BudKocka.cz logo

Louis Vuitton kabelky vás okouzlí

Móda Doplňky Značky Kabelky Šárka 18. září 2012
kabelky

Při vyřčení slovního spojení Louis Vuitton se musí všem, kteří se alespoň trochu zajímají o módu, vybavit světoznámá francouzská značka. Pro hromadu žen to znamená sen, který si nemohou dovolit.

Pokud se ale rozhodnete si na kabelku ušetřit, rozhodně se vám to vyplatí. Louis Vuitton představuje tradici a záruku té nejvyšší kvality. Prestižní kabelky s monogramem LV se prodávají s velkým úspěchem po celém světě. Velkou oblibu mají u celebrit, které si je snadno mohou dovolit.

Ale každá žena, která má dobrý vkus, si na kabelku peníze ušetří. Elegantní kabelka Louis Vuitton se totiž stane nenahraditelným prvkem ve vašem šatníku. Tohle je důvod, proč po těchto kabelkách ženy na celém světě doslova šílí.

Cena kabelky Louis Vuitton

Cena za kabelky je ale poměrně vysoká. Při průměrném zaměstnání by vás jedna kabelka bez problémů přišla na dvouměsíční mzdu. Ty nejlevnější kabelky stojí přibližně 10 tisíc Kč. Částka se ale může vyšplhat i na 50 tisíc za kvalitní kabelku od LV. Když si tohle přečtete, může se vám to zdát trochu extrémní. Ale hned se dozvíte, proč tomu tak je.

Pořiďte si rovněž organizér do kabelky, ať máte věci pěkně umístěné.

Samozřejmě, že určitou roli v ceně hraje značka Louis Vuitton, ale tou nejvyšší položkou je samotná výroba. Kabelky jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů (nejčastěji z kůže), které jsou ručně zpracovávány v nejlepších ateliérech ve Francii. Jsou tedy na dotek velmi příjemné a precizní ruční práce je vidět na první pohled. Dá se tedy říct, že každý kousek je svým způsobem originál.

kabelky vuitton

Znakem kvality je také doživotní záruka na každý výrobek od LV. Pokud se o kabelku dobře staráte, může vám vydržet prakticky celý život. Musíte si jenom dávat pozor, aby vám ji někdo při nepozornosti neukradl.

Padělky Luis Vuitton, Louis Vuiton,...

Nemá cenu snažit se sehnat na trhu nekvalitní padělky. Je to na první pohled poznat. Falešná značka, nekvalitní práce, jiné barvy,...

Půjčte si ji

Pokud po kabelce opravdu tak toužíte a nemůžete si ji dovolit, po celém světě existuje mnoho půjčoven, kde vám ji za pár tisíc bez problému zapůjčí. Alespoň na chvíli budete nosit něco nenahraditelného - kabelku Louis Vuitton.

Foto: louisvuitton.com



Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte