BudKocka.cz logo

Recenze: Jak vypadá Kolagen SkinCare?

Krása Pleť Kolagen Soňa 1. září 2023
kolagen skincare naturesfinest

Postupem času každou ženu začínají trápit vrásky a obecně projevy stárnutí. Některá má viditelné vrásky již po třicítce, jiná až po pětačtyřicítce. Mohou za to nejen dědičné dispozice, ale také obsah kolagenu v těle. Podívejte se na více informací.

Kolagen v těle postupně ubývá, znatelné je to již po třicítce a ještě znatelnější po čtyřicítce. V těle se snižuje jeho obsah, což se projeví nejen výraznými vráskami, ale i horším vzhledem pokožky. To vše můžete zvrátit, když tělu kolagen dodáte. Vyzkoušejte tento prémiový kolagen SkinCare.

✅ Co je Kolagen SkinCare?

Collagen Skin Care je prémiový kolagen od Nature's Finest, který je určen pro zářivou a mladě vypadající pleť. Jedná se o doplněk stravy, jenž obsahuje patentovanou formu kolagenu Naticol®. K tomu se v něm nachází vitamín C a superpotraviny. Podívejte se na podrobnosti.

Pleti dodáváte kolagen prostřednictvím lahodného nápoje, v němž najdete hydrolyzovaný kolagen v prášku pro nejlepší vstřebávání. Pleť vyživujete tímto snadným způsobem zevnitř.

Nature's Finest kolagen SkinCare se vyrábí ve Slovinsku, kde se používají ty nejkvalitnější suroviny.

kolagen skincare zkušenosti

Praktickou dózu Skin Care (120 g) získáte v tomto e-shopu

Byly provedeny klinické studie, u kterých se zpozorovaly po 8 týdnech pravidelné konzumace 2,5 g kolagenu Naticol® denně tyto výsledky:
⭐️ o 15 % lepší kvalita pleti
⭐️ o 20,9 % zvýšená elasticita pokožky
⭐️ o 30 % méně viditelných vrásek

Každá osoba je ovšem jedinečná, proto se mohou výsledky po používání produktu odlišovat.

✅ Co všechno obsahuje?

❤️ Naticol® kolagen

Naticol® je patentovaná forma kolagenu. Jedná se o hydrolyzovaný rybí kolagen typu 1. Přípravek SkinCare obsahuje až 5 g kolagenových peptidů v jedné dávce. A navíc byla prokázána redukce výskytu vrásek, zlepšení elasticity pokožky i sjednocení pleti.

❤️ Vitamin C

Vitamin C má vliv rovněž na pleť. Rozjasňuje pleť, stává se zářivější, sjednocuje barvu a zlepšuje vzhled vrásek.

❤️ MSM

MSM je přirozený zdroj síry, kterému se říká minerál krásy. V těle je síra významným prvkem, jelikož se jedná o stavební kámen bílkovin a nachází se v pojivových tkáních.

❤️ Ašvaganda

Ašvaganda je bylinka pocházející z Indie a pro své účinky je označována jako indický ženšen. Jedná se o adaptogen, který má pozitivní vliv na zdraví pleti a vitalitu.

Postupem času naše pleť stárne, což se na ní projeví těmito znaky:

Kolagen se přirozeně vyskytuje v těle, věkem tam ale jeho obsah postupně klesá. Tělo přestává s jeho produkcí, přitom proti znakům stárnutí je to tak důležitá bílkovina. Mezi příznaky menšího množství kolagenu patří ochablá a vrásčitá kůže, křehké a lámavé nehty nebo suché vlasy.

✅ Jak tento kolagen SkinCare užívat?

Z dózy odeberte lžičkou 10 gramů prášku a ten rozmíchejte s dvěma deci vody. Drink nechejte dvě minuty odstát, během nichž se kolagen důkladně rozpustí. Poté nápoj vypijte.

kolagen skincare recenze

Výhodné balení 1+1 zdarma získáte v tomto e-shopu

Jaké je dávkování?

Doporučená dávka na den je 10 g prášku. Toto doporučené množství byste neměla překračovat.

Tento doplněk stravy neslouží jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Při užívání tohoto přípravku dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Jaké je složení?

Naticol® (hydrolyzovaný rybí kolagenový prášek - 50%), maltodextrin, MSM, ašvaganda v prášku, přírodní jahodová příchuť (2%), prášek z červené řepy (1%), bambusová vláknina, vitamín C, steviol glykosidy

✅ Jaké má výhody a nevýhody?

Tak jako jiné přípravky, tak i Kolagen SkinCare má pozitiva a negativa, na některá z nich jsme se podívali.

✅ Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Uživatelky mají s tímto přípravkem převážně kladné zkušenosti. Chválí si chuť drinku i účinky přípravku, díky němuž měly lepší pleť, pevnější nehty a vlasy nebo méně znatelnější vrásky. Podívejte se na další zkušenosti.

kolagen skincare recenze

Foto: naturesfinest.cz

Pokud máte rovněž vy s ním zkušenost, napište svůj názor, recenze a výsledky do diskuze.

Kolik Kolagen SkinCare stojí?

Přípravek koupíte za jedinečnou cenu v tomto e-shopu. Občas vás v e-shopu překvapí akce typu 1+1 zdarma, což se náramně vyplatí. Za nízkou cenu získáte dvě balení, při nichž ušetříte značnou část peněz a vydrží na delší dobu. Levně tento přípravek získáte v tomto e-shopu a tato sleva opravdu potěší.

✅ Kde můžete koupit Collagen Skin Care?

Nejlepší nabídku nabízí nyní oficiální e-shop www.naturesfinest.cz, kde se prodává levně jak jedno balení, tak i dvě balení v akci. Aktuálně je skladem a nabízejí zde 14denní právo na vrácení peněz.

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte