BudKocka.cz logo

s.Oliver - móda, kterou si oblíbíte

Móda Značky Módní tipy Markéta 16. května 2015
móda

Heslem této značky, která (tehdy ještě pod názvem Sir Oliver) otevřela svou první prodejnu v německém Würzburgu již roku 1969, je opravdová móda pro opravdové lidi. Založil ji Němec Bernd Freier a pojmenoval ji po známém hrdinovi z knihy od Charlese Dickense Oliver Twist. Nejprve to byl Sir a následně se to zkrátilo na s.

S. Oliver se zaměřuje na módu pro každého, na každý den a každou situaci. Dbá na upřímnost a autenticitu, originální zboží za rozumné ceny, excelentní kvalitu a tradici.

Historie a současnost značky

První obchod byl otevřen v roce 1969. Od konce 90. let začíná společnost expandovat a vydává 12 kolekcí ročně. Od té doby se s.Oliver dostává do celého světa, rozšiřuje nabídku, stává se partnerem velkých sportovních a hudebních akcí i dalších společenských událostí a v roce 2012 dosáhla obratu přes 1 a půl miliardy eur.
V současnosti má s.Oliver přes 3000 prodejen a více než 7000 zaměstnanců, a to v Evropě a Asii.

Kde najdete obchody s.Oliver v ČR?

Prodejny této značky najdete nejen v Praze, ale i dalších městech a to:
Brno - Vaňkovka, Olympia
Hradec Králové - Futurum
Olomouc - Olympia
Ostrava - Avion, Nová Karolina
Pardubice - AFI Palác
Plzeň - Olympia
Praha - OC Chodov, Zličín, Arkády Pankrác, Černý Most, Letňany, Šestka
Zlín - Zlaté jablko

moda

Co s.Oliver nabízí?

Značka vyrábí dámskou a pánskou módu a oblečení pro mládež. Dámy zde najdou všechny základní oděvy - trička, halenky, svetry, bundy, kabáty, vesty, saka, sukně, šaty, kalhoty, džíny, legíny, šortky, spodní prádlo, pletené zboží, plavky a různé doplňky - šátky, kabelky, tašky, peněženky, pásky a bižuterii. Dále má s.Oliver několik vlastních značek - Denim, Premium, Triangle (velikosti nad 40). V nabídce značky nechybí ani boty (sandály, lodičky, kozačky a další obuv).

Současné kolekce s.Oliver jsou zaměřeny na léto ze všech úhlů - naleznete zde inspiraci slavnou pláží Copacabana, světovým pohárem ve fotbalu, hudebními festivaly a mnoho dalšího. Můžete vybírat z celé palety letních barev (některé kolekce jsou zaměřeny speciálně na broskvovou a růžovou), pestrých exotických vzorů a motivů, atraktivních plavek, krásných letních tašek a doplňků, prostě všeho, co vám zpříjemní letošní prázdniny, ať už je trávíte kdekoli.

moda

Podívejte se na značku Santoro London a její skvělé doplňky.

Klub s.Oliver

Stejně jako další módní značky, i s.Oliver má vlastní klub s řadou výhod. Členství v něm umožňuje získat slevy až 15 %, nákup poukázek z bodového konta, aktuální informace o připravovaných akcích, online zákaznický účet a v přípravě je i chytrá mobilní aplikace, která nahradí plastovou klubovou kartu, sníží nutnost schovávat si účtenky, usnadní přístup do online účtu, zjednoduší čerpání klubových výhod, ukáže, kde je nejbližší prodejna a připomene plánované akce.

Další výhody nákupu u s.Oliver

Jedná se o značku s dlouholetou (celých 46 let) tradicí, ale zároveň stále expandující a dynamickou. Z široké nabídky zboží si vybere každá žena a dívka pro jakoukoli událost - volnočasové oblečení, oděvy na formálnější příležitosti, sexy spodní prádlo, v létě plavky, spoustu doplňků... Kolekce a lookbooky jsou stále aktualizované a odrážejí všechny trendy, které jsou zrovna “in”. Zároveň je to móda pro celou rodinu - nejen dámy a pány, ale i malé děti a teenagery.
Časté jsou i slevové akce a výprodeje, které jistě každého zaujmou.

Líbí se vám tato móda?

Foto: soliver.comNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte