BudKocka.cz logo

Boty Melissa - brazilská značka obuvi

Boty Značky Módní tipy Lucie 19. března 2015
boty melissa

Melissa je oblíbená brazilská značka obuvi. I když to vypadá neuvěřitelně, tak boty jsou vyrobeny z plastu, ale jsou stylové, trendy a kreativní. Některé kolekce jsou navrhovány rovnou se známými návrháři. Nejen z tohoto důvodu jsou ve světě a mezi známými osobnostmi tak oblíbené. Podívejme se tedy na novou kolekci a trendy, co nabízí boty Melissa.

Mottem značky Melissa je Plastic Dreams, tedy plastové sny. Plastové boty Melissa jsou plné kreativního designu, nejnovějších trendů a nevšedních stylů a barev. Navíc je tato obuv i šetrná k životnímu prostředí, což může jen potěšit. Boty se dají pořídit celkem levně, občas narazíte i na výprodej nebo vás může potěšit sleva.

boty melissa

Spolupráce se známými návrháři

Jak již bylo zmíněno, značka Melissa spolupracuje se známými návrháři. Vždy záleží na kolekci, kdo ze známých se pod ní podepsal. V minulosti to byla Vivienne Westwood, také Jean Paul Gaultier, Thierry Mugler, Karl Lagerfeld, Lovefoxxx, Jason Wu nebo značka Campana. Vždy navrhli trendy boty, které vycházejí z aktuálních módních trendů pro danou sezónu.

Čím jsou tyto boty Melissa tak výjimečné?

Když se podíváte na nabídku značky Melissa, zajisté si hned všimnete pestrého výběru. Můžete si vybrat nejen extravagantní obuv, ale i decentní či společenskou. Je možné si koupit baleríny, lodičky, sandále, kozačky, tenisky, polobotky, žabky, kotníkovou obuv atd. Kromě dámské obuvi Melissa vyrábí i obuv pro malé slečny. Mezi další výhody patří, že se jedná o pohodlnou, odolnou a voňavou obuv vyrobenou v Brazílii.

boty melissa

Boty mají docela zajímavé názvy, můžeme jmenovat: Mel, Lady Dragon, Temptation, Skyscraper, Sapatilha, Pop Heart, Protection, Polibolha, Zig Zag, Prism, Peace, Night Galactic, Doris, Marilyn, Eagle, Estrelicia, Ashanti, Ultragirl atd.

Něco o značce

Značku Melissa založili již v roce 1979 v Brazílii. Od svého vzniku se stala velmi oblíbenou nejen mezi dívkami, ale i ženami. Jedná se nejen o ekologickou, ale i módní obuv, kterou si každá žena zamiluje. Guma, ze které jsou boty vyráběny, jsou vyrobeny z recyklované a zdravotně nezávadné, navíc guma voní speciální nezávadnou látkou. Někdy se jim říká plastové voňavé boty. Tím si získala mnoho zákazníků. Postupem času začala firma značku Melissa vyrábět více obuvi, uzavřela partnerství se známými návrháři a dobyla svět.

obuv melissa

Značku mají v oblibě i mnohé celebrity, mezi ty, které si obouvaly nebo si rády obují boty Melissa, patří Katy Perry, Anne Hathaway, Kate Moss či Cate Blanchett.

Kde je můžete koupit?

Nejjednodušší je nakoupit je na internetu, velkou nabídku bot značky Melissa najdete v různých shopech.

Pokud máte rádi nakupování v klasických obchodech, tak nejvíce možností máte v Praze. U nás v Česku neexistuje obchod, který by se specializoval pouze na boty Melissa. Často se jedná pouze o doplňkový sortiment (mnohdy jen velmi malý) po boku dalších značek. Tyto obchody jsou ve městech Praha (Bella Brutta, Beltissimo, Little Foot, La Femme Mimi), České Budějovice (Mata Hari), Hradec Králové (Mode Wear), Liberec (Top Brands), Zlín (P.P Mode).

Máte s touto značkou zkušenosti? Napište své recenze do diskuze, ať ostatní vědí, jak je to s jejich kvalitou a pohodlím při nošení.

Foto: shopmelissa.comNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte