BudKocka.cz logo

Stříbrné mechové šperky jsou TOP

Doplňky Šperky Stříbro Eliška 17. března 2023
stříbrné mechové šperky

Mechové šperky patří mezi trendy tohoto roku. Krásný šperk doplňuje ještě krásnější mechový achát, aby vytvořil unikátní klenot. Také se vám líbí? Podívejte se zde na recenze.

Mechový achát je polodrahokam, v němž se nacházejí zelená vlákna a tím připomínají mech. Pokud máte ráda přírodu, rozhodně si nenechejte ujít stříbrné šperky s mechem (s mechovým achátem).

Ať si zvolíte prstýnek, řetízek, nebo náušnice, určitě neuděláte chybu. Nádherný šperk si oblíbí ženy, které mají rády přírodu, nebo preferují zelenou barvu.

✅ Co jsou stříbrné mechové šperky?

Česká značka Olivie specializující se na stříbro tentokrát vsadila na šperky, které zdobí přírodní zelený kámen mechový achát. V její nabídce najdete například prsteny, náušnice, náhrdelníky. Podívejte se na celou nabídku.

✅ Tipy na šperky s mechovým achátem


⭐️ 7031 Stříbrný prsten mechový achát

7031 Stříbrný prsten Mechový achát Olivie

Krásný šperk s mechovým achátem a čirými zirkony. Prsten je vhodný rovněž jako zásnubní. Má jedinečný vzor.⭐️ 7378 Prsten mechový achát rose

7378 Prsten mechový achát rose

Krásný růžový prsten s nepřehlédnutelným achátem a malými zirkony po stranách. Pozlacený růžovým zlatem a hodí se jako zásnubní.⭐️ 7025 Stříbrný prstýnek mechový

7025 Stříbrný prstýnek mechový šperk

Prstýnek zdobí masivní kámen a drobné lístečky kolem něj. Exkluzivní kousek se bude na vašem prstu vyjímat.⭐️ 7371 Stříbrné náušnice mechový achát

7371 Stříbrné náušnice mechový achát

Náušnice s přírodním zeleným kamenem se zapínají na puzetu. Originální mech je pro ženy, které mají rády přírodu, ideální.⭐️ 7375 Prsten s velkým achátem

7375 Prsten s velkým achátem

Prsten s kolosálním zeleným achátem a zirkony po celém obvodu. S tímto šperkem budete pro každého nezapomenutelná.⭐️ 7369 Stříbrný náhrdelník mechový achát

7369 Stříbrný náhrdelník mechový achát

Stříbrný náhrdelník se srdíčkem, ve kterém je výrazný achátový mech. Dlouhý řetízek s kamenem vypadá vskutku zajímavě.⭐️ 7024 Stříbrný prstýnek mechový achát rose

7024 Stříbrný prstýnek mechový achát rose

Prsten s větším kamenem a lístečky po stranách je růžově pozlacený. Přírodní a zároveň honosný klenot.Stříbrný šperk s mechovým achátem je vyroben ze stříbra ryzosti 925/1000. Navíc je označen puncem ryzosti. Šperky musejí být opuncovány, pokud mají hmotnost vyšší než 3,49 gramů. V tomto případě mají punc i lehčí šperky a uvnitř prstenu najdete rovněž logo výrobce.

Šperky s mechem, jak můžeme těmto ozdobám říci, jsou buď stříbrné, nebo růžové. V případě první možnosti jsou rhodiovány, aby si déle udržely svou barvu, vlastnosti a byly ochráněny před oxidací. V druhé případě jsou pozlaceny růžovým zlatem, čímž si rovněž uchovají své vlastnosti.

✅ Co je mechový achát?

Mechový achát je polodrahokam mléčné barvy s výraznými zelenými vlákny, které se nacházejí v celém kamenu. Ve výsledku je spíše zelený a kresbou připomíná mech.

Každý jednotlivý kámen je originální. Jednotlivá vlákna a kresby nejsou nikdy stejná, proto tento mechový šperk vypadá vždy unikátně. Někteří říkají, že připomíná kapradiny.

⭐️ 7036 Prsten ze stříbra s achátem

7036 Prsten ze stříbra s achátem

Luxusní prsten ze stříbra s nápadným achátem a zirkony po stranách. Jedinečný kousek pro milovnice přírody a luxusu.Pokud máte ráda přírodu, les, zelenou barvu, je tento přírodní drahokam vhodný právě pro vás.

Podle znamení zvěrokruhu, je tento drahý kámen vhodný pro znamení jako býk, štír, kozoroh, rak, střelec atd. Různé zdroje uvádějí různá znamení, proto se přesně nedá říct, ke komu se přesně hodí.
Dodává vnitřní sílu, štěstí, finance, sebedůvěru, komunikaci aj. Má i různé účinky na zdraví.

Milovníci psů a koček zajisté zvolí stříbrné tlapky. Stačí se na ně pouze podívat a nebudete chtít jinak. Mrkněte i na svíčky s klenotem uvnitř.

✅ Výhody a nevýhody stříbrných mechových šperků

Podívali jsme se na pozitiva a negativa těchto zelených šperků a ta jsme zde vypsali:

✅ Kde je můžete koupit?

Stříbrné mechové šperky levně koupíte v tomto e-shopu. Nabízejí řadu produktů, kde hlavní roli hraje právě mechový achát. Potěší vás nízké ceny a rychlá dostupnost zboží. Aktuálně je řadu produktů skladem.Foto: olivie.cz

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte