řadě se vyhněte domácímu barvení, ale běžte raději za dobrou kadeřnicí a upozorněte ji, že chcete šetrnou barvu. Profesionální barvy jsou kvalitnější než ty, které se běžně prodávají v drogeriích. Navíc kadeřnice barvu lépe nanese a pozná, jak dlouho má působit.

Dodejte vlasům výživu Hair Vitamins. Nachází se v ní potřebné látky pro krásné vlasy.

Další možností je barvit vlasy přírodní barvou, která vlasy neničí.

Máte další rady a tipy, co dělat se zničenými vlasy?Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte