BudKocka.cz logo

Skvělé podzimní bundy pro ženy

Móda Podzim Bundy Eliška 1. června 2023
podzimní bundy

Podzim již máme tady a s ním i nutnost koupit si nové oblečení. Určitě se také vám budou hodit podzimní bundy, kabáty či kabátky, které vás příjemně právě v tomto studenějším období roku zahřejí. Víte, co letos letí a co byste si rozhodně měla pořídit?

Pokud ještě nevíte, co byste si mohla koupit, podívejte se na nejnovější trendy. V obchodech již teď najdete nové podzimní bundy pro ženy a to jak v kamenných, tak i v e-shopech. Bundy i kabáty v nové kolekci jsou opravdu moc hezké a tak si z ní něco hezkého vyberte.

Vyberte si z nabídky

bunda křivák

bunda prošívaná černá

podzimní bunda prošívaná

modrá bunda na podzim

džínová bunda

podzimní černá bunda

Jak jste si určitě všimla, letos je bohatá nabídka, ve které najdete mnoho stylů a střihů. V nabídce na podzim je prošívaná bunda, parka, bomber, křivák, krátká nebo dlouhá bunda, džínová bunda, nechybí ani kabáty či kabátky. Jako doplněk u mnohých je navíc kožíšek, kapuce nebo zvýšený límec.

Mezi barvy, které převládají v podzimní sezóně 2024, patří barva černá, hnědá, tmavě modrá a občas jsou náznaky i teplých barev jako cihlová, červená, růžová, potom bílá, šedá a jiné barvy. Chybu neuděláte ani bundou, na které budou vzory.

Na podzim se nosí spíše kratší bundy, protože ještě není taková zima jako v zimě. V zimě je pak nutné chránit se před chladným počasím a prochladnutím nejlépe zimní bundou. Přece jen, ženy jsou náchylné na problémy s močovým měchýřem mnohem častěji než muži. Chybu ale neuděláte ani podzimní dlouhou bundou. Záleží na tom, co máte ráda a která z nich se bude hodit ke zbývajícímu oblečení.

Z jedním z velkých trendů posledních let jsou prošívané bundy, které jsou často jednobarevné, aby vyniklo prošívání v různých liniích. Někdy jsou tyto dámské bundy lesklé, díky čemuž prošívání i celý střih bundy zviditelní. Pokud si ji vyberete jako podzimní bundu, budete zaručeně trendy.

podzimní prošívaná bunda s kožíškem

Dalším skvělým kouskem pro ženy, který je hitem pro letošní podzim, je bomber. Tato bunda, která je ušitá ze šusťákoviny a má stažené gumičkou rukávy a pas, vypadá naprosto skvěle. Mnohým může připadat, že patří do starého železa, ale opak je pravdou. Jedná se o trend letošního podzimu. Najdete ji v kolekcích na podzim 2024 mnohých obchodů. Výhodou je, že je velice pohodlná a hodí se vesměs ke všemu (až na formální oblečení). Pokud váháte, zda si bomber pořídit, vězte, že se vám bude líbit.

bunda bomber

Některé podzimní bundy jsou levné, jiné dražší. Vždy záleží na značce, kvalitě, materiálech, délce atd. Ceny jsou proto různé. Ovšem i krásné bundy pořídíte levně, o tom nemějte pochyb. Navíc bunda vydrží delší dobu než jen jednu sezónu, proto se vyplatí do ní investovat.

Ať už si pořídíte podzimní bundu do pasu, pod zadek, k zadku nebo ke kolenům, bude se vám jistě letos hodit. Podzim má být celkem studený, proto její včasný nákup nepodceňujte. Vyberte si krásnou bundu, kterou budete ráda každý den nosit a která vás příjemně zahřeje.Foto: zoot.cz, answear.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte