BudKocka.cz logo

Růžový kolagen MyKETO: Růžová recenze

Krása Pleť Kolagen Soňa 15. února 2022
Růžový kolagen MyKETO Zkušenosti a recenze

Naše kůže potřebuje dostatečnou výživu, kterou ji můžeme poskytnout nejen krémy zvenku, ale i nejrůznějšími doplňky stravy zevnitř. Jedním z nich je Růžový kolagen MyKETO. Už jste o ně slyšela? Podívejte se, co všechno dokáže.

Kolagen v těle věkem postupně ubývá a tělo si jej nedokáže samo vyrobit. Přitom určitě také toužíte po hladké a pružné kůži, i když už trošku stárnete. To se projevuje vznikem vrásek, horší kvalitou kůže, vlasů a nehtů. Jednoduše doplňte do těla kolagen.

✅ Co je Růžový kolagen MyKETO?

Růžový kolagen MyKETO je doplněk stravy s výtažky růže a opuncie, zinkem, vitamínem C a kyselinou hyaluronovou. Tento kolagen jednoduše připravíte jako osvěžující nápoj, kterým zajistíte výživu pro vaši pleť a kůži. Podívejte se na další informace.

V Růžovém kolagenu MyKETO se nacházejí unikátní bylinné extrakty a enzymaticky hydrolyzovaný kolagen (kolagenní peptidy), který je živočišného původu.

růžový kolagen myketo

Jedno balení obsahující 21 porcí (57,5 g) získáte v tomto e-shopu

Vysoký obsah kyseliny hyaluronové, kolagenu, pantentované složky Cacti-Nea™ a dalších složek dodá kůži výživu, kterou s postupujícím věkem potřebuje.

❤️ Cacti-Nea™ - je přírodní bio extrakt z plodu opuncie, na nějž existují klinicky ověřené účinky při celulitidě, jako podpora hubnutí, při regulaci množství vody v těle atd.

❤️ Extrakt z růže a prášek z růžových květů - růže nejen vypadají nádherně, ale také ve svých lístcích skrývají bioaktivní látky s různými přínosy pro pokožku. Hydratuje, vyživuje, zklidňuje, urychluje hojení, dodává vitamín C, zjemňuje ji atd.

✅ Kolagen věkem z těla mizí

Když je nám 20 let, máme pleť jemnou a hladkou. Nepozorujeme na ní vrásky a užíváme si mladistvého vzhledu. Okolo 35 let na sobě pozorujeme stále více vrásek, které se postupně stávají viditelnějšími a okolo 40 - 45 let tvorba vrásek je ještě znatelnější. V té době mizí zásoby kolagenu a kyseliny hyaluronové. Nové se přirozeně netvoří a tělu je nutné je dodávat zevnitř.

Kvalitu pleti neovlivňuje pouze věk, ale i některé další vlivy jako stres, únava, životní prostředí, nemoci, kouření, hubnutí nebo stravování. Jednoznačně se musíme samy starat o svou pleť, nikdo to za nás neudělá a ani pravidelné píchání botoxu není vše-spásné. Nepostará se o vnitřní projevy, ale jen o ty vnější na daném místě.

Podpořte svou pleť kvalitními přípravky, kvalitní stravou a pravidelnou péčí. Kolagen se doporučuje užívat i při hubnutí, kdy pleť značně ochabuje, stejně jako při intenzivním cvičení, slunění nebo pobytu v zimě.

✅ Jak připravit růžový nápoj?

Příprava nápoje je velice snadná. Obsah sáčku rozmíchejte s 250 - 300 ml studené vody, aby se prášek dobře rozpustil. Jakmile nápoj připravíte, neprodleně ho vypijte. Nejlépe ho užijte po jídle nebo si ho dejte před spaním.

Jeden sáček se bere jako jedna porce. Nepřipravujte více sáčků najednou nebo s menším množstvím vody.

růžový kolagen myketo pack levně

Balení 3 kusů kolagenu od My KETO za výhodnou cenu v tomto e-shopu

Jaké je doporučené dávkování?

Doporučená denní dávka se liší podle věku. Pro každou věkovou kategorii je potřeba jiný počet dávek za den:

Jaké má Růžový kolagen složení?

Složení tohoto doplňku stravy je následující:
Kyselina jablečná, inulín, hydrogenuhličitan sodný, kolagen (350 mg/porce), Cacti-Nea™ (bio extrakt z plodu opuncie - 150 mg/porce), sukralóza, mléčnan zinečnatý (zinek 7 mg/porce), extrakt z růže a růžové květy (50 mg/porce), kyselina L-askorbová (vitamin C 12 mg/porce), kyselina hyaluronová (10 mg/porce), oxid křemičitý, extrakt z černé mrkve, steviol-glykosidy

✅ Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Uživatelky si tento nápoj velice chválí. Chuť hodnotí jako příjemně sladkou a hlavně kladně hodnotí výsledky. Podívejte se na další recenze.

růžový kolagen zkušenosti recenze

Foto: zbozi.cz

Pokud máte s ním zkušenost, názor nebo cokoliv dalšího, napište to do diskuze.

✅ Jaké má Růžový kolagen výhody a nevýhody?

Podívali jsme se na jeho pozitiva a negativa, některá z nich jsme zde vypsali:

✅ Kde můžete Růžový kolagen koupit?

Růžový kolagen MyKETO nejlevněji koupíte v e-shopu www.myketo.cz, kde ho nabízejí nyní skladem. Aktuálně je tam na něj akce při koupi většího balení, takže vás potěší příjemná sleva.

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte