BudKocka.cz logo

Skinexpert BY DR.MAX Collagen Beauty Shots: Recenze

Krása Pleť Kolagen Soňa 22. září 2023
skinexpert BY DR.MAX Collagen Beauty Shots Recenze

Dodejte svému tělu každý den kolagen v ampulích pro péči o pleť, nehty a vlasy. Stačí otevřít ampuli a vypít kolagenový drink. Podívejte na zkušenosti.

Naše tělo snižuje tvorbu kolagenu již po 25. roce, po 40. roce už jej vůbec netvoří, proto bychom mu ho měly dodávat. Je důležitý pro pleť, vlasy a nehty, aby byly co nejdéle krásné a působily mladě.

❤️ Co je skinexpert BY DR.MAX Collagen Beauty Shots?

Skinexpert BY DR.MAX nabízí Collagen Beauty Shots. Jedná se o ampule s kolagenovým drinkem, ve kterých se nachází hydrolyzovaný mořský kolagen, extrakt ze semen révy vinné a mnoho cenných látek. Zobrazit více informací.

Tekutá forma mořského kolagenu je v hydrolyzované formě je dobře vstřebatelná. Dále zde nachází směs látek ve špičkové kvalitě.

skinexpert BY DR.MAX Collagen Beauty Shots 30x25 ml recenze

Sada na měsíc - skinexpert BY DR.MAX Collagen Beauty Shots 30x25 ml. Výhodně zakoupíte v tomto e-shopu

V doplňku stravy najdete kromě kolagenu také extrakt semen z vinné révy, zinek, vitamín C, vitamín A a vitamíny skupiny B (včetně biotinu).

Užívání je opravdu jednoduché. Stačí vypít obsah ampulky před snídaní a přijmete notnou dávku kolagenu a to 5000 mg prémiového mořské kolagenu.

Jedná se o kúru na 30 dní a v balení najdete 30 ampulí.

✅ Jak se Collagen Beauty Shots užívá?

Užívání je velmi jednoduché. Každý den vypijte obsah jedné ampulky. Kolagen nemusíte zapíjet vodou. Jen ho musíte vypít. Nemusíte se bát, že by měl divnou chuť. Má příjemnou pomerančovo-citronovou příchuť.

Doporučené denní dávkování nepřekračujte. Nejedná se o náhradu pestré stravy. Doplněk není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti. Uchovávejte jej mimo dosah dětí.

skinexpert BY DR.MAX Collagen Beauty Shots ampule

Praktická ampule pro jedno použití. Levně koupíte v tomto e-shopu

Díky praktickému balení, můžete mít svou dávku neustále u sebe. Můžete ji mít v kabelce nebo tašce, ať ji máte každý den po ruce.

✅ Co přípravek obsahuje?

V přípravku najdete řadu prověřených ingrediencí s přírodními látkami ve špičkové kvalitě pro nejlepší účinek.

Hydrolyzovaný mořský kolagen

V denní dávce se nachází 5 000 mg prémiového mořského kolagenu v hydrolyzované formě. Jde o rybí kolagen. Jedná se o čistou formu s vysokou vstřebatelností.

Extrakt ze semen révy vinné

Extrakt ze semen vinné révy chrání buňky před oxidativním stresem a přispívá rovněž ke kontrole hmotnosti.

Biotin a zinek

Biotin a zinek jsou zde pro udržení normálního stavu pokožky a vlasů. Zinek pro normální stav nehtů a ochranu před oxidativním stresem.

Směs vitamínů

Nachází se zde vybraná směs vitamínů (vitamín A, C, E) a vitamíny skupiny B. Například vitamín A přispívá pro udržení normálního stavu pokožky a céčko napomáhá k normální tvorbě kolagenu.

Na trhu jsou i další kolageny a to Collagen Coffee, Skinny, Beauty, Inca, Růžový nebo Skincare.

✅ Časté otázky a odpovědi?

⭐️ Co je skinexpert BY DR.MAX Collagen Beauty Shots

Jedná se o doplněk stravy, ve kterém se nachází tekutá forma kolagenu a směs cenných látek. Je určen pro péči o pleť, vlasy a nehty.

⭐️ Mohou ho i muži?

Ano, mohou. Collagen Beauty Shots je vhodný pro ženy i muže od 18 let.

⭐️ Kdo ho vyrábí?

Vyrábí ho Dr. Max Pharma s.r.o. a EAN je 8595566419356.

⭐️ Kde se dá Collagen Beauty Shots koupit?

Tento přípravek koupíte levně v tomto obchodě. Aktuálně ho tam prodávají za výhodnou cenu.

⭐️ Je vhodný pro vegany?

Kolagen je rybí, proto není vhodný pro vegany a vegetariány. Ampulky mohou užívat jen pescetariáni, kteří jedí ryby a mořské plody.

skinexpert BY DR.MAX Collagen Beauty Shots zkušenosti

Sada na jeden měsíc. Kupte si ji v tomto shopu

⭐️ Jak dlouho by se měl užívat Collagen Beauty Shots?

Pro nejlepší účinky by se měl kolagen užívat alespoň 3 měsíce. Pak by měla proběhnout udržovací kúra, tedy drink pít 2-3x za týden.

✅ Jaké má výhody a nevýhody?

Stejně jako u jiných přípravků, tak i zde jsme našli pozitivní a negativní stránky. Jedná se o například o tyto.

✅ Recenze a zkušenosti

Jedná se o nový přípravek, se kterým zatím moc zkušeností není. Obecně jsou s výrobky Dr. Max velice dobré zkušenosti a tento k nim bude jistě rovněž patřit. Podívejte se na recenze.

skinexpert DR.MAX Collagen Beauty Shots ampule recenze

Krásná barva a příjemná chuť. Zakoupíte v tomto e-shopu

Jaká je cena?

Cena za balení na celý měsíc není vůbec vysoká. V tomto obchodě jej nyní prodávají za nízkou cenu. Ověřte si nejlepší cenu.

V balení získáte 30 ampulí, každou o obsahu 25 ml. Jedná se o prémiovou péči o vaši krásu, na které byste rozhodně neměla šetřit.

✅ Kde koupit skinexpert BY DR.MAX Collagen Beauty Shots?

Doplněk stravy skinexpert BY DR.MAX Collagen Beauty Shots koupíte levně v tomto e-shopu. Nyní ho mají skladem, tak proč si jej neobjednat až k vám domů. Doprava je velice rychlá a můžete si jej vyzvednout po objednávce i v lékárně.Foto: drmax.czNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte