BudKocka.cz logo

Stylové náramky Ops! Object pro ženy

Šperky Doplňky Krása Eliška 16. ledna 2016
Náramky Ops! Object

Italská značka Ops! Objects přináší novou kolekci doplňků, mezi které patří náramky, náhrdelníky a další doplňky. Pokud chcete být i vy trendy a ozdobit se stylovým náramkem, rozhodně to udělejte. Náramky Ops! Objects jsou hitem tohoto roku.

Originální náramek Ops! Objects je charakteristický tím, že je vždy kreativní a nadčasový. Najdete na něm ozdoby, aplikace nebo krystalky. Záleží na tom, jaký si vyberete. Nikdy však neuděláte chybu - náramky této italské značky jsou totiž naprosto úžasné.

Máte ráda zvířata? Podívejte se na stříbrné šperky vzor psí tlapky.

Vyberte si z bohaté nabídky


náramek ops!

náramek ops!objects

náramek

náramek ops! objects

náramek ops

šperk

náramek šperky ops!

šperky ops!

šperk

Výběr z různých barev

Mezi další pozitiva náramků Ops! Objects patří to, že si můžete vybrat z různých barev. U některých je na výběr až z 15 barevných odstínů a mezi ty nejoblíbenější odstíny patří šedý, zelený, růžový, modrý, světle modrý, bílý, metalový, černý, černý, zlatý, stříbrný, fialový, khaki, tyrkysový atd.

Originální přívěsky

Některé náramky Ops! mají k sobě připojen přívěsek nebo přívěsky, které doplňují celkový vzhled šperku. Můžete si tak pořídit například náramek se srdíčkem s kamínky, se srdíčkem s logem, potiskem, puntíky, květinovým vzorem či perlami, dále s medailony, zámkem nebo mini srdcem.

Už máte nové hodinky Michael Kors? Vypadají opravdu nádherně.

Ovšem některé náramky přívěsek nemají, ale naopak jsou ozdobeny lesklými krystalky, které působí naprosto elegantně. Tento šperk uvítáte, pokud se chystáte na nějakou společenskou akci (např. na ples).

Co je značka Ops! Objects?

Značka Ops!Objects byla založena v roce 2010 v Itálii. Spojila různé trendy a vytvořila doplňky, které na trhu v té době chyběly. Inspirovala se různými kulturami a trendy. Cílem bylo, aby její doplňky mohl nosit každý bez ohledu na věk. Brzy po založení expandovala dále do světa (USA, Čína a Filipíny).

Doplňky značky Ops!Objects jsou charakteristické zářivými barvami, promyšleným designem, kvalitním provedením a originalitou, kterou jinde nenajdete. Každý rok se představuje nová módní kolekce, která zahrnuje hodinky, náramky, náhrdelníky, přívěsky a obaly na telefon (iPhone). Vždy představí něco nového, co ještě na trhu není.

Nezapomeňte letos na jednodílné plavky pro plnoštíhlé ženy, plavky s velkými košíčky, plavky pro silnější postavy nebo rovněž na neonové plavky.

Bohužel zatím v Česku neexistuje žádná kamenná prodejna, kde by se daly tyto skvělé náramky a další doplňky koupit. Jedinou možností je pořídit si je přes internet. Cena šperků je tam velmi nízká a občas tam najdete i akce a slevy.

Pokud stále váháte, tak vězte, že se jedná o trend letošního roku. Šperky značky Ops! Object si určitě zamilujete a to jak luxusní řadu, tak i originální řadu.

Foto: different.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte