BudKocka.cz logo

Bershka - značková móda pro mladé

Móda Značky Oblečení Lucie 18. června 2013
trendy móda

Značka Bershka byla vytvořena v roce 1998 španělskou textilní firmou Inditex, pod kterou patří i značka Zara, Pull and Bear nebo Stradivarius. Vznikla z důvodu velké poptávky mladých lidí po módě podle módních trendů. Značka se celkem rychle rozrůstala, nyní má na 885 obchodů ve více než 66 zemích světa. Tuto cenově přijatelnou módu plnou posledních módních trendů si můžete pořídit i u nás v Česku.

Co vše Bershka nabízí?

V Bershka najdete hromadu módního oblečení pro ženy a muže. Jedná se o módu, která je určená pro mladé lidi. Můžete si tam koupit oblečení (džíny, kalhoty, legíny, sukně, šaty, trička, blůzy, halenky, topy, bundy, kabáty,...), spodní prádlo, plavky, doplňky (kabelky, peněženky, ozdoby do vlasů), boty a další zajímavé drobnosti. Každou sezónu jsou připravovány skvělé trendy kolekce, ve kterých se zohlední aktuální módní trendy. Zaručeně si v tomto obchodě vybere snad každý.

móda

Každou sezónu se můžete podívat na zajímavý katalog nejnovější módy za super ceny. Navíc v obchodech najdete občas pěkné slevy, ať už je to klasický výprodej nebo nějaká akce.

Má Bershka e-shop?

V některých zemích má Bershka i e-shop, ale v Česku zatím ne. Snad má tato značka v plánu i u nás online shop, když už tady je tak málo poboček. Tuto skvělou módu by si tak mohli koupit i lidé, kteří nemají nikde poblíž pobočku. No, ale uvidíme, co si pro nás připraví firma Inditex.

Pobočky v ČR

V České republice najdete zatím 5 poboček a nacházejí se:
Praha - Arkády Pankrác, Centrum Chodov, OC Letňany, Na Příkopě 5
Brno - Galerie Vaňkovka

Na podzim 2013 se má objevit ještě další pobočka a to v Ostravě v Avion Shopping Parku. Snad se brzy dočkáme i dalších prodejen, protože se jedná opravdu o trendy módu.

Líbí se vám móda značky Bershka? Chtěla byste, aby Česká republika měla mnohem více prodejen?

Foto: bershka.com



Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte