BudKocka.cz logo

Móda á la Sex ve městě

Životní styl Volný čas Zábava Externí autorka 25. září 2012
sex ve městě

Jste také milovnicí seriálu Sex ve městě? Zkuste se inspirovat módou Carrie, Samanthy, Charlotte nebo Mirandy. Záleží jen na vás, čí styl je nejblíže vašemu skutečnému já!

Carrie Bradshaw - Sarah Jessica Parker

Carrie je doslova módní ikonou. Její oblečení vyjadřuje zvláštní styl, a to především nespoutanost. Pokud tedy nemusí být za dámu, oblečte si tílko či top v pastelových barvách spolu s krátkými kraťasy.

V případě, že chcete upoutat mužské osazenstvo a především získat nějakého toho pana Božského, spolehněte se na lodičky na vysokých podpatcích.
Carrie rovněž miluje velké a nápadité klobouky. V šatníku Carrie dominují barvy jako symbol pestrého a zábavného života. Chcete být jako ona?

Pak si nezapomeňte pořídit úzkou, pasovou minisukni v pastelových barvách. Doplňte ji světlou blůzkou a sáčkem, vašemu outfitu rozhodně nesmí chybět kabelka větších rozměrů. Vyrážíte do společnosti? Zvolte dlouhé elegantní šaty v přírodních odstínech, které ladí s barvou pleti.

Samantha Jones - Kim Cattrall

Je vaším vzorem Samantha? Takto určitě milujete její pouzdrové sukně, kalhoty na tělo, stylová saka, ale i nápadité šaty v barvách zcela divokých. Samantha ví, jak vypadat skvěle a s bravurou se jí to více než daří. Bezchybný vzhled korunuje neotřelými náušnicemi a náhrdelníky v barvách zlata.

Pestré a výrazné vzory oblečení jsou ozdobou bezchybné postavy, ráda flirtuje s hlubokými výstřihy, které si rozhodně může dovolit. Chcete vlastnit alespoň jeden kousek oblečení podle Samanthy? Pak si pořiďte delší top veselé barvy a výrazných vzorů, spoutejte jej v pase velmi nápadným pásek. Celý outfit dolaďte botami na vysokém podpatku.

Miranda Hobbes - Cyntia Nixon

Elegance a řád, přesně tohle je Miranda. V Mirandině šatní skříni visí pouzdrové sukně, lodičky a klasické košile. Pokud se vidíte být spíše Mirandou, vsaďte na dlouhé šaty, které střízlivě kopírují vaše křivky. Na pracovní schůzi volte elegantní kostýmky, které si zaslouží zcela originální šperk do vašeho dekoltu.

Znáte výrobky Collagen Coffee, skinexpert BY DR.MAX Collagen Beauty Shots a Skinny kolagen? Oblíbený je i Růžový kolagen nebo Kolagen SkinCare.

Charlotte York - Kristin Davis

Láskyplná Charlotte a její romantické oblečení. Světlé svetříky, kabelky, něžná obuv s decentní mašlí či pastelové přiléhavé šaty. Vsaďte na jednoduchost a ženské doplňky.

Foto: vipflash / Shutterstock.com



Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte