BudKocka.cz logo

HairBurst - Žvýkací balíček pro růst vlasů

Krása Vlasy Recenze Eliška 21. března 2023
žvýkací balíček hairburst recenze

Aby byly vlasy krásné a zdravé, potřebují patřičnou péči zevnitř i z vnějšku. O to se právě stará žvýkací balíček pro růst vlasů od HairBurst. Čím je tak výjimečný? Podívejte se na recenze.

Na vlasech se hned ukáže, jak o ně pečujeme. Barvení vlasů, žehlení, nevhodná vlasová péče, životní prostředí, kouření nebo chybějící vitamíny se na nich dříve nebo později projeví.

Projevit se mohou nadměrným vypadáváním, objeví se roztřepené konečky, jsou řídké či vysušené nebo ztratí lesk. U každé ženy se poškozené vlasy projeví jinak. Jedna věc je ale jistá. Vlasy jsou oslabené a na první pohled vypadají nezdravě.

S tím pomůže jen správná péče, která zahrnuje nejen přípravky na pravidelnou péči jako šampón a kondicionér, ale také vlasové vitamíny. To přesně nabízí britská značka HairBurst. Specializuje se na unikátní produkty na růst vlasů a jejich výživu.

My se právě podíváme na žvýkací balíček pro růst vlasů, ve kterém najdete žvýkací vitamíny, šampón a kondicionér. Proč byste měla tyto produkty vyzkoušet?

❤️ Žvýkací balíček HairBurst

V balíčku HairBurst pro růst vlasů najdete ty nejlepší produkty pro rychlejší růst vlasů. Jedná se o žvýkací vlasové vitamíny, šampon a kondicionér. Tato sada je určená pro rychlejší růst a lepší účinky obecně. Navíc balíček nyní získáte za výhodnou cenu v tomto e-shopu.

hairburst recenze žvýkací balíček

V balíčku najdete unikátní produkty na vlasy. Získáte je levně v tomto e-shopu

Produkty HairBurst patří mezi velice oblíbené po celém světě. HairBurst se pyšní tím, že pomohl tisícům zákazníkům po celém světě. Vyrábějí kvalitní výrobky, které jsou určené právě pro růst vlasů a zlepšení jejich kvality.

✅ Žvýkací vlasové vitamíny

Pokud chceme, aby byly vlasy zdravé, vyžadují pořádnou výživu. Potřebují vitamíny a minerální látky, které jsou určeny právě pro ně. A nyní najdete tyto cenné látky v unikátních gumídcích HairBurst. Podívejte se na další informace.

Žvýkací vlasové vitamíny obsahují důležité látky, které naše vlasy ocení. A jako bonus gumídek je ve tvaru roztomilého srdíčka, které stačí pouze postupně rozkousat jako žvýkačku nebo bonbón.

hairburst žvýkací gumídci na vlasy

Vlasové vitamíny nyní získáte v tomto e-shopu

⭐️ Jaké mají vlasové vitamíny HairBurst výhody?

☑️ Co všechno obsahují?

Tito gumídci HairBurst obsahují řadu látek a mezi ty klíčové patří:

Biotin je potřebný vitamín pro vlasy. Pomáhá zachovávat zdravé vlasy, zpevnit vlasy i při tvorbě kolagenu. V případě jeho nedostatku mohou vlasy řídnout.

Zinek je minerál, který je mimo jiné důležitý pro růst a obnovu buněk. To se týká taktéž těch vlasových. Rovněž má vliv na funkci mazových žláz na pokožce hlavy kolem vlasových folikul.

Selen působí na zlepšení a udržení zdravých vlasů a jedná se o prevenci při jejich vypadávání.

Kompletní složení je následující: Glucose syrup, Sugar, Gelatine (Bovine), Dextrose, Sorbitol, Vitamin C, Vitamin E, Zinc, Acid (Malic acid), Pantothenic acid (Vitamin B5), Glazing agent [Vegetable oil (Coconut oil, Palm kernel oil, Sunflower oil), Carnauba wax], Vitamin B6, Vitamin A, Blackcurrant Flavouring, Strawberry Flavouring, Biotin, Colour (Carmine), Sodium selenite, Vitamin D, Vitamin B12.

☑️ Jak se gumídci užívají?

Užívání žvýkacích gumídků HairBurst je zcela jednoduché. Každý den snězte 2 gumídky nejlépe se snídaní. Gumídky postupně pořádně rozžvýkejte jako obdobné gumídky.

hairburst žvýkací gumídci na vlasy

Srdíčka schovávají cenné látky. Získáte je v tomto obchodě

První výsledky jsou viditelné po zhruba dvou týdnech. Pro nejlepší výsledky a celkové hodnocení je berte 90 dní.

☑️ Časté otázky a odpovědi

⭐️ Kdy uvidím výsledky?

Toto je vysoce individuální, protože každá z nás má vlasy v jiném stavu. Výrobce říká, že některé ženy si všimly změn na vlasech po několika týdnech, některé po třech měsících. Pro zhodnocení je podle výrobce doporučené užívat vlasové vitamíny pravidelně po dobu tří měsíců, abyste mohla správně vyhodnotit přínosnost vlasové výživy.

Dále výrobce doporučuje každý týden pořizovat fotografie, ať to můžete zhodnotit. Jinak není od věci zeptat se nenápadně někoho dalšího, pokud by si rovnou nevšiml, jestli nepozoruje změnu u vašich vlasů.

⭐️ Kde je levně koupím?

Levně je koupíte v oficiálním e-shopu, kde je prodávají za nízkou cenu. Dále v e-shopu najdete i další přípravky na vlasy, včetně balzámů, sér a peelingů.

hairburst žvýkací gumídci na vlasy recenze

Získejte levně žvýkací vitamíny (srdíčka) v tomto obchodě

⭐️ Jsou vhodné pro vegany?

Tyto žvýkací vitamíny nejsou vhodné pro vegany a vegetariány, obsahují totiž živočišnou složku a to hovězí želatinu. V nabídce značky HairBurst najdete rovněž veganské vitamíny zde, které neobsahují žádnou živočišnou složku.

⭐️ Obsahují lepek?

Lepek se v gumídcích nenachází, jsou tedy vhodné pro celiaky.

⭐️ Mohou se při kojení?

Tyto žvýkací vitamíny nejsou v těhotenství a při kojení vhodné. HairBurst ale nabízí variantu vitamínů pro těhotné, které jsou vhodné pro těhotné a kojící ženy. Získejte je zde.

⭐️ Proč zrovna gumídci?

Některé z nás nemusí mít zrovna rády pilulky a kapsle, ať už kvůli větší velikosti, nebo jen kvůli tvaru. Právě proto je zde roztomilý žvýkací gumídek ve tvaru srdíčka. Stačí ho pořádně rozkousat jako bonbón a přijmete významné množství cenných látek. Při snídani rozžvýkejte dva gumídky, kteří zajistí vlasovou výživu pro celý den.

☑️ Zkušenosti se žvýkacími vitamíny

U žvýkacích vitamínů mě nejvíce zaujal jejich srdíčkový tvar. Jedná se o pěkné zpříjemnění snídaně. Přece jen když si na talíř položíte dvě tablety, nepůsobí to tak dobře jako u dvou srdíček.

Žvýkají se podobně jako žvýkačka, ale logicky po menší dobu, pak se totiž rozpadnou. Jejich chuť je jahodová s rybízem a jsou přiměřeně sladcí alespoň pro mě.

Jak se projevily na vlasech, nemůžu přesně říct. Zároveň jsem používala šampon i kondicionér, tak nevím, co mělo na vlasy ten nejlepší vliv.

Obecně jsem s těmito produkty spokojená, vlasy vypadají pevněji, více se lesknou a působí zdravěji. Přesně ale nedokážu říct, který z těchto tří produktů má na tom největší podíl nebo jestli by byl stejný výsledek jen s jedním produktem.

✅ Šampon pro delší a silnější vlasy

HairBurst nabízí šampon v nádherné lahvičce tyrkysové barvy, ve kterém se nacházejí látky pro delší a silnější vlasy. Překvapí vás nejen nádherná vůně avokáda a kokosu, ale i příjemná konzistence, se kterou si vlasy umyjete jedna radost. Podívejte se na více informací.

Ve složení se nacházejí speciální látky, které posilují a vyživují vlasy, rovněž redukují jejich lámavost. Vlasy po pravidelném používání jsou zdravější, pevnější, hustější a lesklejší.

hairburst šampon delší silnější vlasy recenze zkušenost

Získejte šampon HairBurst v tomto obchodě

⭐️ K hlavním výhodám šamponu patří:

☑️ Jak šampon používat?

Šampon HairBurst používejte stejně jako jakýkoliv jiný šampon. Nemusíte v tom hledat žádnou speciální vědu.

Vlasy nejprve pořádně rozčesejte a poté opláchněte teplou vodou. Následně na pokožku vmasírujte menší množství šampónu a ten postupně napěňte po celé délce vlasů až ke konečkům. Dále je důkladně opláchnete vodu.

Teď přichází na řadu použití kondicionéru od stejné značky, naneste jej, nechte chvíli působit a opláchněte. Následně pracujte s vlasy, jak jste zvyklá. Můžete je nechat samovolně uschnout nebo usušit fénem. Další postup a úprava je jen na vás.

Šampon HairBurst můžete používat místo svého dosavadního šamponu. Je vhodné ho používat dvakrát až třikrát týdně. Každodenní umývání vlasů obecně vlasy a zejména vlasovou pokožku oslabuje.

☑️ Co obsahuje?

V šamponu anglické značky HairBurst se nachází mnoho ingrediencí, ale mezi klíčové patří pšeničné bílkoviny, aminokyseliny a panthenol.

Pšeničné bílkoviny

Hydrolyzované pšeničné bílkoviny (proteiny) dodávají vlasům zdravější a lesklejší vzhled tím, že pronikají až k jejím strukturám.

Aminokyseliny

V šamponu se nachází řada aminokyselin, které působí na poškozené vlasy, zejména na jejich povrch. Posilují vlasy, hydratují je a zpevňují je.

Panthenol

Jedná se o derivát kyseliny panthothenové, což je vitamín B5, a v tomto případě se jedná o zvlhčující látku. Ve vlasech proniká do vlasové folikuly, kde zadržuje vodu a zvětšuje objem vlasů.

Kompletní složení je následující:
Voda, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hydrolyzed Wheat Protein, Coco-Glucoside, Sodium Benzoate, Polyquaternium-22, Citric Acid, Glycol Distearate, Panthenol, Parfum (Fragrance), Myristamide DIPA, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium PCA, Sodium Lactate, Disodium EDTA, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Tocopheryl Acetate, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Amyl Cinnamal, Coumarin

☑️ Časté otázky a odpovědi

⭐️ Kolik mám šamponu nanést?

Šamponu stačí nanést opravdu trošku, jak jste zvyklá. Raději méně, vždy si můžete podle potřeby přidat. Naneste ho přímo na pokožku na několik míst a poté jej postupně napěňte.

⭐️ Kde ho můžu levně koupit?

Šampon HairBurst můžete levně koupit v oficiálním obchodě. Buď můžete koupit šampon zvlášť přímo zde, nebo ve výhodném balení zde. V sadě navíc získáte gumídky i kondicionér.

⭐️ Jak přesně funguje?

Díky obsahu látek jako hydrolyzované pšeničné bílkoviny, aminokyseliny a panthenolu dodáváte vlasům a vlasové pokožce řadu látek, díky nimž vlasy budou zdravější a budou rychleji růst.

hairburst balíček žvýkací recenze

Výhodná sada HairBurst nyní k dostání v tomto e-shopu

⭐️ Obsahuje silikony?

Ne, šampon Hair Burst neobsahuje silikony.

⭐️ Je vhodný pro vegany?

Nenachází se v něm živočišné složky, proto je vhodný pro vegetariány i vegany.

☑️ Recenze šamponu

HairBurst šampon se mi hned zalíbil nádhernou kokosovou vůní a přiměřeně hustou konzistencí. Stačí použít opravdu malé množství šamponu. Dostatečně pění a následně jde velmi dobře smýt.

Hned po prvním použití byly krásně lesklé a po dalších se k nim připojily i další účinky. Před tím byly celkem oslabené a po jeho užívání jde vidět, že má na ně skvělý vliv. Jsou pevné, silné a hebké.

Mám pocit, že lépe rostou, ale přesně netuším jak moc. Během jeho používání jsem se nechala ostříhat, proto to nemůžu přesně posoudit. Ale řekla bych, že rostou tak trošku rychleji. Zkušenost mám s ním velmi pozitivní.

✅ Kondicionér pro delší, silnější vlasy

Kondicionér HairBurst se nachází v růžové dóze a je určen pro delší a silnější vlasy. Obsahuje 95 % přírodní surovin, které pozitivně působí na vlasy. Vlasy jsou po něm lesklejší, jemnější, pevnější a dobře rozčesávají. Koupíte ho v tomto e-shopu,

hairburst kondiconér pro delší silnější vlasy recenze

Získejte kondicionér HairBurst v tomto e-shopu

Stejně jako šampon, tak i kondicionér obsahuje klíčové složky, aby byly vlasy husté a zdravé. Jedná se zejména o hydrolyzované pšeničné bílkoviny, aminokyseliny a panthenol.

☑️ Jak kondicionér používat?

Na umyté vlasy, z nichž odstraníte vodu, naneste do konečku vlasů trošku kondicionéru a nechejte působit pár minut. Následně vlasy dostatečně opláchněte studenou vodou. Nenanášejte ho na pokožku hlavy, ať pak nemáte vlasy mastné.

Stačí nanést pouze malé množství a to rovnoměrně rozprostřít po vlasech. Vlasy se mi po něm dobře rozčesávají a pěkně se lesknou. Vypadají nejen podle mého názoru lépe. Připadají mi, že jsou pevnější a lesklejší.

hairburst sada žvýkací pro delší silnější vlasy

Luxusní sada HairBurst nyní v tomto e-shopu

✅ Recenze a hodnocení

Moje zkušenosti s produkty HairBurst jsou velmi pozitivní. Líbí se mi všechny tři produkty. Žvýkací srdíčka mě překvapila přirozenou chutí jahod s rybízem. Jsou přiměřeně sladká a voňavá. Výhodou je, že jdou snadno rozkousat.

Šampon krásně voní a jeho konzistence je přiměřeně hustá. Po nanesení do vlasů se pěkně napění a smývání je taktéž pohodové. Na nanášení není potřeba aplikovat velké množství šamponu, stačí opravdu jen trošku.

Nakonec se do vlasů nanáší kondicionér. Opět mě potěšil neskutečnou vůní a lehkostí, jakou se nanášel do vlasů. Pak jsem jej na vlasech měla zhruba tři minuty a studenější vodou opláchla.

hairburst set žvýkací pro delší silnější vlasy

Dopřejte vlasům skvělou péči. Nyní za výhodnou cenu v tomto e-shopu

Vlasy po pár týdnech testování vypadají mnohem lépe a zdravěji. Vrátil se jim ztracený lesk a barva. Řekla bych, že jsou pružné a nadýchané. S výrobky jsem moc spokojena.

Jestli vlasy rychleji rostou, to nemůžu říct, protože efekt tohoto žvýkacího balíčku se má projevit až po třech měsících. Takže uvidím, jak to nakonec dopadne s růstem.

Jednotlivé produkty se mohou používat i zvlášť, pro nejlepší účinky je doporučeno použití všech tří produktů. Jejich cena není zas tak vysoká, tak proč toho nevyužít? Navíc v balíčku vychází cena levněji (je na něj rovnou nějaká sleva a akce).

✅ Kde můžete koupit HairBurst koupit?

Produkty HairBurst výhodně koupíte v oficiálním obchodě na adrese www.hairburst.com. Naleznete zde celou nabídku za přijatelné ceny s rychlou dopravou. Zde zakoupíte oblíbené vlasové vitamíny, šampony, kondicionéry, a také v nabídce se nachází maska, elixír, balzám, peeling, sérum a mnoho dalšího.

Pokud byste nechtěla kupovat produkty zvlášť, můžete si vybrat balíčky za zvýhodněné ceny. Většina produktů je skladem, takže se na ně můžete těšit za pár dnů od objednání.

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte