BudKocka.cz logo

Buďte originální s vtipným tričkem

Móda Oblečení Eliška 16. března 2020
dámská srandovní trička

Oblékněte si něco originálního a vytřete všem zrak. Vtipná trička pro ženy rozhodně každého zaujmou. Vyberte si něco ke speciální příležitosti, kterou nikdy nezapomenete. Podívejte se na další podrobnosti.

Dámská trička s potiskem oceníte v různých situacích, hodí se k narozeninám, k Valentýnu, k Vánocům, ke svátku matek, na rozlučku, k těhotenství a k mnohým dalším příležitostem.

Vyberte si ze skvělých kousků

Našla jsem krásná trička pro ženy. Některá se hodí pro maminky, některá jen tak pro zábavu a některá jsou těhotenská. Stačí si jen vybrat z mimořádně rozmanité nabídky.

Dámské tričko - Jsem princezna vole

tričko Jsem princezna vole

Tričko - Harry jdu do baráku

Tričko pro ženy - Harry jdu do baráku

Tričko - Ráda a pravidelně posiluji

Ráda a pravidelně posiluji triko

Těhotenské tričko - Snědla jsem meloun

Těhotenské tričko - Snědla jsem meloun

Triko - Mě má ráda víc

tričko dámské Mě má ráda víc

Tričko pro ženy - Mě už nevyděsíte

tričko pro mámy Mě už nevyděsíte

Triko pro těhotné - Kosti a kostřička

Triko pro těhotné - Kosti a kostřička

Triko - Jsem líná a ležím si za tím

Triko pro ženy - Jsem líná a ležím si za tím

Vyberte si barvu přesně podle sebe

Když přijdete do kamenného obchodu, můžete si vybrat jen z toho, co tam uvidíte. Žádná barva na míru, žádný potisk na míru. Někde akorát nabízejí menší úpravy jako zkrácení kalhot. Ale to zrovna vy nechcete. Co tak být netradiční a mít tričko v barvě, která se vám líbí?

V e-shopech s tričky na míru můžete zvolit barvu trička a někdy i barvu nápisu. Nemusíte mít stejné oblečení jako ostatní, ale tím si vytvoříte svou jedinečnou módu. Například v tomto e-shopu.

Tričko můžete mít bílé, černé, růžové, červené, modré, zelené, fialové, šedé, oranžové a plno dalších barevných odstínů. Stačí si jen vybrat.

Dámské tričko - Královny jsou narozeny v měsíci

tričko Jsem princezna vole

Upravte si potisk podle sebe

Mnohdy můžete upravit i potisk. Stačí jen připsat do poznámky, co byste tam chtěla mít a následně se můžete těšit na originální triko s potiskem. To pak vznikají legrační kombinace nebo pro maminku triko s číslovkou k narozeninám bude zajisté ohromující.

Jaká je cena triček s potiskem?

Vtipná trička s potiskem vůbec nestojí hodně, naopak cena je obvyklá jako u ostatních značek. Podívejte se na ně zde. Triko na míru pořídíte za pár stovek a každou ženu takovýmto tričkem zaručeně potěšíte. Občas mají akce, někdy zveřejní slevový kupón nebo se objeví nějaká sleva.

Kde můžete koupit tato trika?

Trika můžete jednoduše a levně koupit v e-shopu www.bezvatriko.cz. Naleznete tam plno výborných kousků a modelů za nízké ceny.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte