BudKocka.cz logo

VIANUTRA Beauty Care: Recenze

Krása Životní styl Kolagen Soňa 19. května 2022
VIANUTRA Beauty Care recenze

Všechny bychom chtěly, aby naše vlasy a nehty byly krásné a zdravé. K tomu mít pleť co nejdéle bez vrásek. Ne každé z nás se to podaří přirozeným způsobem a musíme si trošku pomoci. Co třeba využít švédských postupů a vyzkoušet produkt Beauty Care? Podívejte se na další informace.

Beaty Care je doplněk stravy výrobce VIANUTRA. Je vyroben ve Švédsku a obsahuje vysoké množství potřebných látek. Dbá na kvalitu a unikátní složení.

✅ Co je Beauty Care od VIANUTRA?

Beauty Care je unikátní doplněk stravy od VIANUTRA, který byl vyroben v čistém prostředí ve Švédsku. Obsahuje řadu cenných látek ve vysoké koncentraci, jež jsou důležité pro vlasy, nehty, pokožku, cévy či urychlení hojení. Podívejte se na další informace.

Mezi hlavní přínosy pravidelného užívání přípravku patří:

beauty care vianutra recenze

Doplněk stravy je v krásné a praktické dóze. Získáte ji v tomto e-shopu

✅ Co všechno obsahuje?

Doplněk Beauty Care obsahuje velké množství cenných látek jako vitamín C, vitamín, A, vitamíny skupiny B, zinek, vápník, hořčík, MSM, kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10, kolagen, zelený čaj, ženšen a mnoho dalšího.

Přesněji se jedná o vitamín A, vitamín C, vitamín D3, vitamín E, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B3, vitamín B6, vitamín B9, vitamín B12, vitamín B7, vitamín B5, zinek, měď, vápník, hořčík, cholin, MSM, kyselina hyaluronová, koenzym Q10, kolagen, aloe vera, zelený čaj, výtažek z hroznů, PABA, výtažek z přesličky rolní, křemík, ženšen

Nenajdete v něm umělá barviva, GMO složky, alergeny jako lepek, ořechy, vejce nebo laktózu.

Jaké je dávkování?

Před podáváním přípravek pořádně protřepejte a užijte po jídle 15 ml. Nalijte si jednu odměrku do sklenice s vodou a tu následně vypijte.

Dávka na den je 15 ml, ale pokud je to nutné, smíte užívat tuto dávku dvakrát denně nebo najednou dvojnásobné množství. Můžete využít praktickou odměrku, která je součástí balení.

Jedno balení vystačí na 33 dní při konzumaci jedné dávky nebo 16 dní při konzumaci dvojité dávky za den.

vianutra beauty care doplněk stravy

Jedná se o koktejl cenných látek, které jsou pro naši krásu důležité. Získáte ho v tomto e-shopu

Kdo ho nesmí?

Jelikož je tento doplněk stravy určen pro dospělé osoby, neměly by ho užívat děti. Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se o jeho vhodnosti se svým lékařem.

Jak ho skladovat?

Přípravek uschovejte v dobře uzavřené dóze na suchém místě při teplotě do 25 °C. Mějte ho uložen mimo dosah dětí.

Mějte na paměti, že se nejedná o náhradu pestré stravy. Přípravek spotřebujte do 2 měsíců od jeho otevření a do data uvedeného na obalu.

✅ Jaké má výhody a nevýhody?

✅ Jaké jsou s ním zkušenosti a recenze?

S přípravkem Beauty Care od výrobce VIANUTRA jsou velice pozitivní zkušenosti. Uživatelky si chválí, že jim pomohl na vlasy, které začaly lépe růst, na nehty, které jsou pevnější a přestaly se lámat atd. Podívejte se na další recenze.

Pokud jste ho už vyzkoušela a máte s ním nějakou zkušenost, názor nebo poznatek, napište ho do diskuze.

✅ Kolik stojí? Jaká je jeho cena?

Produkt VIANUTRA Beauty Care se prodává za velice příznivou cenu. Nejlevněji ho získáte v tomto e-shopu, kde nabízejí pravidelně akce a slevy. Můžete získat i slevový kupón, záleží vždy na dané akci. V e-shopu nabízejí plno dalších produktů s přírodním složením, které jsou rovněž vyrobeny ve Švédsku.

✅ Kde můžete Beauty Care koupit?

VIANUTRA Beauty Care levně koupíte v oficiálním e-shopu na adrese www.vianutra.cz. Aktuálně ho nabízejí za výhodou cenu a je skladem. Samozřejmostí je rychlá doprava a výhodná cena.Foto: vianutra.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte