BudKocka.cz logo

Stříbrné šperky s perlou levně a recenze

Doplňky Šperky Stříbro Aneta 3. března 2024
sperlové stříbrné šperky

Stříbrné šperky s perlami patří mezi nadčasové doplňky pro každodenní nošení i speciální příležitosti. Pořiďte si krásný šperk s perlou levně v tomto e-shopu.

Jaké šperky s perlami můžete koupit?

V e-shopu najdete široký výběr stříbrných šperků s perlami, které zahrnují náhrdelníky, náušnice, náramky, prstýnky a brože. Tyto šperky jsou vyrobeny z kvalitního stříbra, to dokonale doplňuje půvab a krásu perel.

Tipy na šperky s perlou


⭐️ 5096 Stříbrný náhrdelník SLADKOVODNÍ PERLA

5096 Stříbrný náhrdelník SLADKOVODNÍ PERLA olivie

Náhrdelník s výraznou sladkovodní perlou vypadá naprosto jedinečně. Přívěšek zdobí i čiré zirkony.⭐️ 5410 Stříbrné náušnice na šroubek 3mm SLADKOVODNÍ PERLY

5410 Stříbrné náušnice na šroubek 3mm SLADKOVODNÍ PERLY

Malé stříbrné pecky s perlou patří mezi klasiku, která nikdy nezklame. Zapínání je na šroubek.⭐️ 7600 Perlové náušnice BUTTON

7600 Perlové náušnice BUTTON

Stříbrné náušnice s pravou sladkovodní perlou AAA v pěti odstínech (růžová, černá, fialová, bílá, šedá).⭐️ 5596 Stříbrná perlová sada TAHITI

5596 Stříbrná perlová sada TAHITI

Luxusní set s tmavými perlami s leskem a černozeleným odstínem. Šperk nejen pro speciální příležitost doplňují zirkony.⭐️ 5348 Stříbrný prstýnek PERLA

5348 Stříbrný prstýnek PERLA olivie

Stříbrný prsten zdobí drobné zirkony a výrazná bílá perla, čímž působí neuvěřitelně krásně. Vhodný nejen pro romantické duše.⭐️ 7299 Stříbrné 8mm náušnice TAHITI

7299 Stříbrné 8mm náušnice TAHITI tmavé

Originální zelená perla na stříbrných náušnicích skvěle doplní nejen váš outfit, ale i tvář. Perla je syntetická.⭐️ 7741 Náramek ze sladkovodních perel

7741 Náramek ze sladkovodních perel

Náramek se sladkovodními perlami a stříbrnou kuličkou. Nepravidelný perličkový tvar ukazuje sílu přírody.⭐️ 7425 Stříbrné náušnice PERLA ROSE

7425 Stříbrné náušnice PERLA ROSE

Visací stříbrné náušnice jsou pozlaceny růžovým zlatem a ozdobeny drobnými zirkony a výraznou sladkovodní perlou.Náhrdelníky s perlami patří mezi elegantní šperky. Nabízejí široký výběr délek řetízků a umožňují vytvoření elegantních vrstevnatých stylů nebo jednoduchých a sofistikovaných designů.

Náušnice s perlou jsou velmi žádané a doplňují do každodenního outfitu kousek elegance. Jejich různé tvary a různé styly zvýrazňují krásu obličeje.

Náramky s perlami jsou jemné a ženské. Stříbrný náramek s perlu může být diskrétní a elegantní, stejně jako může být ozdoben mnoha perlami a dalšími ozdobami.

Prstýnky s perlami jsou nejen krásné, ale také velmi romantické. Pro prsten můžete zvolit decentní design s jedinou perlou nebo naopak zvolit stříbrný šperk s větším množstvím perel. Prsteny okouzlí za všech situací.

Brože s perlami jsou dokonalým doplňkem k saku nebo šatům. Brože přidávají šmrnc každému outfitu a perličky na nich vypadají nádherně.

⭐️ 2901 Stříbrné náušnice s PERLOU

2901 Stříbrné náušnice s PERLOU

Stříbrné visací náušnice zdobí platinová povrchová úprava, malinké zirkony a obrovská perla. Jako celek působí impozantně.⭐️ 8189 Náramek ze sladkovodních perel SHELL

8189 Náramek ze sladkovodních perel SHELL

Náramek tvoří sladkovodní perly SHELL v různých odstínech. Ozdobte se kulatými perličkami v bílé, šedé a růžové barvě.Jak se perly získávají?

Perly jsou látky, které vznikají uvnitř měkkýšů jako obranná reakce na cizí těleso, jako je například písek nebo parazit. Když se nějaké cizí těleso dostane do mlžího těla, zahájí měkkýš proces tvorby perly (obaluje jej perletí). Nejznámějšími typy perel jsou sladkovodní a mořské.

Sladkovodní perly jsou získávány z mlžů žijících ve sladkých vodách (řeky, jezera, rybníky). Tito mlži mají schopnost tvořit perly po celý svůj život, takže mohou produkovat velké množství perel různých velikostí a barev.

Získávání perel je ovšem náročný a složitý proces a to i v umělém chovu, který vyžaduje trpělivost a zručnost. Prvním krokem je vylovit mlže, kteří ještě perly nevytvořili. Ty poté umístit do speciálních nádrží s vodou, ve kterých jsou chráněni a podporováni ke tvorbě perel. Je do nich vloženo cizí těleso, které spustí proces tvorby perly.

Časem měkkýš vytvoří kolem cizího předmětu tenkou vrstvu perleti, čímž vzniká perla (může přilnout i k vnitřní vrstvě schránky). Kvalita perly závisí na mnoha různých faktorech, jako je velikost, tvar, barva nebo lesk. Po letech čekání se perly sklidí a mohou být dále zpracovány do krásných šperků.

Sladkovodní jsou mnohem levnější než mořské. Perlorodka říční (Margaritifera margaritifera) je schopná za svůj život vytvořit až 30 perel, perlotvorka mořská (Pinctada margaritifera) většinou pouze dvě perly.

Jaké existují druhy perel?

Existuje mnoho druhů, my se na některé z nich podíváme:

⭐️ 7614 Perlový náramek BAROKO AA

7614 Perlový náramek BAROKO AA

Náramek z přírodních sladkovodních perel BAROKO AA téměř v černé barvě vypadá úchvatně. Perličky mají nepravidelný tvar.Sladkovodní perly (říční)

K nejoblíbenějším druhům patří sladkovodní neboli pravé perly. V jediné perlorodce vznikne až 30 perel. Jsou snadno dostupné, proto jsou levné. Pěstují se na perlových farmách, díky čemuž je mohou perlorodky vůbec vyprodukovat. Znečištěné prostředí a vody jim v tom docela brání.

Mořské perly

Na chov jsou mnohem složitější, ale díky tomuto procesu mají různé barevné odstíny i velikosti. V perlotvorce se objeví jen jedna nebo dvě perly, což se projeví na ceně.

Tahitské perly

Je pro něj typický černý odstín. Jedná se o přírodní černé perly, které se získávají pouze ve Francouzské Polynésii. Jejich cena je následně vysoká.

Syntetické perly

Vyrábějí se ze skla či plastu a mají pak různé barevné odstíny. Nespornou výhodou je, že umělé perly jsou levnější a stejně velice hezké. Ve šperkařství se běžně používají.

Když si pořizujete stříbrné šperky s perlami, berte v úvahu důležitý faktor jako kvalita perel. Nejlepší perly mají hladký povrch, lesklou a jasnou barvu a nemají vady.

Každá perla je jedinečná a může se mírně lišit ve velikosti a tvaru od ostatních. To všechno poté dodává perlovému šperku půvab a unikátnost. Nejkvalitnější perly se označují AAA, pak AA a A.

Jaké mají výhody a nevýhody?

Stříbrné šperky s perlami jsou výjimečnou volbou pro každou příležitost. Nezáleží na tom, zda jsou z mořských nebo sladkovodních perel, jejich přirozená krása a lesk zdůrazňují krásu žen. Okouzlete se jejich jedinečností a přidejte unikátní kousek s perlami do své šperkovnice.

Ideální dárek pro ženy

Pokud hledáte zajímavý dárek pro ženu (pro přítelkyni, manželku, maminku, babičku, sestru, kamarádku) k Vánocům, k narozeninám nebo na Valentýna, vsaďte na stříbrné šperky s perlou. Ať už vyberte náušnice, prsten nebo řetízek, určitě dotyčnou potěšíte. Šperky s perlami vypadají nadčasově a unikátně, ať už si vyberete decentní kousky, nebo bohatě zdobené klenoty.

Zajímavým dárkem jsou rovněž stříbrné mechové šperky, svíčky s překvapením nebo stříbrné tlapky.

Kde můžete koupit stříbrné šperky s perlami?

Velkou nabídku šperků s perlami najdete v tomto obchodě. Mnoho z nich je nyní skladem a prodávají je velice levně. Stačí si jen projít jejich nabídku a určitě si něco oblíbíte.

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte