BudKocka.cz logo

Vyberte si kabelek Desigual ve slevě

Doplňky Móda Značky Lucie 29. listopadu 2015
Kabelky Desigual

Která žena by netoužila po krásné stylové kabelce, do které by schovala všechny své důležité věci a kterou by mohla nosit všude s sebou? Mezi velmi oblíbené kabelky patří od značky Desigual. Pokud si ji zrovna chcete pořídit, neváhejte a kupte si ji. Je opravdu z čeho vybírat.

Kabelky Desigual jsou charakteristické nápadnými vzory a barvami, které si jistě i vás podmaní. Vybrat si můžete z opravdu hodně zajímavých kousků podle toho, která kabelka Desigual se vám bude líbit. Podívejte se na nabídku těch nejlepších kousků.

Vyberte si z nabídky

kabelky desigual
tašky desigual
kabelka desigual
kabelky a tašky desigual
kabelka desigual

Proč si koupit kabelku Desigual?

Kabelky Desigual jsou po designové stránce velmi dobře vyřešené, najdete na nich různé ornamenty, které jsou někdy našité, někdy vyryté a k tomu na nich najdete i různé doplňky a aplikace. Krásné stylové kabelky různých rozměrů určitě stojí za hřích. Můžete si vybrat kabelky do ruky, přes rameno nebo kabelku crossbody. Tato značka se vám bude zaručeně líbit a nikdy vás neomrzí.

Pokud stále váháte s pořízením kabelky Desigual, mějte na paměti, že takovou tašku málokdy u někoho uvidíte, protože si ji každý jen tak nekoupí. Může být pro někoho drahá, nemusí se mu líbit výstřední vzory nebo velikost tašky. Můžete být jediná v okolí, kdo ji bude vlastnit.

Jakou vybrat velikost?

Kabelky této španělské značky se prodávají v různých velikostech: můžete si je pořídit velké, střední, malé a také psaníčka. Záleží pouze na vás, co si vyberete a koupíte. Každá kabelka je něčím výjimečná a určitě nákupem neuděláte chybu, protože se hodí ke každé příležitosti. Můžete si ji vzít do práce, ven nebo i do společnosti (v tomto případě záleží na typu a vzhledu dané kabelky).

Do menší kabelky se vejdou pouze menší věci (možná i tablet), do větší můžete schovat tablet i notebook, velký sešit nebo knihu. Vždy se pořádně podívejte na rozměry, ať pak nejste zklamaná, že je malá nebo naopak velká.


kabelky desigual

Kolik kabelka Desigual stojí?

Nemusíte se bát, že by tašky a kabelky od značky Desigual byly velice drahé, to nejsou, ale nejlevnější také ne. Jejich cena je taková trošku nadprůměrná a odpovídá jejich kvalitě. Seženete ji za 1 500 - 3 000 Kč, záleží ale na typu, řadě, kolekci atd. A pokud byste chtěla levnější, počkejte si nabídku v akci či výprodej (občas se akce a výprodeje objeví), slevy atd. Sleva pár procent vás může potěšit právě na konci sezóny.

Také můžete kabelky Desigual ve slevě pořídit v internetových obchodech, můžete se podívat i na bazar. Ale tam si dávejte pozor, často se tam prodávají padělky, které si určitě nikdo nechce pořídit.

Který si vybrat styl a barvy

Barvami hýřící kabelka Desigual ozdobená nápadnými nebo nenápadnými vzory se prodává v několika řadách a každý rok vychází nová kolekce představující nové trendy. Z nové nabídky si zaručeně vybere každý.

Letos se můžete těšit jak na jednobarevné kabelky (černá, červená, zelená, fialová, hnědá barva), tak i na vícebarevnou klasiku plnou vzorů, aplikací a doplňků. Některé jsou v studených modrých, zelených a fialových odstínech, jiné jsou v teplých červených či oranžových odstínech. Hezké barevné prolínání vzorů na různě barevných odstínech dokáže divy, o čemž také vypovídá perfektní vzhled kabelek Desigual.


kabelky desigual

Jednotlivé řady jsou zajímavě pojmenovány a taktéž se k nim doplňuje i název daného typu. To znamená, že natrefíte na kabelky třeba se zeměpisnými jmény: Malta, London, Ibiza, Columbia, Argentina, Rotterdam, Tokyo, Sevilla, Melbourne, San Francisco, Cordoba, Brooklyn, Mexico, Russia či Lima nebo také jsou pojmenovány i jmény jako: Clutch, Neograb, Mcbee, Alana, Candy, Supersonic, Black and White, Bowling, Liberty, Eclipse, Seduccio, Medium, Mini, Allegra, Bandolera, Ashbury, Heart, Dreamland, Marteta, Geofresh, Bolas Rojas, Moonflow, Audrey, Margaritas atd.

Nezapomeňte si rovněž pořídit peněženku, šátek, tenisky nebo šaty, ať toho máte dostatek od této španělské značky.

Pokud ještě nemáte vybráno, podívejte se na kabelky, tašky, crossbody a psaníčka právě od značky Desigual. Stylový doplněk s ornamenty podtrhne to, jak moc jste trendy a jedinečná. Touto kabelkou určitě neuděláte chybu.

Foto: different.cz, zoot.cz

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte