BudKocka.cz logo

Dámské ledvinky - unikátní retro kousek

Doplňky Móda Trendy Monika 10. února 2020
dámské ledvinky

Chystáte se ven a klasická kabelka je pro vás moc velká? Pořiďte si ledvinku, do které schováte všechny důležité věci jako mobil, peněženku, kapesníčky nebo cokoliv, co potřebujete zrovna mít u sebe. Pokud ještě svou ledvinku nemáte, vyberte si jednu z velké nabídky ledvinek.Mrkněte se na super kousky

kožená černá ledvinka

látková fialová ledvinka

kožená černá ledvinka

růžová ledvinka

černá ledvinka s kůží

Co to vlastně je?

Ledvinka je taková malá kabelka, kterou můžete nosit přes rameno, kolem pasu vpředu nebo vzadu. V ní je několik kapsiček nebo přihrádek na cennosti. Zavírá se na zip. Hodí se naprosto všude, je totiž nesmírně praktická.

Dříve se tento doplněk nosil, když jste se vydali sportovat (ideální je na běh, běžky, do přírody, na kolo atd.), ale nyní je to jinak. Jedná se o elegantní doplněk, který se stal módní záležitostí. Stylová dámská ledvinka je nepostradatelná, pokud jste na schůzku, na párty, na kávu nebo jen tak ven.

Dámské ledvinky u nás prodávají známé i méně známé značky. Každá značka prodává ty svoje. Některé jsou elegantní, některé sportovní, kožené, luxusní nebo může být malá i velká.

černá ledvinka s kůží

Dámské kabelkové ledvinky vyrábějí značky jako Guess, Nike, Adidas, Michael Kors, Vans, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Gucci, Fila, Levi's a jiné. Seženete také další značkové ledvinky. Mohou být jednobarevné (černá, bílá, šedá, khaki, růžová, modrá, červená atd.) nebo vícebarevné.

V každém případě značkové ledvinky vypadají skvěle. Pokud ještě tento retro kousek nemáte, pořiďte si ho, bude se vám hodit.

Foto: aboutyou.cz, delmas.cz, answear.cz, vivantis.cz

Názory k článku


Jsem ráda, že jsou opět v módě :)
Sunny, 18. února 2020

Napište, co si o tom myslíte