BudKocka.cz logo

SKINNY Collagen: Co to je a jak funguje?

Krása Kolagen Soňa 7. července 2021
SKINNY Collagen recenze kolagen

Kolagen neboli elixír mládí zajišťuje pružnou pokožku, zjemnění vrásek, zpevnění vlasů a mnoho dalšího. V těle nám ale věkem mizí, proto mu ho dodejte. Doplňte ho pomocí oblíbeného SKINNY Collagen. Podívejte se zde na více informací.

SKINNY Collagen obsahuje kromě kolagenu i další látky, které ocení naše tělo. To jsou vitamíny a zinek, které rovněž potřebujeme pro krásnější pleť, zdravé vlasy a pevné nehty. Jak vlastně funguje?

Co je SKINNY Collagen?

SKINNY Collagen obsahuje kvalitní kolagenový peptid, jež napomáhá k vyhlazení vrásek, pružnosti pokožky a zpevnění vlasů a nehtů. Tento doplněk stravy se prodává v luxusním balení, který obsahuje jednotlivé porce v praktickém balení pro snadnou přípravu. Více se o něm dozvíte na této stránce.

SKINNY Collagen byl vyroben v České republice. Obsahuje kolagen té nejlepší kvality, který lze na českém trhu najít (jak tvrdí výrobce). Jde o kolagen Verisol®, který je klinicky testovaný a jeho účinky jsou prokázány studiemi.

Kdy ho využijeme?

skinny collagen recenze

Luxusní balení je vhodné jako dárek. Získáte ho v tomto e-shopu

SKINNY Collagen se skládá z kolagenových peptidů, které jsou důležité pro podporu zdravé pokožky. Díky orálnímu podání ovlivňuje jeho působení v pokožce vevnitř. Výzkum se uskutečnil po dobu 8 týdnů každodenního užívání a prokázalo se významné zlepšení.

Bylo provedeno několik studií na ženách různého věku a zjistilo se, že ženy měly oproti placebu vyšší elasticitu pokožky, významnou redukci vrásek, nižší stupeň celulitidy či lepší stav nehtů. Na další informace ke studiím se podívejte zde.

Kromě hydrolyzovaného kolagenu v přípravku najdete vitamín C, vitamín B3, vitamín B2, vitamín B7 a zinek. Tento komplex má pozitivní vliv na pokožku i na imunitu.

Co všechno obsahuje?

V přípravku Skinny Collagen najdete řadu látek, které mají řadu účinků a je to kolagen, vitamín C, vitamíny skupiny B a zinek.

Kolagen

Hlavní složkou přípravku jsou přírodní bioaktivní kolagenové peptidy, díky nimž doplníte do organismu kolagen, který přestává tělo produkovat zhruba po 30. až 40. roce života. To se projevuje stárnutím pleti, tvorbou vrásek, zhoršenou kvalitou nehtů a vlasů. A tímto přípravkem ho do těla doplníte, čímž můžete tyto projevy oddálit.

Biotin

Biotin, B7 neboli vitamín H je znám také jako vitamín krásy, přispívá k udržení psychické pohody, k normálnímu stavu pokožky, vlasů a sliznic a k normální činnosti nervové soustavy.

Niacin

Niacin nebo rovněž vitamín B3 přispívá k udržení normálního stavu pokožky a sliznice, ke snížení vyčerpání a únavy a normální činnosti nervové soustavy.

Vitamín C

Vitamín C (kyselina askorbová) je důležitý vitamín, který je potřebný pro správnou funkci mnohých procesů. Přispívá k normální tvorbě kolagenu, psychické činnosti, funkci imunitního systému, činnosti nervové soustavy nebo normálnímu energetickému metabolismu atd.

Riboflavin

Riboflavin neboli vitamín B2 je důležitý pro udržení normálního stavu pokožky, zraku a červených krvinek, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Zinek

Zinek je důležitý minerál, který je potřebný pro správné fungování organismu. Přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů, k ochraně buněk před oxidativním stresem, udržení normálního stavu kostí, zraku atd.

Jaké je jeho přesné složení?

Složení v jednom sáčku: hydrolyzovaný kolagen (2,5 g), Biotin 98% 7,5 μg, B3 99,75 %, vitamin C 12 mg, B2 99% 0,21 mg, zinek glutonate Usp 12,9-13,56%

V jednom balení najdete 30 sáčků, které obsahují 100% čistý hydrolyzovaný kolagen, vitamíny a minerály.

Jaké je dávkování?

Doporučené dávkování je užít jednou denně jeden sáček. Smíchejte obsah sáčku s vodou nebo jiným nápojem (100 - 200 ml), který může být studený nebo teplý. Pořádně ho promíchejte, aby se prášek rozpustil, malou chvilku počkejte a následně ho vypijte. Můžete ho přimíchat i do jídla. Uvedenou dávku na den nepřekračujte.

skinny kolagen sáčky

Kolagen je zabalen do praktických sáčků. Získáte je v tomto e-shopu

Nejedná se o náhradu pestré stravy. Pokud se léčíte s nějakou nemocí, poraďte se o jeho vhodnosti se svým lékařem.

Kdo ho nesmí?

Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se svým lékařem, zda ho smíte užívat. Pro děti není vhodný.

Jak ho skladovat?

SKINNY Collagen uchovávejte při pokojové teplotě do 25 °C v suchu, kde není přímé sluneční záření nebo mráz. Uchovávejte ho mimo dosah dětí.

Jedná se o kolagen té nejvyšší kvality, který napomáhá ke zlepšení pružnosti kůže, vyhlazení vrásek, zpevnění vlasů a nehtů. Má neutrální chuť a vůni.

Jaké má výhody a nevýhody?

SKINNY Collagen má řadu pozitiv a negativ. Vybrali jsme některá z nich:

Jaké jsou s ním zkušenosti a recenze?

Uživatelé mají s tímto kolagenem pozitivní zkušenosti. Líbí se jim, že je chytře zabalen v praktických pytlících, snadno se rozpouští, má neutrální chuť a vůni. Také chválí jeho účinky a výsledky. Podívejte se na další recenze.

recenze skinny collagen

Foto: skinny.cz

Pokud s ním máte také zkušenost, postřeh nebo názor, napište jej do diskuze.

Kolik stojí? Jaká je jeho cena?

Kolagen SKINNY Collagen pořídíte za nejlepší cenu v tomto e-shopu. Jedno balení obsahuje 30 sáčků (každý váží 2,5 g) a balení vydrží při každodenní konzumaci jeden měsíc. Trvanlivost je 24 měsíců od výroby.

Cena je velmi příznivá, jeden pytlík vychází na pár korun. Občas natrefíte na akce, nebo se objeví sleva či slevový kód v tomto e-shopu.

Kde můžete SKINNY Collagen koupit?

Doplněk stravy SKINNY Collagen koupíte levně v e-shopu www.skinny.cz. Aktuálně ho tam prodávají za výhodnou cenu a mají ho skladem.

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte