BudKocka.cz logo

Buďte za kočku i na podzim

Krása Trendy Podzim Markéta 26. října 2012
trendy na podzim

V mnoha z nás vzbuzuje příchod podzimu po krásném létě špatnou náladu a necítíme se ve své kůži, což se může projevit i na zdraví a vzhledu. Když je venku ošklivo, máme větší problém s tím, cítit se pěkně a atraktivně, navíc lehké sukně a šaty i letní obuv se stávají na rok zase minulostí a opět nás čekají bundy a svetry. Ale i podzimní móda nabízí spoustu pěkných věcí a je čas si obnovit šatník k naší spokojenosti.

Kombinujte podzimní barvy

Podzim je ročním obdobím, které je především obdobím krásných barev. Nechybí vám ve skříni některá? Stačí se porozhlédnout po přírodě – zlatá, červená, ryšavá, hnědá, okrová, béžová... z bohatého spektra podzimních barev si vybere každý typ ženy a dají se krásně kombinovat.

Nemusí to být samozřejmě jen oblečení, poohlédněte se i po rtěnce, laku či očních stínech v podzimních tónech nebo nějakém doplňku, kterým si zároveň uděláte radost - šátkem, kabelkou či pokrývkou hlavy.

Dámské ledvinky se vracejí do módy. Už jste si nějakou pořídila?

Ty odvážnější pak mohou změnit i barvu vlasů, zkuste teple zlatou nebo červenou. Pokud si netroufáte na celkově změnu barvy, oživte tu stávající barevnými pramínky. Mnoho z vás jistě pravidelně chodí na gelové nehty. Vymyslete se svou manikérkou nějaký zajímavý podzimní vzor.

Nezapomeňte na trendy podzimní bundu.

Návrháři samozřejmě představují nové trendy každou sezónu a často jsou tam inspirativní věci, ale nemusíte nakupovat jen u těch nejslavnějších značek. Hezké oblečení či módní doplněk si lze sehnat i v second handu, výprodeji či levnějším obchůdku. Nebo s kamarádkami domluvte vlastní „blešák“, kde si navzájem nabídnete oblečení, které už samy nenosíte a pokud to spojíte se svařákem a poklábosením, zpříjemníte si podzimní odpoledne maximálně.

Podívejte se, jak vyčistit zlaté šperky a jak vyčistit stříbrné šperky, které rovněž patří k podzimu.

Kočkou můžete být kdykoli, stačí jen trochu chtít a hlavně si udržet dobrou náladu!Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte