BudKocka.cz logo

Nezapomeňte v létě mít tyto důležité věci

Životní styl Volný čas Léto Soňa 27. června 2024
léto piknik

Léto je obdobím plným slunce, tepla a dovolených. Během léta můžete podniknout spoustu akcí, věcí, k nim ale rovněž potřebujete plno věcí, které stojí za pořízení. Víte, na co byste neměla zapomenout?

Sluneční brýle

Sluneční brýle nesmíme vnímat jen jako módní doplněk, ale hlavně jako ochranu našeho zraku před škodlivými paprsky slunce. Nekupujte si pochybné sluneční brýle, ale vybírejte kvalitní sluneční brýle, které mají dostatečnou ochranu před slunečním zářením.

Opalovací krém

Při opalování nás slunce doslova příjemně hladí, ale opak je spíše pravdou. Pokožku snadno spálí a dokonce může i škodit. Vyberte pořádné opalovací přípravky s dostatečně vysokou UV ochranou. Pravidelně je na pleť aplikujte, ať působí tak, jak mají. Znáte přípravky jako mrkvové máslo nebo olej?

Plavky

U vody se neobejdete bez plavek. Můžete si vybrat z mnoha různých modelů, aby pasovaly zrovna na vaši postavu. Jednodílné, dvoudílné nebo třeba tankiny? Záleží jen na vás, co máte ráda. Také vsaďte na správnou barvu nebo vzor.

Klobouk

Před přímým slunečním záření se vám bude hodit ochrana hlavy. Oblíbený je klobouk nebo šátek. Opět má, kromě ochranné funkce, i další a to doplnění outfitu. Tento stylový doplněk se nikdy neztratí a zejména u moře ho využijete.

Letní móda

Kromě již zmiňovaných plavek stojí za pořízení letní šaty, šortky, legíny, sukně, legíny se sukní, baleríny, žabky nebo naopak pevné boty na vandr.

Piknikový koš

Ráda chodíte na piknik? Pořiďte si piknikový koš, do něhož schováte občerstvení pro trávení času s rodinou a přáteli. Piknikový koš v přírodě náramně oceníte. Pojme velké množství jídla a pití a na velké dece se vždy hodí.

Repelent proti hmyzu

Pokud trávíte čas venku, určitě ho nechcete trávit společně s komáry a jiným hmyzem. Pořiďte si kvalitní repelent, ať se zbavíte obtěžujícího hmyzu. Vyzkoušejte tento přírodní repelent. A pokud vás už kousne, vyzkoušejte Zap-Ease, který zklidní pokožku po kousnutí.

Gril

Pokud máte ráda grilování, na které je ideální léto, pořiďte si gril. Na grilu připravíte skvělé pokrmy (steaky, maso, klobásy, zeleninu) pro celou rodinu. Můžete si vybrat z nespočtu různých grilů. Oblíbené jsou keramické grily. Na dlouhé letní večery nebo odpoledne je grilování oblíbenou zábavou.

Venkovní posezení

Pokud máte zahradu, tak nezapomeňte na venkovní posezení. Tedy židle, stůl, případně lehátka, houpačky... Dá se vybrat z mnoha různých zahradních sestav nebo si jednoduše sestavte zahradní nábytek podle sebe.

Slunečník

Velký slunečník vám poskytne stín a ochranu před zářením slunce. Pokud ale máte pergolu, pod níž bude posezení, nepotřebuje mít slunečník. V každém případě, chraňte se před slunečním zářením.

Venkovní dekorace a osvětlení

Rádi trávíte dny a večery venku? Zútulněte si zahradu. Pořiďte si zahradní dekoraci (například dráčci), květináče, sochy a také venkovní osvětlení jako například lucerny, řetězy nebo lampy. Z různých prvků si vždy vytvoříte tu nejlepší atmosféru.

Sportovní vybavení

Sportujete ráda venku v létě? Tak to se vám bude hodit badmintonová raketa, míč na plážová volejbal, frisbee (létající talíř), golf nebo cokoliv podle chuti a preferencí.

Vybavení na túry

Pokud se se chystáte na túru, potřebujete pořádné vybavení i na ně. Stan, spacák, karimatku v případě přespání, a také batoh, láhev na pití, box na jídlo, repelent a další potřeby pro pobyt v přírodě.

Ventilátor

Ventilátor, ochlazovač vzduchu nebo klimatizace je pro horké dny takřka povinností. Můžete si vybrat z mnoha různých druhů a velikostí, aby přinesl dostatek chládku, jak přesně budete doma potřebovat. Podívejte se na levné a kvalitní ventilátory.

Užijte si pořádně léto společně s přáteli a rodinou. Kdy jindy můžete zažít skvělá dobrodružství a krásné sluneční dny než právě v létě.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte