BudKocka.cz logo

Zamilujte si krásné áčkové šaty!

Móda Oblečení Léto Šaty Iveta 24. června 2015
šaty do áčka

Posledním trendem ve světě módy jsou šaty do áčka, přesněji se jedná o šaty s áčkovou sukní. Určitě si vzpomenete, že takový trend už letěl jednou a to v šedesátých letech minulého století. A opět se nyní vrací zpět. Šaty, které mají áčkovou sukni, krásně podtrhnou ženskou siluetu a každý muž se bude za vámi otáčet. Nevěříte, přesvědčte se o tom sama.

Podívejte se na zajímavé fotky šatů, které najdete v obchodech. Nádherné áčkové šaty si určitě i vás podmaní. Zdůrazní typicky ženské prvky, jako jsou prsa, pas, boky a celkově celou siluetu.

Tipy na áčkové šaty

áčkové šaty

šaty do áčka

společenské áčkové šaty

áčkové šaty

letní áčkové šaty

Šaty áčkového střihu se hodí na mnoho událostí. Můžete si pořídit letní šaty do áčka, společenské šaty nebo i svatební, záleží pouze na vás. Mají společnou jednu věc a tou je, že vypadají na postavě úžasně, zdůrazní pas, protože jej mají zúžený a áčková sukně je rozšířená. Přesně tak, jak takové šaty nosily elegantní dámy před časem.

Šaty mohou být s puntíky, proužky, květinami nebo i jen tak jednobarevné. Záleží na tom, jaké se vám líbí. Puntíkované nebo proužkované šaty mají za cíl vyvolat vzpomínky na minulou dobu, proto se retro styl vrací. Můžete zavzpomínat na časy, kdy podobné šaty měla oblečené Marilyn Monroe a další hvězdy té doby. A na ulicích rozhodně nebudete působit špatně, protože se retro vrací zpět do módy.

Pokud chcete zaujmout u moře, pořiďte si letní šaty do áčka. Zdůrazní vaši figuru, jsou vzdušné a hodí se naprosto do každé situace. Chystáte-li se na nějakou událost, řešením jsou společenské šaty do áčka. Nemáte je sice dlouhé až ke kotníkům, jsou jen ke kolenům, ale na tanec se řadí k ideálnímu oblečení. Áčkový střih patří k těm nejoblíbenějším již řadu let. Nemusí to být tvarovaná a rozšířená sukně, klidně to může být i volnější připomínající koktejlky.

Co se týče ceny, tak áčkové šaty seženete jak levně, tak i draze. Záleží na tom, o kterou se jedná značku, z jakého materiálu byly vyrobeny nebo jestli mají nějaké zvláštní zdobení (jsou třeba s krajkou, páskem, límečkem). Z tak bohaté nabídku si můžete vybrat z různých cenových hladin a z různých trendů.

Mezi ty největší trendy, ve kterých můžete zazářit, patří šaty s puntíky a proužky. Pokud ještě žádné takové nemáte, pořiďte si je, dokud je hezké počasí, ať máte v čem vyrazit ven. Hodí se i na pláž.

Foto: zoot.cz, answear.cz

Názory k článku


Napište, co si o tom myslíte