BudKocka.cz logo

Zoufalé manželky - které se podobáte?

Životní styl Volný čas Zábava Externí autorka 1. září 2012
 Helga Esteb / Shutterstock.com

Každá z nás určitě zná kultovní seriál z amerického předměstí, který zachycuje osudy žen, které si jsou velmi blízké a přesto rozdílné. Zoufalé manželky se staly fenoménem po celém světe a my ženy jsme si jej zkrátka oblíbily. Susan, Gabrielle, Lynnete a Bree jsou hlavní protagonistky, jež se nám svěřují se svými životy.

S námi odhalíte vaši podobu se zoufalými hrdinkami

Susan Mayer – jemná a roztržitá

Laní kukadla, ženský obličej a tmavé krásné vlasy to jsou hlavní rysy Susan Mayer, kterou si zahrála fantastická Teri Hatcher. Susan se samozřejmě v průběhu seriálu vyvíjí, ale základní charakteristické vlastnosti jsou stále stejné.

Jaká jste: milá, roztržitá, kreativní, aktivní, přitahující trapasy. Umíte odpouštět a máte ráda muže, které jsou podobni Mikemu Delfinovi.

Bree Van De Kamp – dokonalá každým coulem

Bělostná pleť a ohnivě rudé záře vlasů, právě tak poznáte perfekcionalistku Bree. Je skvělá kuchařka, zahradnice i hospodyně, ale role manželky a matky jí moc nesedla. Manžel je nespokojený a děti Bree nenávidí. Všichni její známí si myslí, že Bree je vskutky bezchybná a to ve všech sférách.

Jaká jste: neurotická, praktická, kreativní, šikovná, pořádkumilovná, věrná a ostřílená. Není pro vás problémem uvařit špičkovou večeři či zrestaurovat staré křeslo. Jen se vztahy jste tu a tam na štíru. Nepoužíváte parfém ale aromatickou aviváž. Ani zbrojní průkaz není pro vás problém!

Gabrielle Solis

Krásná Gabrielle sekla s dráhou modelky a nechává se vydržovat bohatým manžílkem, který ji vše dopřeje. Pravidelné nákupy ji však přestaly bavit, proto dala přednost fešnému zahradníkovi.

Jaká jste: hýčkaná, silná, sebevědomá, krásou oplývající a plná energie. Milujete módní výstřelky a nemáte ráda prohru.

Lynette Scavo

Aktivní a schopná matka početné rodiny, která toho zvládá víc než bychom si dokázaly představit. Kvůli dětem se vzdala slibné kariéry, ale nejraději by se k ní vrátila.

Jaká jste: pracovitá, ambiciózní, šikovná, talentovaná a především schopná. Milujete vaši práci, ale i rodinu a svého manžela.

Foto: Helga Esteb / Shutterstock.comNázory k článku


Napište, co si o tom myslíte