BudKocka.cz logo

Víte, jak na gelové nehty? Podívejte na návod

Krása Nehty Postupy Úprava Gelovky Šárka 20. září 2012
gelové nehty

Po dokonalých nehtech touží snad každá žena. Ne však každá má totiž štěstí a má nehty hezké od přírody. Dokonalosti můžete docílit právě gelovými nehty. Pokud jsou nehty dobře udělané a zvolíte si optimální délku, vypadají skoro jako vlastní. Navíc působí velmi elegantně a není s nimi skoro žádná starost. Mezi ženami jsou gelové nehty velmi oblíbené a počet zájemkyň o ně neustále narůstá. Nově přibývající salony jsou toho důkazem.

Zajděte nejprve do salonu

Pro začátek byste si měla zajít do kvalitního salonu, kde vám gelové nehty udělají pečlivě a vysvětlí vám, jak se o ně musíte starat. Výhodou je, že s nimi není skoro žádná starost. Jen musíte každé 3 - 4 týdny chodit na doplnění gelu. Průměrná cena se pohybuje kolem 600 Kč a každé přizdobení navíc se započítává zvlášť. Berte tedy tuto cenu pouze orientačně. Doplnění gelu stojí přibližně 350 – 400 Kč. Nejedná se tedy o moc levnou záležitost.

Gelové nehty mají i své výhody

Nedá se ale říct, že by to byla zbytečná investice. Jestliže se vám nehty třepí a lámou, gelové nehty jsou pro vás dobrým řešením, jak se této nepříjemnosti zbavit. Argument, že „se nehty těmi gelovými ničí“ je sice na jednu stranu pravdivý, ale pokud máte zničené nehty ještě před jejich pořízením, ničemu už to neuškodí. Naopak. Gel vám nehty zpevní a ony nejsou tak náchylné na zlomení.

Gelové nehty doma snadno a rychle

Modeláž gelových nehtů se dá samozřejmě provádět i doma. Musíte ale počítat s mnohem vyšší počáteční investicí. Cena je minimálně jednou tak vyšší. V klasických sadách většinou naleznete 7 ml obyčejného gelu, který vám vydrží přibližně tak na 5 použití. Další lahvička s větším objemem stojí kolem 250 Kč. Přesto se vám modeláž doma vyplatí o mnoho více než salon. V něm za rok utratíte přibližně něco okolo 6 000 Kč. Když jste šikovná, cena za domácí práci nepřekročí 3 000 Kč. Navíc další rok bude cena nižší, protože do ní nebudete započítávat cenu za pořízení sady na gelové nehty.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte