BudKocka.cz logo

Dámské hodinky značky Michael Kors

Doplňky Krása Značky Lucie 29. července 2017
hodinky michael kors

Čím jiným než krásnými hodinkami ozdobit si ruku? Hodinky se na ruce vždy dobře vyjímají a kromě toho, že hezky vypadají, splňují svou nejdůležitější funkci, ukazují čas. Pokud chcete nosit opravdu módní a značkový kousek, vsaďte na dámské hodinky značky Michael Kors. S nimi určitě neuděláte chybu.

Hodinky, které pocházejí z dílny Michaela Korse, působí vždy luxusním dojmem. Mohou rovnou sloužit jako šperk, jenž ozdobí každou ženu. Značka Michael Kors nabízí velké množství hodinek, přičemž jedny jsou hezčí než ty druhé, což může zkomplikovat :-) váš výběr.

Vyberte si z trendy kousků

hodinky michael kors
hodinky značka michael kors
hodinky mk
hodinky od značky michael kors
dámské hodinky mk
luxusní hodinky michael kors

Kdo je Michael Kors?

Michael Kors je americký módní návrhář, který profesionálně navrhuje již od svých 22 let. Svůj velkolepý úspěch zaznamenal, když šaty pocházející z jeho dílny oblékla na oficiální focení bývalá americká první dáma. Dále si ho oblíbily různé celebrity, kterým designuje oblečení. Rovněž proslul výrobou kabelek, oblečení, hodinek a dalších doplňků pro dámy i pány.

Trendy hodinky poslední sezóny

Dámské hodinky Michael Kors jsou výjimečné tím, že si můžete vybrat z mnoha stylů, barev, materiálů a kolekcí. Prodávají se smart hodinky (chytré), rose gold-tone (růžové), gold-tone (zlaté), silver-tone (stříbrné), black (černé) varianty a dále si můžete vybírat z poslední kolekce a typových skupin.
Ty se nazývají Blaire, Bradshaw, Brecken, Camille, Cinthia, Courtney, Darci, Jaryn, Kiley, Lexington, Nia, Norie, Parker, Portia, Ritz, Runway, Slim Runway a Wren.

Hodinky mají analogový ciferník, který může být různě velký a barevný. V poslední době jsou v oblibě hodinky, které jsou velké a výrazné. Po obvodě ciferníku mohou být nasázeny třpytivé kamínky či jiné ozdoby. Z materiálů, které si můžete vybrat, to je kůže, ekokůže nebo nerezová ocel. Řemínek se nabízí ocelový, kožený nebo plastový. Pouzdro je překryto minerálním sklem.

Řemínek se prodává v různých barvách, kromě barvy zlaté, stříbrné a bronzové si můžete vybrat černé, modré, hnědé, zelené, šedé, béžové, růžové, fialové, červené a bílé barevné odstíny. Ve stejných odstínech se prodává i ciferník. Nechybí ani různé vzory a barevné kombinace.

hodinky pro dámy od michaela korse

Získejte tyto krásné kousky levně v tomto e-shopu

Smart hodinky značky Michael Kors můžete snadno propojit i s mobilem a jsou kompatibilní s iOS a Android. Je možné využívat různé funkce a aplikace, které jsou určené právě pro ně. U nich není analogový a ani digitální ciferník, jsou poháněny operačním systémem Android Wear.

Kvalita za rozumnou cenu

Originální dámské hodinky od Korse jsou známé tím, že vypadají nádherně. Tento luxusní doplněk by neměl chybět žádné ženě, která chce být trendy, na levé nebo pravé ruce. Můžete sáhnout po kousku, jehož design je decentní nebo naopak extravagantní a některé jsou i s pozlacenými prvky.

Ceny za tyto luxusní kousky nejsou vůbec vysoké, jak by se mohlo zdát. Hodinky této značky pořídíte opravdu za pár tisíc korun. Navíc občas natrefíte i na slevy a akce a ve výsledku je cena velmi přívětivá. Stačí se přesvědčit v následujícím e-shopu, kde najdete velkou nabídku a pouze originál.

Pokud ještě nemáte své Korsy, je nejvyšší čas si je pořídit. Recenze a zkušenosti jsou velice pozitivní.

Názory k článku


Mám doma už troje a moc se mi libí. Každý mi je chválí a po té době co je mám, tak vypadají pořád jako nové. Nejstarší mám asi tři roky, já jsem s nimi moc spokojená.
Maki, 28. února 2022

Napište, co si o tom myslíte