BudKocka.cz logo

Proč je dobré mít nejlepší kamarádku?

Vztahy Volný čas Láska Rady Externí autorka 30. srpna 2012
kamarádky

Partnerské vztahy nejsou vždy tolik celistvé, jako ty přátelské. Představíme vám úžasné tipy, které vám dají za pravdu, že mít opravdovou kamarádku se vyplatí. Nezapomínejte na vaše kamarádky, i když „ v tom zrovna lítáte“. Kamarádky prospívají každé z nás.

Vyslechnou nás

Vždy, když potřebujeme, jsou tady spasné kamarádky, aby vyslechly vodopád problémů, přání, stížností a mnoho dalšího. Skvělou zprávou, je že to dělají opravdu rády.
Tip: Pokud máte problémy netrapte se s nimi sama, popovídejte si s kamarádkou. Najednou budete mít pocit, že vaše dilema není až tak horké, jak se na první pohled zdá.

Mlsejte spolu

Zákusky, čokolády a další laskominy chutnají vám oběma. Spáchejte hřích a vyrazte do cukrárny. Nejen, že si zamlsáte, ale také proberete důležité novinky týdne. A to se rozhodně dvojnásobně vyplatí.

Nákupy jsou samozřejmostí

Pro muže jsou nákupy doslova muka, proto neváhejte a vytáhněte kamarádku na štaci po obchodech. Nebudete se trápit s myšlenkou, zda vám ten modrý svetr sekne. Vaše druhé já vám v tom udělá jasno!

Utěší vás

Pokaždé, když se vám něco nepodaří, jsou tady pro vás přítelkyně. Ochotně si vyslechnou všelijaké nezdary a dají si za úkol, dostat vás z nich.

Drží s vámi

Nevadí jim váš půlnoční hysterický telefonát, kdy si stěžujete na partnera, zvládnou to, i pokud se potřebujete vyplakat na rameni. Jsou v pohotovosti vždy, když je potřeba. Rozpoznají vaše citové rozpoložení i to, kdy se mají takzvaně „vypařit“.

Jedna za druhou

Pokud se zrovna necítíte, druhá strana ví, co zrovna potřebujete slyšet. Vždy vám přispěchá na pomoc. Pokud jste marod, je tady první kamarádka s igelitkou plnou pomerančů. Pokud jste na večírku trochu více popila, dostane vás domů.Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte