BudKocka.cz logo

Plesové šaty - večerní róba do společnosti

Móda Ples Šaty Monika 1. ledna 2024
plesové šaty

Plesová sezóna již pomalu začíná, a pokud chcete být hvězdou na parketu, musíte mít nádherné plesové šaty. Pokud ještě žádné nemáte, vyberte si krásné šaty na ples, které se k vám budou dokonale hodit.

Na ples se hodí jak dlouhé, tak i krátké koktejlové šaty. Důležité je, aby vám slušely a hodily se k nim i boty a psaníčko. Vytvoříte si tak outfit, který budou všichni chválit, což potěší každou ženu. Pokud ještě nemáte vybráno, podívejte se na ty nejlepší šaty do společnosti i na ples, které jsme pro vás vybrali.

Tipy na nejlepší šaty do společnosti

šaty

šaty na ples

šaty

večerní šaty

večerní šaty

plesové šaty

šaty

plesové šaty

šaty na ples

šaty

Pokud nevíte, jaké si vybrat, vězte, že jsou v módě plesové šaty různých délek s krátkým i dlouhým rukávem, luxusní i jednobarevné. Oblíbené jsou pouzdrové šaty doplněné krajkou, filtry nebo saténem. K tomu se nebojte výstřihu vpředu nebo vzadu. Z bohaté nabídky, kterou dnešní trh nabízí, si vybere naprosto každá žena. To se týká i v případě, že sháníte šaty na maturitní ples. Inspirujte se pohledem na módní katalog.

Večerní róba má to výhodu, že můžete vybírat z různých barev. Neletí pouze černé, ale i červené, hnědé, modré nebo bílé šaty, chybu neuděláte ani se vzory nebo krajkovým či saténovým doplněním. Hodí se jak pro štíhlé, tak i pro plnoštíhlé ženy. Dlouhé šaty až na zem, krátké po kolena - všechny se nosí a určitě tímto výběrem chybu neuděláte.

Pořiďte si samodržící podprsenku s push-up efektem, kterou oceníte, pokud budete mít odkrytá záda.

Nezapomeňte na šperky. Mrkněte se na stříbrné mechové šperky, které se dokonale hodí k večernímu outfitu.

Pokud si nechcete kupovat šaty na ples, navštivte půjčovnu, kde si zaručeně něco vyberete. Nevýhodou je, že za poplatek za půjčení můžete někdy koupit i šaty, které budou pouze vaše. To ale záleží na tom, jaké byste si tam vybrala. Luxusní šaty se určitě vyplatí půjčit, protože jejich pořizovací cena bude trošku vyšší.

K plesovým šatům nezapomeňte na krásné boty na bál. Podívejte se na rady, jak vybrat obuv na ples.

Levné plesové šaty koupíte v řadě obchodů, pokud budou v akci nebo zrovna mají výprodej. To pak můžete večerní róbu koupit velmi levně. Další možností je koupit je z druhé ruky, kdy se jejich cena může razantně snížit. A byli-li to šaty ušité na míru, zaručeně nikoho na bále nepotkáte ve stejných šatech.Foto: zoot.cz, bibloo.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte