BudKocka.cz logo

Santoro London - roztomilé módní doplňky

Doplňky Značky Móda Lucie 25. prosince 2017
santoro london značka

Santoro London je anglická značka, která nabízí roztomilé a kouzelné módní doplňky, které vás naprosto uhranou. Díky originálnímu designu budete mít vždy něco unikátního, co nikdo v okolí nebudete mít. Hlavní motiv tvoří křehká dívka s barevným pozadím a občas se zvířátkem nebo zajímavým ornamentem.

Krásné kousky značky Santoro vás, stejně jako celý svět, zaujmou. Tato značka se záhy po svém vzniku stala úspěšnou a s každou novou kolekcí vás přesvědčí, že jejich vize a nápady jsou správné. Totéž si myslí i znalci umění.

Kabelky, tašky, peněženky a další doplňky Santoro jsou zcela výjimečné. Nejenže se vždy můžete těšit na stylový kousek s neokoukaným designem, ale i na kvalitu.

Unikátní módní doplňky

kabelka santoro
dóza
kabelka santoro london
taška santoro
klíčenka
taška santoro
kabelka
peněženka santoro
taška

Kabelky, tašky, dámské peněženky a další doplňky Santoro vypadají naprosto skvostně. Nejenže se vždy můžete těšit na stylový kousek s neokoukaným designem, ale i na kvalitu.

Luxusní hodinky Michael Kors patří rovněž na vaše zápěstí. Vyberte si ty svoje.

Pokud se podíváte na nabídku značky Santoro, najdete v ní kabelky, tašky, batohy, aktovky, peněženky, deštníky, šperky, klíčenky, diáře, obaly na tablet a telefon, sešity, psací potřeby i bytové doplňky krásných malůvek a barev a také panenka Ruby. Z této nabídky si vybere naprosto každý, navíc se jejich nabídka neustále rozšiřuje.

deštník

Santoro London a její historie

Značku Santoro London založili v roce 1987 Lucio a Meera Santorovi a specializuje na módní doplňky a další drobné zboží s charakteristickým designem. Nadčasovost, odvaha a inovativnost sehrály hlavní roli při navrhování doplňků. Toto zboží se hned po uvedení první kolekce stalo známé a zájem o něj projevili až z Hollywoodu.

Podívejte se na stylové tašky a kabelky Dara bags.

Značka Santoro získala mnoho ocenění a slavila všude úspěchy. Nechyběly ani spolupráce se známými hvězdami, později i s dalšími známými výrobci. Úspěšné byly 3D pohlednice, papírové potřeby a bytový design. Čekaly na ni rovněž speciální zakázky a nechybělo ani vydání několika knih.

Stříbrné šperky a mechový achát vypadají luxusně. To se týká i šperků s motivy tlapek. Myslíte si to také?

Pokud chcete mít něco unikátního, určitě neuděláte chybu s doplňky Santoro London.

Foto: different.cz

Názory k článku


santorooo ... totorooo
totoro, 26. prosince 2017

Napište, co si o tom myslíte