BudKocka.cz logo

Podzimní trendy nejen do školy

Móda Oblečení Trendy Podzim Martina 8. října 2012
podzimní oblečení

Většina módních návrhářů si podzimní období opravdu pochvaluje pro svou rozmanitost, což je vidět i na jejich kreativních kolekcích plných neobvyklých nápadů. I my milujeme podzim v módě. Připravili jsme pro vás tři stylové podzimní outfity, se kterými v těchto měsících jednoznačně zabodujete. Zapomeňte na okoukané džíny a triko, teď je čas pro nové nápady! Buďte ve škole in!

Chytrá a elegantní

Čeká vás náročné zkoušení a vy chcete působit elegantně a inteligentně? Pak zvolte model s jednoduchým sáčkem. Hitem na podzim jsou veselé barvy, proto v něžné lososové, cool mentolové nebo divoké červené rozhodně zabodujete. Chybu neuděláte ani v klasické černé v kombinaci s barevným tílkem či košilí, které vám dodají veselý mladistvý vzhled. Teplé barvy zlepšují náladu, pozitivně naladí vás i vaše učitele. Ať už zvolíte úzké džíny nebo barevné kalhoty s vysokým pasem, nezapomeňte je podtrhnout vysokými podpatky, pohodlnými balerínkami nebo botami v pánském stylu.

Samozřejmostí je i velká barevná kabela, do které můžete klidně naskládat všechny školní pomůcky, popř. notebook.

trendy oblečení

Tento trendy outfit si zaslouží také výrazné doplňky – výrazný prsten, zářivá brož i masivní náhrdelník.

Stylová a sportovní

Značky a sportovní styl nikdy nevyjdou z módy a to především ve školním prostředí. Velkou výhodou tohoto trendy outfitu je pohodlnost a obrovská variabilita. My jsme pro vás vybrali nadčasový model, který se skvěle hodí do proměnlivého podzimního počasí. Stěžejním kouskem jsou pohodlné kalhoty s nízkým sedem. Ty můžete zkombinovat s jednoduchým topem a pohodlnými teniskami v cool barvě (tip Converse). Doplňky zvolte jednoduché, ve slunečných dnech nezapomeňte na brýle, v chladnějším počasí si kolem krku ležérně přehoďte šátek a věci sbalte do značkové tašky přes rameno.

Něžná a trendy

Ráda vzpomínáte na prázdninová dobrodružství? Pak si ho připomeňte pomocí lehkých něžných květovaných šatů, které nepopíratelně podtrhnou vaši ženskost. Sx-appeal vdechnete do outfitu pomocí stylové kožené bundy nebo bomber, vysokých černých holínek a nesmrtelné rudé rtěnky. Doma nenechávejte ani doplňky ve výrazných barvách a velkou praktickou kabelu. Nebojte se kombinovat zdánlivě nekombinovatelné - stačí jen trochu odvahy a podzimní outfit je na světě. Uvidíte, jak vám jej budou všichni pochvalovat.Názory k článku


Styl :P
Bajuš.., 8. listopadu 2013

Napište, co si o tom myslíte