BudKocka.cz logo

Buďte za kočku i na podzim

Krása Trendy Podzim Markéta 26. října 2012
trendy na podzim

V mnoha z nás vzbuzuje příchod podzimu po krásném létě špatnou náladu a necítíme se ve své kůži, což se může projevit i na zdraví a vzhledu. Když je venku ošklivo, máme větší problém s tím, cítit se pěkně a atraktivně, navíc lehké sukně a šaty i letní obuv se stávají na rok zase minulostí a opět nás čekají bundy a svetry. Ale i podzimní móda nabízí spoustu pěkných věcí a je čas si obnovit šatník k naší spokojenosti.

Kombinujte podzimní barvy

Podzim je ročním obdobím, které je především obdobím krásných barev. Nechybí vám ve skříni některá? Stačí se porozhlédnout po přírodě – zlatá, červená, ryšavá, hnědá, okrová, béžová... z bohatého spektra podzimních barev si vybere každý typ ženy a dají se krásně kombinovat.

Nemusí to být samozřejmě jen oblečení, poohlédněte se i po rtěnce, laku či očních stínech v podzimních tónech nebo nějakém doplňku, kterým si zároveň uděláte radost - šátkem, kabelkou či pokrývkou hlavy.

Dámské ledvinky se vracejí do módy. Už jste si nějakou pořídila?

Ty odvážnější pak mohou změnit i barvu vlasů, zkuste teple zlatou nebo červenou. Pokud si netroufáte na celkově změnu barvy, oživte tu stávající barevnými pramínky. Mnoho z vás jistě pravidelně chodí na gelové nehty. Vymyslete se svou manikérkou nějaký zajímavý podzimní vzor.

Nezapomeňte na trendy podzimní bundu.

Co třeba outfit doplnit náušnicemi se vzorem tlapky nebo zeleným mechovým šperkem?

Návrháři samozřejmě představují nové trendy každou sezónu a často jsou tam inspirativní věci, ale nemusíte nakupovat jen u těch nejslavnějších značek. Hezké oblečení či módní doplněk si lze sehnat i v second handu, výprodeji či levnějším obchůdku. Nebo s kamarádkami domluvte vlastní „blešák“, kde si navzájem nabídnete oblečení, které už samy nenosíte a pokud to spojíte se svařákem a poklábosením, zpříjemníte si podzimní odpoledne maximálně.

Podívejte se, jak vyčistit zlaté šperky a jak vyčistit stříbrné šperky, které rovněž patří k podzimu.

Kočkou můžete být kdykoli, stačí jen trochu chtít a hlavně si udržet dobrou náladu!Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte