BudKocka.cz logo

Posilující sérum na růst vlasů 30 ml: Recenze

Krása Vlasy Soňa 4. dubna 2024
Posilující sérum na růst vlasů 30 ml Recenze

Posilněte vlasy speciálním sérem na růst vlasů. Díky kombinaci vybraných složek vzniklo unikátní posilující sérum na růst vlasů. Podívejte se na recenze.

Co je to posilující vlasové sérum?

Posilující vlasové sérum na růst vlasů Blendea obsahuje složky jako ricinový olej, araganový olej, avokádový olej, rozmarýnový olej, hořčičný olej a extrakt z macy. Tyto vybrané látky vlasům a vlasové pokožce poskytují maximum efektu. Podívejte se na další informace.

Vlasové sérum je vhodné pro ženy i muže, kteří chtějí podpořit růst vlasů, mají problémy s vypadáváním vlasů nebo je chtějí dobře vyživovat.

V séru se nacházejí pouze přírodní látky, nenajdete tam žádné chemické či jinak škodlivé látky. Vybrané přírodní látky jsou k pokožce i vlasům velice šetrné.

posilující vlasové sérum blendea na růst vlasů

Posilující sérum na růst vlasů. Levně ho koupíte v tomto e-shopu

Rozmarýnový a ricinový olej hydratuje nejen vlasovou pokožku, ale i vlasové kořínky. Nové vlásky následně vyrostou zdravé a silné. Pokožka bude mít opět normální pH a nebude bránit v růstu vlasů. Rovněž ricinový olej chrání před volnými radikály.

Maca peruánská a rozmarýnový olej pomáhají při růstu nových vlasů. A jak již bylo zmíněno, olej z rozmarýnu hydratuje vlasovou pokožku.

Jak podpořit růst vlasů snadno a rychle? Využijte vlasové sérum, které obsahuje ty správné látky pro zrychlení růstu a to rozmarýnový a ricinový olej a macu peruánskou. Sérum vyživuje kořínky, pomáhá uzdravit vlasovou pokožku, vyživovat a hydratovat kořínky. Taktéž působí proti vypadávání vlasů. Důležitá je zdravá vlasová pokožka a kořínky.

Jak se vlasové sérum používá?

Používání tohoto séra je velmi jednoduché. Stačí se podívat na následující postup:

  1. Umyjte vlasy klasicky běžným šampónem. Lehce je osušte ručníkem
  2. Pomocí pipety naneste sérum na vlhkou pokožku vlasů až ke kořínkům
  3. Pořádně jej vmasírujte po celé ploše pokožky na hlavě
  4. Nechejte působit několik minut
  5. Poté hřívu opláchněte vodou
aplikace séra blendea na vlasy

Aplikace séra Blendea pomocí pipety. Levně ho koupíte v tomto e-shopu

Sérum můžete používat po každém mytí vlasů. Nanáší se na pokožku a vlasové kořínky, není určeno na vlasové konečky.

Co je značka Blendea?

Blendea je česká značka, která se specializuje na produkty pro zdravý životní styl. Podívejte se na jejich rozsáhlou nabídku do e-shopu. Kromě nejrůznějších doplňků stravy přináší i produkty pro krásu.

Vyrábí výrobky na základě poznatků z přírody bez použití konzervačních látek, GMO složek a rafinovaného cukru. Jedná se o 100% přírodní produkty s funkčním složením, které jsou vhodné i pro vegany.

Dříve jsme se dívali na jejich produkty SuperCoffee, SuperBeauty a Hair Vitality.

Co sérum na vlasy obsahuje?

Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Obecně si zákazníci výrobky značky Blendea velmi chválí. Pomáhají jim s daným problémem a jsou spokojeni. Podívejte se na zkušenosti.

Jaké má výhody a nevýhody?

Důkladně jsme se na toto sérum podívali a vypíchli z něj pozitiva a negativa.

Jaká je cena? Kolik stojí?

Cena za lahvičku není vůbec vysoká. V první řadě je nutné brát v potaz, že se jedná o kvalitní přírodní produkt, který obsahuje potřebné látky pro vlasy. Ověřte si zde nejlevnější cenu.

Našla jsem i slevový kód, abyste měla ještě lepší cenu. Slevový kupón zní SLEVA10 a uplatníte ho pouze v tomto e-shopu. Občas nabízejí akce a slevy, což také každého při nákupu potěší.

Obchod také nabízí v případě nespokojenosti vrácení peněz do 30 dnů. To je od něj velice hezké a jde vidět, že si stojí za svými produkty.

Kde posilující sérum na růst vlasů koupit?

Posilující sérum na růst vlasů levně koupíte v tomto eshopu. Prodávají ho levně a nyní ho mají skladem.

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte